PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה מקצועית- דרושה

Lord Wolfang
20-11-06, 14:35
טוב שמעו..............
עוד חודשיים יש לי שש עשרה.
אני 1.79 שוקל 61.8 :P
לפי המשקל הזה של tanita רשום שיש לי 11.5 אחוזי שומן
אבל הבעיה שלי זה שיש לי בטן נפוחה כזאת. גם פעם שהיה לי 8% שומן
היה לי את זה זה כאילו מאז ומתמיד. אני כאילו רזה ורק בבטן זה נפוח כזה כמו בלון אם מישהו מבין בזה כאילו כל היום אני כאילו עם בטן מוכנסת אבל אני לא מרגיש שאני מכניס ורק מול המראה אני כזה אני כאילו משחרר את הבטן ואז זה מתנפח.......... קיצר נראה לי שאימונים יורידו את זה כי אני זוכר שפעם התחלתי וזה באמת ירד די הרבה תוך שבועיים.............
קיצר עכשיו לאימונים:
טוב אני מתאמן בבית ......... יש לי את המכשירים הבאים:
מתח, שק איגרוף, דילגית מזרון.
אני רוצה לעשות שלוש פעמים בשבוע כאילו ראשון שלישי וחמישי ביום ראשון אבל בשבע יש לי טניס ובשישי שבת אני משחק כדורגל וכדורסל כך שאני מספיק עייף אחרי זה.......
האמת שכבר התחלתי לעשות איזה שבועיים כאילו כבר שבע אימונים ומה שעשיתי עד עכשיו זה ככה:
אכלתי לפני זה פחמימות שעתיים לפני זה בערך.
1) ריצה של חצי שעה ברחוב.
2) בטן:
תרגיל ראשון: שם את הרגליים על כורסא ועושה שכיבות שמיכה רגילות
50 חזרות. אחרי זה אותה תנוחה אבל שכיבות שמיכה שאני עם מרפק לברך נגדית 50 חזרות. ואז בגלל שיש לי בטן תחתונה שאני חייב לשפר דחוף אז עשיתי תרגיל כזה : לשכב על הגב ורגליים בעמדה של נר כאילו 90 מעלות ואז לדקור את האוויר אבל אני יודע שאני לא עושה אותו נכון כי אני לא מרגיש את זה עובד חזק 50 חזרות. אחרי כל תרגיל אני לוקח דקה מנוחה ועשיתי כל תרגיל 3 פעמים.
ידיים:
שכיבות שמיכה עם ידיים מקבילות לכתפיים כמה שאני יכול שזה 26.
שכיבות שמיכה רחבות כאילו מרחק כפול בערך גם 26.
שכיבות שמיכה שעושים יהלום עם היד 10.
ואז עוד פעם אבל אני עושה בערך 13 מהראשון והשני והיהלום עוד 10.
ואז מתח רגיל כמה שאני יכול שזה 8 ומתח עם ידיים הפוכות. ואז עוד פעם מתח מכל סוג. וזהו ואז אחרי זה אכלתי טונה או גבינה צהובה עם לחם.

אני גם לא רוצה לעבוד עם משקולות. לא מרשים לי ואני גם לא רוצה.

ובקשר לתוצאה טוב אני רוצה להיות חטוב לא להיות מנופח או משהו רק חטוב עם ריבועים וזה.

Lord Wolfang
20-11-06, 14:45
double post