PDA

צפה בגרסא המלאה : מקרבי ירך ומרחיקי ירך

amir harduf
08-11-06, 21:42
האם אתם עובדים על מקרבי ומרחיקי ירך?

אני כן.. זה מכניס עוד מסה לרגל.. המקרבים מכניסים מסה לחלק הפנימי והמרחיקים לצד ליד התחת (גלוטס)

מקרבים:
http://www.exrx.net/WeightExercises/HipAdductors/LVSeatedHipAdduction.html

מרחיקים:
http://www.exrx.net/WeightExercises/HipAbductor/LVSeatedHipAbduction.html

מה איתכם?

PcGunMan
08-11-06, 21:50
מזמן אני לא עובד על התרגייל הזה! לא יודע נראה לי תרגיל יותר לבנות כזה :cry_1:

Amit
08-11-06, 21:52
הסקוואט עובד על הכל אחריו אני ממש לא מרגיש צורך לבודד שרירים כאלה(אולי לפעמים את הקוואדס לא יותר מזה)

PcGunMan
08-11-06, 21:53
הסקוואט עובד על הכל אחריו אני ממש לא מרגיש צורך לבודד שרירים כאלה(אולי לפעמים את הקוואדס לא יותר מזה)

אכן כן

amir harduf
08-11-06, 21:59

אתה לא מבודד את הקוואדס.. אני לא אצפה ממך לבודד שרירים כאלה חח

מה אתה עושה רק סקוואט ודד ליפט לרגליים?

Amit
08-11-06, 22:07
אתה לא מבודד את הקוואדס.. אני לא אצפה ממך לבודד שרירים כאלה חח

מה אתה עושה רק סקוואט ודד ליפט לרגליים?
חח לא.. אמרתי שאני דווקא לפעמים כן מרגיש צורך לבודד את הקוואדס
אבל בעיקרון כן 99 אחוז מהאימון רגליים שלי מבוסס על דדליפטים וסקוואטים (בתאומים אני לא הכי משקיע למרות שאני יודע שזו טעות)
מעבר לתרגילים האלה אני לא רואה צורך לבודד את הרגליים זה סתם יוצא יותר מדי תרגילים במקום לעשות פשיטות ברכיים כפיפות ברכיים מקרבי ירך מרחיקי ירך ואולי הרחקת רגליים נגד כבל פשוט עושים סקוואטים \+ דדליפטים כבדים שאחרי 4 סטים מהם אני לא נשאר עומד ואני לא מרגיש שקיפחתי איזה חלק ברגל

amir harduf
08-11-06, 22:10
או שפשוט תעשה גם סקוואטים גם דדליפטים גם מקרבי ירך גם מרחיקי ירך גם לג פרס גם כופפים ברכיים וגם פושטי ברכיים=)))))

Shirel
08-11-06, 23:47
עובדים עליהם לרוב בעקבות פציעות... בתור שיקום

וננצל את זה, כשרשום 1x3
זה 3 סטים של חזרה אחת?

ran_z
09-11-06, 00:52
[quote=amir harduf]
מקרבים:

[quote]

אני היחיד שמחכה ומצפה בקוצר רוח שאיזה בחורה כוסית עם כוס נפוח תעלה על המתקן הזה בישביל שאני יסתכל עליה בחרמנות ויזיל ריר ?

Bodybuilder
09-11-06, 13:30
Squat
Legpress
עובדים מצוין ! לדעתי התירגילים שאתה מדבר עליהם פשוט ביזבוז זמן !

pohdem
09-11-06, 13:49
תרגיל לבנונות

Ori-Silver
09-11-06, 17:08
עזבו אותכם מכל החארטות תוכנית אימונים טובה צריכה להיות בנויה כמעט ורק מתרגילים מורכבים כמו סקוואט,דדליפט,מילטרי פרס,לחיצת חזה,חתירות חופשיות לגב ומתח אלה התרגילים שבאמת בונים גוף לפני שהתחלתי איתם גם אני עשיתי את הטעות של לבודד אלף שרירים ולעבוד יד קדמית באלף סטים ובמיליון זוויות

amir harduf
09-11-06, 18:09
Squat
Legpress
עובדים מצוין ! לדעתי התירגילים שאתה מדבר עליהם פשוט ביזבוז זמן !

דווקא זה מראה תוצאות יפות....

אה אבל אתה עובד בFBW אז זה לא ממש צריך לעניין אותך...

amir harduf
09-11-06, 18:10
עזבו אותכם מכל החארטות תוכנית אימונים טובה צריכה להיות בנויה כמעט ורק מתרגילים מורכבים כמו סקוואט,דדליפט,מילטרי פרס,לחיצת חזה,חתירות חופשיות לגב ומתח אלה התרגילים שבאמת בונים גוף לפני שהתחלתי איתם גם אני עשיתי את הטעות של לבודד אלף שרירים ולעבוד יד קדמית באלף סטים ובמיליון זוויות

לא תראה בודיבילדר מקצועי שלא עושה את זה את האמת.. עובד על כל התרגילים שאתה קוראים להם.. "תרגילים של בננות"

jonathan
09-11-06, 18:18
[quote=amir harduf]
מקרבים:

[quote]

אני היחיד שמחכה ומצפה בקוצר רוח שאיזה בחורה כוסית עם כוס נפוח תעלה על המתקן הזה בישביל שאני יסתכל עליה בחרמנות ויזיל ריר ?
אתה השני אחרי :book:
פעם באה אחת מה זה כוסית עשתה את זה..איזה רגליים ואיך רואים את הכוס כזה בולט על המכנס
אתמול ראיתי את הציצים הכי יפים שיש,זה סיליקון אבל פשוט הציצים הכי עומדים שיש.
פשוט הזלתי ריר.אי........

Amit
09-11-06, 19:59
לא תראה בודיבילדר מקצועי שלא עושה את זה את האמת.. עובד על כל התרגילים שאתה קוראים להם.. "תרגילים של בננות"
דווקא את התרגילים האלה ספציפית לא ראיתי באדיבילדר מקצועי שעושה אבל אתה צודק באמת הם עוברים על המון תרגילים באימון שאתה טבעי זה יותר מדי ווליום:)

Ori-Silver
09-11-06, 20:09
לקחת דוגמא מהם זה שטות (הם על חומרים ויש להם גניטקה בשמים)אני מדבר איתך מניסיון שהפסקתי עם כל התרגילי חרטא האלה ועברתי לאימונים שמורכבים בעיקר מתרגילים מורכבים גדלתי הרבה יותר

yatir1234
09-11-06, 22:53
חחחחחחח רן הרגת אותי עכשיו
אצלנו יש פול כוסיות כאלה!