PDA

צפה בגרסא המלאה : כאבים בעצמות הידיים

oR1515
13-11-06, 14:23
שלום :) אז ככה יש לנו מתקן כזה במכון של בייספס המממ כזה כסא הפוך ואז יש מכונה ואתה תופס בכל יד כזה ידית ועושה תרגיל לכופף נו קיצר ביספס של Eleiko אני יצלם בהזדמנות קיצר לא משנה איזה משקל אני עושה חוץ מהממש נמוכים כן שאני מוציא תידיים מהמכשיר אני מרגיש לחץץץ אדיררר על העצמות של העמות כזה באמצע כלפה פנימה ממש לחץ כואב מאוד אני מתקפל איזה 5-6 שניות ואז עובר אז הפסקתי לעשות את זה למישהו יש מושג למה זה קורא לי ואני עושה תתרגיל נכון אני יחפש עכשיו תמונה בגוגל של המתקן

תודה אור.

oR1515
13-11-06, 14:42
http://www.fitnessclub.com.br/images/bicepx.jpg
זה המתקן בערך

Yoshi-Moto
13-11-06, 22:33
גם לי זה היה קורה וזה עדיין קורה לי בתרגילים של כפיפת מרפקים במוט.
אבל זה לא קריטי... זה לא כואב לי בזמן הסט.. רק שאני עוזב את המוט זה כואב לכמה שניות ומפסיק... לך זה לא ככה?

compex
14-11-06, 01:23
יכול להיות שהישיבה שלך על המכשיר לא טובה. תבדוק עם מדריך מוסמך את הגובה והמנח של המרפקים. יתכן שאתה מעמיס סתם על האמות כי אתה עובד לא נכון.

אריאל

oR1515
14-11-06, 14:01
לא אני עובד נכון פשוט לא יודע יש לחץ אדיררררר וזה כואב מאוד לא קצת יכול להיות אני צריך לאכול יותר סידן =\

Yoshi-Moto
14-11-06, 14:05
לא אני עובד נכון פשוט לא יודע יש לחץ אדיררררר וזה כואב מאוד לא קצת יכול להיות אני צריך לאכול יותר סידן =\
אני אומר לך גם לי זה קורה אבל רק אחרי שאני עוזב את המוט... ואחרי כמה שניות זה עובר לא?
תענה כדי שאני אבין אם יש לי את אותה בעיה

Gamerrrrr
14-11-06, 16:37
זה כי כף היד שלך לא בקו ישר עם האמה שלך

oR1515
14-11-06, 21:26
כן זה עובר אחרי כמה שניות אבל לחץ מפחיד כזה שאני יודע בדוק שזה יזיק אם אני יעשה את זה אתה מבין זה ממש כואב וזה באמת המתקן יעני זה לא מוט ישר בגלל זה אני עובד חופשי עכשיו אבל למה יש לי תלחץ הזה מה אני צריך לעשות

Gamerrrrr
14-11-06, 22:59
כן זה עובר אחרי כמה שניות אבל לחץ מפחיד כזה שאני יודע בדוק שזה יזיק אם אני יעשה את זה אתה מבין זה ממש כואב וזה באמת המתקן יעני זה לא מוט ישר בגלל זה אני עובד חופשי עכשיו אבל למה יש לי תלחץ הזה מה אני צריך לעשות
להתחיל לכתוב ברור

dstyle
15-11-06, 08:12
גם אני הייתי פעם עובד במכשיר הזה כפיפות מרפקים במכונה קוראים לתרגיל ובגלל שהייתי עושה משקלים גבוהים לי מדי הייתה לי דלקת באיזור אתה בערך מתאר את מה שהיה לי אבל לי זה גם היה בזמן העבודה כשאתה מכופף את המפרק של כף היד בעת האחיזה במכשיר זה גם כואב לך שם? בגיד ? באמה? כי יכול להיות שזאת דלקת:s בכל אופן זה חרא מכשיר תעבוד עם מוט W בצורה כזאת הרבה יותר טוב...

oR1515
15-11-06, 13:27
המממ בזמן השימוש לא כואב לי אחי אבל שאני משחרר תידיים יש לי לחץ ממש חזק וכואב כיאילו כיפפו לי יד והחזירו באמצע היד קצת מעל העמה ואני עושה נכון בדוק. כבר כמה ראו אותי עושה ואמרו שאין להם מושג=\ זה קורא גם במשקל נמוך יותר אבל לא יודע זה מוזר כואב,פשוט לחץ אדיר

Gamerrrrr
15-11-06, 16:33
המממ בזמן השימוש לא כואב לי אחי אבל שאני משחרר תידיים יש לי לחץ ממש חזק וכואב כיאילו כיפפו לי יד והחזירו באמצע היד קצת מעל העמה ואני עושה נכון בדוק. כבר כמה ראו אותי עושה ואמרו שאין להם מושג=\ זה קורא גם במשקל נמוך יותר אבל לא יודע זה מוזר כואב,פשוט לחץ אדיר
אז זהו אני כנראה צודק, הכף יד שלך לא בקו ישר אם האמות, זה בדיוק זה :)
מקווה שעזרתי גבר

oR1515
15-11-06, 21:06
מה זאת אומרת פעם לא כאב לי:(