PDA

צפה בגרסא המלאה : ברגילי גב, מרגיש את האמות אבל לא את הגב

sheronz
19-11-06, 18:17
ברוב תרגילי הגב שאני עובד עליהם, למשל פולי עליון צר \ רחב וחתירה בישיבה,
אני מרגיש הרבה יותר את האמות מאשר את הגב.
בזמן האחרון זה השתפר, בעיקר בחתירה בישיבה, אבל עדיין אין תחושה שהגב עובד קשה, ולעומת זאת האמות בד"כ גורמות לי להפסיק אתה תרגיל כי הן מתעיפות לפני הגב

עצות ?

ran_z
19-11-06, 18:18
רצועות.

XxgalxX
19-11-06, 22:23
כן נכון כמו אצליי אצלי למשל ב-w ליד קידמית האמות מיתעיפות לי יותר מהר מאשר היד קידמית מה אפשר לעשות?

Yoshi-Moto
19-11-06, 22:33
כמו שרן אמר... בשני המקרים... רצועות אחיזה

Der Metzgermeister
19-11-06, 22:36
כמו שרן אמר... בשני המקרים... רצועות אחיזה

רק במקרה הראשון
המקרה השני זה לא קשור ורצועות לא יעזרו לו, גם אם הוא יעשה אותם, כי אין תנועה של משיכה.

אז רצועות של נייק עולות לא הרבה..40 שקל אולי פחות והן מעולות.

Yoshi-Moto
19-11-06, 22:37
רק במקרה הראשון
המקרה השני זה לא קשור ורצועות לא יעזרו לו, גם אם הוא יעשה אותם, כי אין תנועה של משיכה.

אז רצועות של נייק עולות לא הרבה..40 שקל אולי פחות והן מעולות.
סבבה צודק...
בקשר לרצועות של נייק... הייתי אמור לקנות היום... חבר שלי היה בעזריאלי והבאתי לו כסף... בסוף המוכר אמר לו שאין כזה דבר שם רצועות אחיזה!!! מה זה השטויות האלה?!(שם במגה ספורט 2 וגם באיזו חנות של נייק)

Der Metzgermeister
19-11-06, 22:46
סבבה צודק...
בקשר לרצועות של נייק... הייתי אמור לקנות היום... חבר שלי היה בעזריאלי והבאתי לו כסף... בסוף המוכר אמר לו שאין כזה דבר שם רצועות אחיזה!!! מה זה השטויות האלה?!(שם במגה ספורט 2 וגם באיזו חנות של נייק)

במגה ספורט חייב להיות, תלך אתה בעצמך אל תשלח חתול לעשות עבודת של כלב

Yoshi-Moto
19-11-06, 22:49
במגה ספורט חייב להיות, תלך אתה בעצמך אל תשלח חתול לעשות עבודת של כלב
אני לא רוצה ללכת לתל אביב או פ"ת רק כדי לקנות את זה... הוא בדיוק הלך לאיזו בדיקה שהוא היה צריך לעשות.. אז רציתי שיקנה לי על הדרך... בסוף הוא לא קנה... האמת היא שאני לא בטוח שהמוכר אשם... החבר הזה לא הכי אחראי יש מצב שהוא עשה טעות... אתה צודק אני חושב שאני אצתרך ללכתלבד לקנות...אבל אני לא יודע מתי::SS)

Der Metzgermeister
19-11-06, 22:50
אני לא רוצה ללכת לתל אביב או פ"ת רק כדי לקנות את זה... הוא בדיוק הלך לאיזו בדיקה שהוא היה צריך לעשות.. אז רציתי שיקנה לי על הדרך... בסוף הוא לא קנה... האמת היא שאני לא בטוח שהמוכר אשם... החבר הזה לא הכי אחראי יש מצב שהוא עשה טעות... אתה צודק אני חושב שאני אצתרך ללכתלבד לקנות...אבל אני לא יודע מתי::SS)

אין לך בקניון או ליד הבית?
בכל חור יש מגה ספורט

Yoshi-Moto
19-11-06, 22:52
אין לך בקניון או ליד הבית?
בכל חור יש מגה ספורט
לא בחור כמו אריאל :(

sheronz
20-11-06, 14:05
רצועות.

אתה מתכוון לרצועות שקושרים קצה אחד על פרק כף היד ואת השני ועל המוט ?
אפשר להשיג במדה ספורט?

האם העובדה שהאמות מתעייפות לא קשורה לאיך שאני עושה את התרגיל ?

ran_z
20-11-06, 15:03
כן להם אני מתכוון,
אני סומך עליך שאתה עושה את התרגיל נכון.
בתרגילי המשיכות מופעל לחץ רב על האמות והן מתעייפות להיטים בצורה שמקשה לסיים את מס' החזרות הרצוי שתיכננת, לכן באו הרצועות ואתה תרגיש שירד מהאמות מידה מסויימת של לחץ.
בהצלחה.

P-a-n-1-c
20-11-06, 15:17
כן להם אני מתכוון,
בתרגילי המשיכות מופעל לחץ רב על האמות והן מתעייפות להיטים בצורה שמקשה לסיים את מס' החזרות הרצוי שתיכננת, לכן באו הרצועות ואתה תרגיש שירד מהאמות מידה מסויימת של לחץ.
בהצלחה.

באיזה תרגילים זה יכול לעזור חוץ מדד-ליפט, שראג, פולי עליון\תחתון?
איך בדיוק במוט W משתמשים עם הרצועות?

וזה אמור להיות לעיתים נכון? :bye1:

GaL-L
20-11-06, 15:50
במוט W אין שום סיבה להשתמש ברצועות וגם אי אפשר להשתמש איתם במוט W אני מרגיש שאני חייב רצועות אחיזה רק בתרגילי פולי עליון

sheronz
20-11-06, 15:54
כן להם אני מתכוון,
בהצלחה.

ובתרגילי גב באופן כללי (נגיד בפולי עליון צר בפציפית) עד כמה אתם מרגישים את הגב בסיום התרגיל ?
אני מעולם לא הרגשתי את הגב בסוף תרגילים כמו שהרגשתי חזה או את הידיים.
זה נורמאלי ? (מפחד שהוא לא מקבל מספיק גירוי)

ran_z
20-11-06, 18:27
זה בסדר גמור, זה לא אומר שלא גירת טוב את שרירי הגב,
שרירי הגב לא מקבלים פאמפ באימון כמו שרירי החזה לדוגמה והזרועות,
תשתמש בתרגילים יעילים לגב כגון מתח, רו' , חתירות פולי לבטן, בטכניקה טובה ובמשקל עבודה שמתאים לך ולא להעמיס משקל כבד מדי ולגמגם בחזרות כדי שיראו אותך מרים משקל כבד,
והכל יתקתק כמו שעון.

רן.

ran_z
20-11-06, 18:30
באיזה תרגילים זה יכול לעזור חוץ מדד-ליפט, שראג, פולי עליון\תחתון?
איך בדיוק במוט W משתמשים עם הרצועות?

וזה אמור להיות לעיתים נכון? :bye1:

מתח :)

מוט W בנוי בצורת אחיזה כזאת שיורד לך לחץ משורש כף היד, כתוצאה מכך גם הלחץ על האמות קטן יותר ממוט ישר, אני לא ראה כאן צורך בשימוש ברצואות.