PDA

צפה בגרסא המלאה : האם אפשרי אירובי 15 דקות בתקופת מסה?

israelw85
19-11-06, 11:46
האם זה אפשרי אירובי של 15 דקות בתקופת עלייה במסה?והאם אני צריך להחשיב את זה כחלק מהאמון או רק כחימום?

P-a-n-1-c
19-11-06, 11:50
אפשרי? אפילו מומלץ!
אירובי זה חשוב מאוד גם במאסה וגם בחיטוב, מעבר לשריפת הקלוריות זה גם מאוד בריא ללב.

israelw85
19-11-06, 12:03
אבל אני לא יודע אם להחשיב את זה כחלק מהאימון או רק כחימום.

Leo
19-11-06, 12:34
כן , תעשה פעמיים בשבוע מומלץ באינטנסיביות גבוהה

הדבר היחיד שאירובי עוזר במאסה זה הכושר האירובי והסיבולת לב ריאה , וזה חשוב לאנשים שגם רוצים להיות בריאים יותר

אני אישית ממליץ tabata כי זה לא שורף הרבה קלוריות בזמן האירובי עצמו אבל יש לזה את היתרונות שלו מי שמכיר מה זה

P-a-n-1-c
19-11-06, 14:48
אני אישית עושה 3 פעמים בשבוע אירובי של אופניים.
אל תעשה סקי למשל כי זה שורף ים קלוריות (בערך 500 בחצי שעה).

PcGunMan
19-11-06, 16:10
אני עושה ככה: 5 דקות חימום הליכה מהירה אימון שותה שייק אחרי זה עושה עוד 35 דקות אירובי אחרי כל אימון נגיד זה 40 דקות באימון מתאמן 4 פעמים בשבוע 160 דקות אירובי בשבוע שמה זה עוזר לך חבל על הזמן בהתקדמות של המשקלים באמת כמה שזה נשמע מוזר זה נכון זה בריא ללב ובנוסף אתה שורף עודף קלוריות ככה שזה גם עוזר לעלות נקי בהתאם לתפריט טוב

P-a-n-1-c
19-11-06, 16:17
אני עושה ככה: 5 דקות חימום הליכה מהירה אימון שותה שייק אחרי זה עושה עוד 35 דקות אירובי אחרי כל אימון נגיד זה 40 דקות באימון מתאמן 4 פעמים בשבוע 160 דקות אירובי בשבוע שמה זה עוזר לך חבל על הזמן בהתקדמות של המשקלים באמת כמה שזה נשמע מוזר זה נכון זה בריא ללב ובנוסף אתה שורף עודף קלוריות ככה שזה גם עוזר לעלות נקי בהתאם לתפריט טוב

זה ממש ממש יותר מידי.
אם אתה משלב 75-90 דקות שבועיות זה מספיק לגמרי!

Viper
19-11-06, 21:23
אם הנושא עלה והוא מאוד חשוב לי אני ישאל.
תראו אני מתאמן כבר חודשיים בעלייה במסה (עליתי בערך 4 ק"ג), עכשיו אני רוצה במקביל לפתח את הסיבולת לב ריאה שלי. בהתחלה חשבתי ששנה הבאה לפני הצבא אני אתחיל בכושר קרבי, ועכשיו אני חושב שאפשר גם עכשיו. מה אתם אומרים? מה צריך להוסיף לתפריט כדי לא לפגוע במשקל?

איתי.

PcGunMan
19-11-06, 21:29
זה ממש ממש יותר מידי.
אם אתה משלב 75-90 דקות שבועיות זה מספיק לגמרי!

כשתחליף את יאיר להב במקומו אז נדבר סבבה?

PoweRule
19-11-06, 21:31

מה זה עוזר לעלות נקי ?
במקום לאכול 3000 כשאתה צריך 2500, תאכל פשוט 2500.
האירובי לא יגרום לעלייה שלך להיות יותר נקייה מאשר בקרה קלורית שבסופו של דבר שניהם יובילו לכמות קלורית מסויימת זהה.

PcGunMan
19-11-06, 21:33
מה זה עוזר לעלות נקי ?
במקום לאכול 3000 כשאתה צריך 2500, תאכל פשוט 2500.
האירובי לא יגרום לעלייה שלך להיות יותר נקייה מאשר בקרה קלורית שבסופו של דבר שניהם יובילו לכמות קלורית מסויימת זהה.

אני כתבתי אתה פשוט לא שמת לב אירובי עוזר לעלות נקי בהתאם לתפריט טוב"

Nimrod
19-11-06, 21:34
צודק^
אבל אני ממליץ לכולם להקפיד על אירובי ומתיחות אחרי אימון.
באגף הברזלים במכון שלי אף אחד לא מסוגל לקחת את שתי הידיים אחורה ולמתוח את החזה, או למתוח את ההמסטרינג עם ידיים שנוגעות ברצפה.
תקפידו על כושר וגמישות זה לא יפגע ולא תהיו סתם עגלות.

Nimrod
19-11-06, 21:36
אני עושה ככה: 5 דקות חימום הליכה מהירה אימון שותה שייק אחרי זה עושה עוד 35 דקות אירובי אחרי כל אימון נגיד זה 40 דקות באימון מתאמן 4 פעמים בשבוע 160 דקות אירובי בשבוע שמה זה עוזר לך חבל על הזמן בהתקדמות של המשקלים באמת כמה שזה נשמע מוזר זה נכון זה בריא ללב ובנוסף אתה שורף עודף קלוריות ככה שזה גם עוזר לעלות נקי בהתאם לתפריט טוב\

יאיר להב אמר לך להתחמם באירובי ולא חימום ספציפי?
הוא אמר לך לרוץ 40 דקות אחרי כל אימון?
ועוד את השייק לשתות לפני הריצה ולא לשתות כלום אחרי הריצה? :wacko:

Bullet
19-11-06, 21:40
הממ דווקא יש שאומרים שאירובי מוסיף למסה וגורם לעליה נקיה יותר.

PoweRule
19-11-06, 21:45
הממ דווקא יש שאומרים שאירובי מוסיף למסה וגורם לעליה נקיה יותר.

כפי שמשה אמר לי ואם זכרוני וגילי המופלג לא מטעני, לא ניתן להגיע לשיא באנאירובי אם אתה מתאמן גם באירובי. להסביר בדיוק מי מה מו אני לא יודע, כשהוא יכנס אני מקווה שהוא יתן הסברון.

PcGunMan
19-11-06, 22:01
\

יאיר להב אמר לך להתחמם באירובי ולא חימום ספציפי?
הוא אמר לך לרוץ 40 דקות אחרי כל אימון?
ועוד את השייק לשתות לפני הריצה ולא לשתות כלום אחרי הריצה? :wacko:
1) לא הבנתי את השאלה
2) הוא לא אמר לי לרוץ הוא אמר לי הליכה נמרצת זה יוצא 7.3 7.4 על המכשיר
לשתות את השייק לפני ריצה כן ולאחר 45 דקות לאכול את הארוחה הבאה

Bullet
19-11-06, 23:47
כפי שמשה אמר לי ואם זכרוני וגילי המופלג לא מטעני, לא ניתן להגיע לשיא באנאירובי אם אתה מתאמן גם באירובי. להסביר בדיוק מי מה מו אני לא יודע, כשהוא יכנס אני מקווה שהוא יתן הסברון.

זה נכון בעקרון אבל הכל תלוי בעצימות ובכמות :)
זה לא שאתה עושה ריצות ארוכות בעצימות גבוהה... הוא סתם עושה אירובי קל ביותר של 15 דקות.

אבל בעקרון כן, הסתגלות לאירובי פוגעת בהסתגלות לאימוני משקולות.