PDA

צפה בגרסא המלאה : זוועה

Tnavon
21-11-06, 14:21
אני מתאמן בחלוקה Abxabx
שלשום עשיתי אימון A
אתמול באתי למכון לאימון B
עכשיו המדריך התחיל להסתכל עליי כמה זמן ואז הוא ניגש אליי
הוא שאל אותי "לא היית פה אתמול" אמרתי לו "כן הייתי ,למה"
הוא אמר לי שזה לא טוב בכלל להתאמן יום אחרי יום אז אמרתי לו שאני עובד בחלוקה שונה וביום אחד אני עושה שרירי כאלו וביום השני אני עושה שרירים אחרים
אז הוא התחיל להגיד לי שזה לא בריא שהחלוקה לא משנה בכלל שזה פוגע בשרירים ובגדילה שלי ואפילו הוא רצה שאני יעזוב.......פשוט זיעזע אותי שהוא אמר לי לעזוב

בקיצור זה ניראה לכם נכון מה שהוא אמר??

Leo
21-11-06, 14:26
תגיד לו שזה לא עניינו איך שאנשים מתאמנים ושאתה מבטל את המנוי שלך אם הוא מכריח אותך להתאמן בשגון של פוזרים נובים שחיפים ושאתה יודע כנראה יותר ממנו ( הוא מתחיל להתלהב בתואר שלו ) אז אתה אומר לו לדחוף אותו לתחת ורואים כמה שהוא מבין ושאתה תבטל את המנוי , ותתלונן עליו עליו ( תעשה את זה מנומס או אגרסיבי יותר לפי איך שבא לך) להנהלה תגיד שנמאס לך שאנשים שאין להם מה לעשות אז הם מציקים לאנשים אחרין ולא נותנים להם להתאמן כי בגלל שהם לא נראים כאילו שהם מתאמנים (במקרה והוא יותר בנוי ממך תקח דוגמה של חברים שממליצים לך או משהו), הם חייבים להוכיח את עצמם
אחרי יום הוא לא מתקרב אליך.

n0x
21-11-06, 14:27
זה אתה זה שמזעזע....
זה נשמע לך הגיוני מה שהוא אמר לך?
אני בכלל שמתאמן לא מדבר אם מדריכים מישהו בא עלי איזה מדריך אני ישר אומר לו "לא להפריע לי אני מתאמן" וזהו הם הולכים.
הם סתם מזיינים לך בשכל וזהו.
רק מדריך אחד היה בעל ידע רב והוא אמר דברים מאוד נכונים רק איתו דברתי:whistle: .

Tnavon
21-11-06, 14:31
אז איך לעזאזל הם מדריכים
מה הם לא לומדים משהו לפני שהם ניהיהם מדריכים

וללאו
חחח אני ינסה את זה אבל הוא מנופח וגדול אז אני מקווה שהוא לא ידפוק לי איזה דאמבל לראש

Der Metzgermeister
21-11-06, 14:55
כמו שאמרו פה מספר פעמים הרמה בוינגייט ממש נמוכה.

פעם הבאה שהוא בא אליך ככה תגיד לו שיביא לך הוחכות.

Bullet
21-11-06, 15:01
אתה בקאנטרי ב"ש כן?
איזה מדריך אמר לך את זה?

וזה לא כ"כ טוב להתאמן יומיים רצוף אפילו אם זה שרירים שונים לגמרי.
אפשר להעמיס יותר מדי על העצבים, ועוד.

Takima
21-11-06, 15:24
אני מקווה שזה היה בצחוק.

ran_z
21-11-06, 15:31
אתה בקאנטרי ב"ש כן?
איזה מדריך אמר לך את זה?

אפשר להעמיס יותר מדי על העצבים, ועוד.

יש את מישל אבל הוא תמיד בדר"כ אדיש ולא אכפת לו כ"כ מה קורה סביבו.
יש את vova אבל הוא מקצועי מדי לטעמי לתת הערה כזאת.
מה שהופך את אלכס לחשוד העיקרי, נראה לי שמרוב שעורי ספינינג הוא שכח את החומר.

עריכה: במחשבה שניה שאני חושב לעומק שמתי לב שאלכס מכין תוכניות אומינים שמפוצצות לך את המנוש, אז איך הוא יגיד דבר כזה לא יומיים רצוף,
וכמו שאמרתי למישל בחיים לא אכפת,

נראה אולי שזה vova אמר לו את זה הוא נראה לי קצת מפחד על אנשים בעיקר הבני נוער שם.

maya
21-11-06, 15:38
כמו שאמרו פה מספר פעמים הרמה בוינגייט ממש נמוכה.

פעם הבאה שהוא בא אליך ככה תגיד לו שיביא לך הוחכות.

הרמה באמת נמוכה אני סימתי ללמוד בוינגייט לפני חצי שנה אבל לפחות חלוקת אימונים הם כן מלמדים ותוכניות מפוצלות

ran_z
21-11-06, 15:43
הרמה באמת נמוכה אני סימתי ללמוד בוינגייט לפני חצי שנה אבל לפחות חלוקת אימונים הם כן מלמדים ותוכניות מפוצלות

הרמה של האנטומיה לא נמוכה זה בטוח,,, איזה חומר מערבב זה חבל לך על האף אני כל השעור בפלונטרים, איפה את גרה? אני בא לשעור אישי :jockey:

Bullet
21-11-06, 16:09
אני מקווה שזה היה בצחוק.
לפעמים, אימון יכול להיות כ"כ עצים שהוא יתיש את מערכת העצבים שלך כליל, ולא יהיה לך מקסימום כוח אפילו בשרירים אחרים בגלל שמערכת העצבים תהיה עייפה.

אף פעם לא קרה לכם שהיה לכם אימון רגליים HARDCORE ולמחרת האימון האחר הלך די חלש למרות שהייתם מפומפמים ומנופחים?

חוץ ממערכת העצבים יש את עניין ההתאוששות.
יש חלוקה ABCXABC נכון? היא נראית די טובה, אפשר לעשות אימון רגליים, אימון חזה וגב, אימון ידיים בלבד, חלוקה ממש HARDCORE כמו שרבים אוהבים.
אני בטוח שגיימר התאמן ABC פעמיים בשבוע :)
מה הבעיה בחלוקה זו להרבה מתאמנים?
כשמתאמנים יותר מדי, הגוף מתקשה יותר להתאושש, לא משנה אם זה שרירים אחרים.

רן, זה בטח vova אמר לו... פעם הוא העיר לי שאני הגעתי לכשל בבנצ' סעמק איתו מה אכפת לו!!!

IGOR
21-11-06, 16:10
קרה ועוד איך קרה.לא היה לי כוח בגרוש אבל בכל זאת עשיתי את האימון שלי..

Ori-Silver
21-11-06, 16:25
מאמן יכול לייעץ לך אבל הוא לא יכול להגיד לך מה לעשות אתה משלם כסף וכל עוד אתה שומר על חוקי המכון ומוריד את המשקלים אחריך ושם מגבת מותר לך להתאמן גם 10 שעות פעם הבאה שהוא בא אליך תגיד לא שילך ממך ושאם הוא ממשיך לשגע אותך אתה מגיש עליו תלונה והוא ילך כמו ילד טוב...

Kachok
21-11-06, 16:36
רן, זה בטח vova אמר לו... פעם הוא העיר לי שאני הגעתי לכשל בבנצ' סעמק איתו מה אכפת לו!!!

חחח אני אומר זה אלכס .
הבחור בא אלי פעם והתחיל להרצות לי שלא עושים יד אחורית וחזה באימון אחד go figure
ומישל בכלל אבוד,בא למשמרות שלו בבגדי אלגנט

ran_z
21-11-06, 17:31
חחח אני אומר זה אלכס .
הבחור בא אלי פעם והתחיל להרצות לי שלא עושים יד אחורית וחזה באימון אחד go figure
ומישל בכלל אבוד,בא למשמרות שלו בבגדי אלגנט

חחחחח נכון!
פעם ראשונה שראיתי אותו לבוש ככה ההיתי בטוח שאחרי המשמרת יש לו איזה ארוע..
אבל אז יום ועוד יום ועוד יום אני רואה אותו עדין בא לבוש ליציעה :):):):) איזה אהבל גדול זה.

Bullet
21-11-06, 17:34
חחחחח נכון!
פעם ראשונה שראיתי אותו לבוש ככה ההיתי בטוח שאחרי המשמרת יש לו איזה ארוע..
אבל אז יום ועוד יום ועוד יום אני רואה אותו עדין בא לבוש ליציעה :):):):) איזה אהבל גדול זה.

אולי היה לו דייט עם מתאמנת :wub1:

Night_Wolf
21-11-06, 17:50
אני מתאמן בחלוקה Abxabx
שלשום עשיתי אימון A
אתמול באתי למכון לאימון B
עכשיו המדריך התחיל להסתכל עליי כמה זמן ואז הוא ניגש אליי
הוא שאל אותי "לא היית פה אתמול" אמרתי לו "כן הייתי ,למה"
הוא אמר לי שזה לא טוב בכלל להתאמן יום אחרי יום אז אמרתי לו שאני עובד בחלוקה שונה וביום אחד אני עושה שרירי כאלו וביום השני אני עושה שרירים אחרים
אז הוא התחיל להגיד לי שזה לא בריא שהחלוקה לא משנה בכלל שזה פוגע בשרירים ובגדילה שלי ואפילו הוא רצה שאני יעזוב.......פשוט זיעזע אותי שהוא אמר לי לעזוב

בקיצור זה ניראה לכם נכון מה שהוא אמר??

אני אפילו לא יגיד לך מה אני חושב על הידע שלו אני פשוט יגיד לך מה אני הייתי עושה בימקומך,הייתי אומר לו ככה
1. שאני עובד אם מאמן מוסמך ממנו ושלא יזיין תמוח
2. שיעזוב אותי בשקט ויתן לי להיתאמן בדרך שנוכה לי (כל עוד אתה לא הורס את המכשירים או כל דבר אחר שיפגע ברכוש של החדר כושר אין לו זכות להגיד לך ללכת אתה משלם תמנויי! ולא האמא הזונה של המאמן שם)
3.אם בכל זאת המוח הצימוקי שלו לא קולט והוא מנסה להעיף אותך,גש לאחראי חדר כושר או למנהל של המקום ותסביר לו מה הענין ואני בטוח שיקשיבו לך! למה תחשוב הם מעיפים אותך החוצא אתה מבטל תמנויי והולך להם כסף...

זהו

תמסור למאמן הדפוק שידחוף לעצמו את המוט של הסקוואט לתחת אולי זה יעזור לו :jockey:

Takima
21-11-06, 18:42
לפעמים, אימון יכול להיות כ"כ עצים שהוא יתיש את מערכת העצבים שלך כליל, ולא יהיה לך מקסימום כוח אפילו בשרירים אחרים בגלל שמערכת העצבים תהיה עייפה.

אף פעם לא קרה לכם שהיה לכם אימון רגליים HARDCORE ולמחרת האימון האחר הלך די חלש למרות שהייתם מפומפמים ומנופחים?

חוץ ממערכת העצבים יש את עניין ההתאוששות.
יש חלוקה ABCXABC נכון? היא נראית די טובה, אפשר לעשות אימון רגליים, אימון חזה וגב, אימון ידיים בלבד, חלוקה ממש HARDCORE כמו שרבים אוהבים.
אני בטוח שגיימר התאמן ABC פעמיים בשבוע :)
מה הבעיה בחלוקה זו להרבה מתאמנים?
כשמתאמנים יותר מדי, הגוף מתקשה יותר להתאושש, לא משנה אם זה שרירים אחרים.

די עם זה. אתה בעצמך עושה AB על 700 קלוריות.

Bullet
21-11-06, 18:44
די עם זה. אתה בעצמך עושה AB על 700 קלוריות.
לך לקרוא על מחקרים של טסטסטרון ואוננות :jockey:

אה ואם אתה לא מאמין למה שכתבתי, עיין פה (http://www.mindandmuscle.net/mindandmuscle/magpage.php?artID=85).

Takima
21-11-06, 19:05
לך לקרוא על מחקרים של טסטסטרון ואוננות :jockey:

אה ואם אתה לא מאמין למה שכתבתי, עיין פה (http://www.mindandmuscle.net/mindandmuscle/magpage.php?artID=85).
במאמר שהבאת אין שום references. ואני יכול להביא לך לפחות 2 מחקרים על זה שאוננות מורידה את הטסט'.

Kachok
21-11-06, 20:06
אז אותו דבר עם סקס?

Takima
21-11-06, 20:49
בטח, מה חשבת.

עשו גם מחקר על סוסי-הרבעה, לקחו 3 קבוצות של סוסים, לשתיים מהקבוצות נתנו גירוי מיני כאשר אחת הובאה לפליטת זרע והשנייה לא. הקבוצה השלישית לא קיבלה גירוי מיני בכלל. עשו השוואה בין ההורמונים בדם של שלושת הקבוצות וגילו שרמות הקורטיזול עלו אצל 2 הקבוצות שקיבלו גירוי מיני.

קורטיזול למי שלא יודע זה הורמון קטבולי בעל השפעה גם על פירוק שריר.

Nimrod
21-11-06, 20:52
בטח, מה חשבת.

עשו גם מחקר על סוסי-הרבעה, לקחו 3 קבוצות של סוסים, לשתיים מהקבוצות נתנו גירוי מיני כאשר אחת הובאה לפליטת זרע והשנייה לא. הקבוצה השלישית לא קיבלה גירוי מיני בכלל. עשו השוואה בין ההורמונים בדם של שלושת הקבוצות וגילו שרמות הקורטיזול עלו אצל 2 הקבוצות שקיבלו גירוי מיני.

קורטיזול למי שלא יודע זה הורמון קטבולי בעל השפעה גם על פירוק שריר.

אתה אומר שכל אלו הבתולים החנונים בגיל 20 ומשו שהם ישארו בתולים יתנו לכולנו מכות רצח?

maya
21-11-06, 20:56
הרמה של האנטומיה לא נמוכה זה בטוח,,, איזה חומר מערבב זה חבל לך על האף אני כל השעור בפלונטרים, איפה את גרה? אני בא לשעור אישי :jockey:
סבבה אבל עדיף לך אם כבר שעורים מתי שתלמד קיניזיולוגיה זה באמת מבלבל ואת זה אני יודעת הכי טוב ולפני המבחן תשאל אותי אני זוכרת את כול החומר

Takima
21-11-06, 20:57
אתה אומר שכל אלו הבתולים החנונים בגיל 20 ומשו שהם ישארו בתולים יתנו לכולנו מכות רצח?
לא. מה, חנונים לא מביאים ביד? ייתכן מאד שאחת הסיבות לכך שהם חנונים זה שהם מבלים בזמנם הפנוי בבית עם ג'יגהבייטים של פורנו.

Nimrod
21-11-06, 20:59
לא. מה, חנונים לא מביאים ביד? ייתכן מאד שאחת הסיבות לכך שהם חנונים זה שהם מבלים בזמנם הפנוי בבית עם ג'יגהבייטים של פורנו.

חחח כן אה... בדיוק נזכרתי יש סרטון ביוטיוב עם חנון שתפסו אותו מאונן על הדמות של הבת בworld of warcraft חחח :)

אני אישית נגמל מאוננות בגלל הbb, ירדתי לפעם בשבוע וזה ממש קשה.

Takima
21-11-06, 21:02
חחח כן אה... בדיוק נזכרתי יש סרטון ביוטיוב עם חנון שתפסו אותו מאונן על הדמות של הבת בworld of warcraft חחח :)

אני אישית נגמל מאוננות בגלל הbb, ירדתי לפעם בשבוע וזה ממש קשה.
צריך כוח רצון. וכל התאוות האלו מזהמים את החשיבה. ברגע שתהיה בעל הבית על המחשבות שלך תוכל לשלוט עליהן טוב יותר. לפי מחקר מסויים, לאחר 7 ימים של שמירה הטסט' מגיע ל-145.7%! לא חבל להוריד אותו משם?

igorek
21-11-06, 21:10
למה צריך להיות ילד מסכן כדי להעלות טיפה את רמות הטסטוסטרון במיוחד בגיל הזה כשרמות הטסטוסטרון הן בשיאן?

Takima
21-11-06, 21:13
למה צריך להיות ילד מסכן כדי להעלות טיפה את רמות הטסטוסטרון במיוחד בגיל הזה כשרמות הטסטוסטרון הן בשיאן?
תלוי מה נקודת המבט שלך. נקודת המבט שלי זה שמסכן אותו אחד הנשלט בידי תאוות.

עוד נקודת מבט, לפי היהדות המוציא זרע לבטלה פוגם בכל איברי גופו ונשמתו.

Psychopath
21-11-06, 21:56
אייי איי זוועה
חשבתי כבר באת להראות לנו איזה סרטון של ילדות בנות 2 מזריקות הרואין.

באמת טמבל המדריך שאמר לך. שיתבייש לו.

Leo
22-11-06, 13:51
הרמה של וינגייט לא נמוכה , הבעיה שהם חבורה של אנשים שסגורים לרעיונות חדשים וחסרי ניסיון באימונים (למדו מספר)
ככה שהם לא יודעים מה ההשפעה של X על הגוף הם רק יודעים מה מותר\אסור