PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום- צריכה עזרה

*extreme girl*
13-11-06, 21:48
כמה זמן מומלץ לרוץ על הליכון והאם כדאי לי להרים משקולות?

Gamerrrrr
13-11-06, 21:50
זה תלוי בגילך, משקלך, גובהך, ומטרה

*extreme girl*
13-11-06, 22:03
15, 51, 160 ומשהו, המטרה להוריד שומן

Gamerrrrr
13-11-06, 22:08
15, 160 ומשהו, המטרה להוריד שומן
בעקרון העדיפות היא לאירובי, הייתי מציא אימון אירובי בלבד, שעה בקצב בינוני

בקשר למשקולות, במקומך הייתי מעדיף מכונות, דווקא יכול להיות יעיל, עיצוב הישבן, הרמת החזה.

*extreme girl*
13-11-06, 22:19
סבבה תודה

TZAHI10
14-11-06, 15:38
הרמת חזה?

Gamerrrrr
14-11-06, 15:45
הרמת חזה?
חזה נפול אתה יודע מה זה??

TZAHI10
14-11-06, 15:53
חזה נפול אתה יודע מה זה??

היא לא בת 90 חח אבל אני מניח שזה תרגיל טוב בכל מקרה

Gamerrrrr
14-11-06, 15:55
היא לא בת 90 חח אבל אני מניח שזה תרגיל טוב בכל מקרה
דווקא לרוב הישראליות החזה נפול יחסית. לא כמו זקנות אבל עדיין יש הבדל גדול בין חזה נפול לעומד

Der Metzgermeister
14-11-06, 15:57
חזה עומד זה גם יותר סקסי

Leo
14-11-06, 20:38
נועה את יודעת אנגלית?
הנה אתר שיעזור לך:
http://www.stumptuous.com/weights.html

את לא תיראי כמו מפלצת אם את תרימי משקולות , קריסטה היא הוחכה חיה לכך.

לדעתי הדגש צריך להיות לא על אירובי כי זה לא משתלם לטווח ארוך מבחינת חילוף חומרים , 200 קלוריות בשעה+- לא שווה את השריפת שריר שאחרי זה יגרום לך לשרוף הרבה פחות ולאגור שומן מה שמניע גלגל.... דווקא הבנות שנראות הכי טוב הן אלא שמרימות משקולות אולי חכם כדי לא לעדו על האלכסונים והבטן יורת מידי ולעשות אותו עבה מידי , אבל מרימות משקולות חופשיים כבדים... גם אלה מהסוג של הבנות שלא שמות זין על המ שהן אוכלות ולא ממש צריכות

לדעתי עמוד השדרה של האימון שלך צריך להיות מסביב לאימון הפוגות עם משקולות בתרגילים מורכבים כמו דאדליפטס (בנות תעשו דדליפטס... יחסוך לכם הרבה כאבי ראש שהמכון לא עובד)
מטח\פולי
מקבילים
וכו' בלי לעבוד לכשלון ובלי יותר מידי עומס כדי שתוכלו לעמוד בזה עם מנוחות של מקסימום 30 שניות בין סטים וגם מומלץ משהו שלא יגרום לכם לשרוף את עיקר האנרגייה מלרוץ ממכשיר למכשיר אלא דברים שאפשר לעשות במקום אחד בערך

ואל תתיחסי למי שאומרת לך שבנות לא צריכות להרים משקולות או כל זה , זה מנטליות של שנות ה50 והיא לא נכונה , גם אם היא מדריכה או כל סוג אחר של סמכות שהיא חושבת שיש לה

והאירובי תעשי בעיקר מחוץ לאימון בעצימות נמוכה כדי לשפר את ההחלמה ,

בטווח הארוך אם ניקח שתי תאומות ונאכיל אותן אותו דבר , ניתן לאחת לעשות אירובי ופילאטיס וכל הדברים הפופולאריים כ"F האלה ולשנייה מה שאמרתי , זאת אומרת עבודה עם התנגדות עם מרכיב אירובי של סיבולת לשריפת אנרגייה לפרק זמן קצר

האחת תשרוף את הגוף שלה , תדפוק את המערכת האנדוקרינית ותהיה שק רופף של שומן ועצמות שאולי לא שוקל הרבה (לא רואים אותן הרבה כי כל מה שבנות לובשות זה צמוד וזה פשוט אורז את כל זה אבל התופעה קיימת בשפת העם צלוליטיס)יהיה לה חילוף חומרים נמוך ובסוף גם עם כל האירובי שהיא תעשה שמילא היא במשקל נמוך והיא לא תשרוף הרבה קלוריות \ שומן ולאט לאט תשמין ותהיה עייפה בגלל החילוף חומרים האיטי

השנייה תבנה מסת שריר של מתחילים דיי מהר בצורה שווה ברוב הגוף ולא באיזון המותניים אם היא מתאמנת חכם ולא מפעילה הרבה אלכסונים (מתי כבר תבינו מה אתם עושות עם הכפיפות בטן לצדדים והפילאטיס) היא תשקול יותר מהאחות התאומה שלה אבל תיראה הרבה יותר רזה וחטובה , כמובן שהיא תשרוף הרבה יותר אנרגייה ויהיה לה כושר יותר טוב , היא לא תשמין כמעט משום דבר מכיוון שחצי בגט לא יהווה 80% מההוצאה הקלוריות שלה ליום...
וכן היא תיראה יותר טוב כי שרירים זה מה שנותן את הצורה לגוף.

למה בנות לא מתאמנות ככה? דימויים חברתיים בעיקר