PDA

צפה בגרסא המלאה : כאבים בחיבור בין הכתף ליד

guymir16
13-11-06, 07:17
שמעו אחים שלי כמו שאמרתי מקודם אני מתאמן מתחיל ואני מתאמן כבר כמעט חודש ופתאום התחילו לי כאבים בשמאל כאילו בחיבור בין היד לכתף ואמממ אני לא יודע בדיוק איך קוראים לאימון הזה אבל אני כוכב על הספה ומרים משקולות כלפי מעלה לשרירי החזה וכשאני עושה את זה אז רק אני מרגיש כאבים חזקים בחיבור ובאימונים אחרים זה לא מפריע והכאבים גוברים מיום ליום ניסיתי "לנוח" כמה ימים והפסקתי אימונים אבל כשחזרתי להתאמן הכאבים נשארו ועכשיו הם גוברים
אולי סוג של דלקת ?:helpsmilie:

ran_z
13-11-06, 11:38
אפשרי מאוד שזה סוג של דלקת, ויש לך פורום פציעות.
אתה יכול לנסות למרוח משחה אנטידלקתית במקום, כגון וולטרן, בן גיי , דיקלופנק סודיום, ולתת עוד מנוחה למקום הפעם קצת ארוכה יותר, וכשאתה חוזר דגש על חימום טוב לכתפיים לפני תחילת האימון.

trhetrhe
13-11-06, 14:34
מוכרת לי התופעה הזאת,
שלי זה קרה נתתי למקום הפצוע מנוחה של שבוע וזה עבר לי!

mr popo
13-11-06, 15:36
אפשרי מאוד שזה סוג של דלקת, ויש לך פורום פציעות.
אתה יכול לנסות למרוח משחה אנטידלקתית במקום, כגון וולטרן, בן גיי , דיקלופנק סודיום, ולתת עוד מנוחה למקום הפעם קצת ארוכה יותר, וכשאתה חוזר דגש על חימום טוב לכתפיים לפני תחילת האימון.

תיקונים קטנים וקטנוניים ברשותך,
בן גיי היא לא משחה אנטי-דלקתית, אלא משחת "חימום" שתכליתה היא רק להקל על הסימפטומים של הדלקת ולא לרפא אותה.
בקשר לדיקלופנק סודיום, זה לא שם של משחה, אלא השם של החומר האנטי-דלקתי הפעיל בוולטרן. יש כמה חברות שונות שמייצרות משחות עם דיקלופנק סודיום, רק צריך לבדוק שרשום 1% כי זה הריכוז המתאים למריחה מקומית על דלקות בשריר.

פופו.

ran_z
13-11-06, 17:43
לגבי הבן גיי קיבלתי את התיקון ,תודה.
לגבי הדיקלופנק סודיום זה בדיוק מה שרשמתי, יש לי את המשחה וכתוב עליה דיקלופנק סודיום 1%, וזה שמה לא טעיתי פה בהסבר שלי לבחור.