PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקת Iss בטעם קינמון - הטעם הכי טעים שתטעמו איי פעם

ShaI^MymoN
20-11-06, 16:32
קיצוררר..............
קניתי אתמול טעם חדש לאבקת חלבון לטעם קוראים Cinnamon Oatmeal
שזה בעצם בעברית קינמון
קיבלתי אותה אתמול בלילה שהייתי ישן אחי הגדול הלך להביא לי מהסוכן
ולא טעמתי אותה היום בבוקר פתחתי תאבקה
יצא ממנה ריח מפחיד ריח שבחיים לא הרחתי ממש קינמון אמיתי שתיתי לי את זה עם הקורנפלקס והחלב אז בכלל יצא טעים בצורה מפחידה
אחר כך בבצפר שתיתי עם מים (כידוע אני לא אוכל בבצפר כי אין לי כוח להכין בבוקר, אז אני שותה רק תאבקת חלבון כארוחת חלבון בלבד בלי פחממות) והרגשתי כאילו שאני שותה את זה עם חלב זה היה ממש טעים כאילו אני שותה תאבקה עם חלב בבית בקיצור אני יותר אוהב תטעם הזה מכל הטעמים שטעמתי בחיים שלי הקרם עוגיות של ISS שהוא גם טעם מפחיד מממש ממש טעים וגם התות של אופטימומ שממש אהבתי אותו
ממליץ בחום באמת אהבתי תאבקה
לפי כל הבדיקות שעשיתי עם הרבה חברות הפרופיל חומצות אמינו של ISS הכי גבוה
ובנוסף
8 גרם Bcaa לכף :diractor:
5.5 גרם גלוטמין לכף :diractor:
שאין דברים כאלה בארץ אולי בכמה חברות אחידות
ממליץ בחום על האבקה תהנו :]:jockey:

Ori-Silver
20-11-06, 16:38
1)האחוז חלבון שלהם מאוד נמוך בערך 67 אחוז לעומת אופטימום שיש 82 אחוז חלבון
2)האבקות חלבון שלהם מכילות הרבה מאוד סוכר ורכיבים לא רצויים ולכן הטעם שלהם מאוד טעים

Kachok
20-11-06, 16:47
לפותח הת'רד : אתה הבנאדם הראשון שאני שומע שאהב טעם תות של אופטימום
יש כבר מועדון שונאים שאני מכיר לטעם הזה

ShaI^MymoN
20-11-06, 16:54
1.גרם לפה גרם לשם בכף זה שטויות, מה שחשוב זה פרופיל חומצות האמינו, שבISS יש פי 1 וחצי מכל אחת מהחומצות האמיניות ל100 גרם משאר החברות של ה80 אחוז חלבון , אז אל תגיד שאבקה ש80 אחוז חלבון יותר טובה מISS
בISS יש 69 אחוז חלבון והנתונים של הפרופיל חומצות אמינו הרבה יותר גבוה מאשר של חברות בעלות 80 אחוז חלבון
8 גרם BCAA ו5וחצי גרם גלוטמין למנה אלה נתונים מטורפים שאין באבקות של 80 אחוז
גם אני הייתי פעם טיפש - ובלבלו לי את הסכל על הגרמים של הפחממות והסוכרים שיש באבקות חלבון
גם ככה צריך להוסיף סוכר ענבים או פחממה מהירה עם החלבון אחרי האימון על מנת שיספג יותר טוב
2.האבקת חלבון שלהם לא מכילה הרבה מאוד סוכר היא מכילה 3 גרם סוכר כמו כל האבקות שיש בשוק ואין בה שום חומרים לא רצוים לא אספרטיים וכל המתמתיקים המסריחים למינהם ולא בגלל זה הטעם שלהם טעים הטעם שלהם טעים בגלל שהמוצר איכותי והם יודעים לעשות טעם איכותי

iss זאת החברה שהרימה כלפי מעלה את JAY CUTLER מיסטר אלומפיה 2006
ובטח JAY ידע מה טוב בישבילו וישתמש בהם

P-a-n-1-c
20-11-06, 17:09
כן אה רק בגלל האבקת חלבון של Iss ג'אי קאטלר לקח את האולימפיה..

ובקשר לאבקה - תסתכל שוב פעם על המחיר, אני אישית מסתכל על המחיר ונהיה ככה :cry_1:

ShaI^MymoN
20-11-06, 17:17
ג'י קטלר השתמש בכל ליין המוצרים של Iss וזה לא סתם הם חברה מעולה
יש לאבקה אחלה מחיר 300 ש''ח כמו כל האבקות בשוק

P-a-n-1-c
20-11-06, 17:19
התבלבלתי עם איזופיור :x