PDA

צפה בגרסא המלאה : חזרתי מאימון גב עשיתי פעם ראשונה טי בארחופשי ויש כאבים

MagneZium
13-11-06, 21:24
שמעו חברים בדרך כלל אני עושה טי באר אבל במכונה הרגילה ההיא שאתה מוסיף רק את הפלטות והמוט מחובר למכונה עכשיו עשיתי כמה סטים ככה ובשתי סטים אחרונים אמרתי נעשה פעם ראשונה סוף סוף חופשי בהתחלה עשיתי משקל שבאמת היה לי קל כדי להתרגל אחרי זה העמסתי שמתי 3 פלטות של 20 סך הכול 60 לא כולל מוט עכשיו במכון יש את הרצועות האלו שחכתי תשם שלם ששמים ביד ויש לו מין כזה חוט הרוך להורך למטה אתה יודעים מה אני מדבר זה שעושים איתו אימוני גב שמנטרל את האמה
עכשיו אחד הלך לאיבוד אמרתי טוב נעשה עם אחד רק עשיתי תסט שרק ייד שמאל עם הרצועה הזאת וזה סט באמת קשה אני מזכיר שוב, אחרי הסט התחיל לי כאבים רק בצד של הגב איפה שהיה את הרצועה צד שמאל צד ימין איפה שלא היה רצועה לא הרגשתי כלום שונה
עכשיו זה ממש כאבים שאני לא יכול להזיז את הידים לכיוונים שונים אני מרים תיד ומזיז אותה קצת אחורה וכואב לי לי אש ישר חזרתי הבייתה אחרי המקלחת שמתי וולטרן ג'ל לא עזר בגרוש עכשיו אבא שלי מרח לי בן גאיי זה משפר לי תאזור שם באמת פחות כואב אבל עדיין יש את הכאב המציק הזהזה לא דומס ולא שום דבר עשיתי מתיחות והכול לגב
גם את הסט עשיתי עם חגורת גב שככה לא חושב שעשיתי משהו לא טוב
יכול להיות שעשתי לאצמי נזק לגב?
לתת לו כמה ימים ולראות מה קורה ?
מה אתם אומרים חברה? אני מתחיל לאכול סרטים שהגב שלי הלך הוא משהו כזה ועכשיו אני שנה לא רואה מכון
שלא נדבר אני אוכל סרטים גיבנת לא גיבנת
חברה אתם חייבים לאזור לי
=[