PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום 2 שאלות: קריאטין+סוכר ענבים

gps
21-11-06, 21:51
שלום יש לי כמה שאלות.. אני מתאמן במכון כושר חודשיים בערך.. אני רואה תוצאות מבחינת כח אך לא מבחינת מסה בינתיים ואני רוצה להתחיל להשתמש בקריאטין למרות שזה ממש יקר ויש לי כמה שאלות קטנות:

1) באיזה אתם משתמשים/השתמשתם והאם אתם מרוצים?
2) האם זה משהו שאני אצטרך לקנות כל חודשיים או שזה חד פעמי? התוצאות עוברות אחרי השימוש?
3) איזה תוצאות אני אמור לראות בכלל? (במה זה יתבטא?) עד כמה הן משמעותיות? ומתי הן יקרו? (דברו מניסיון עדיף)
4) יש כ"כ הרבה סוגים (קריאטין אקסטרים, מונו, וכו') איזה לקנות?? (יש הבדלי מחירים משמעותיים גם) כמה לקחת ותוך כמה זמן זה ייגמר לי?

סוכר ענבים:
1) לקחת אחרי אימון סקופ וחצי זה טוב? או 2 סקופים? אני שוקל 73

שאלה כללית:
45 דק' אחרי אימון: שייק חלבונים במים+סוכר ענבים
כעבור שעה: חלב+אבקת חלבון+2 בננות+כף חמאת בוטנים+כוס שיבולת שועל
ואז הולכים לישון ובבוקר למחרת אבקת חלבון בבוקר
זה טוב?

והאם חמאת בוטנים סקיפי זה טוב? זה לא טבעי נראה לי.. השומן שם לא איכותי?

תודה

דניס
21-11-06, 22:26
תשובות :
1.השתמשתי ב קראיטין אקסטרים
2.תלוי בך לא מחייב לצרוך אותו על בסיס קבוע
3.בעיקר בכח וגם בגדילת המאסה
4.אני לא רוצה לבלבל אותך אז אמליץ לך על האקסטרים יחסית לזמן שאתה מתאמן אני מאמין שהוא יעזור לך הייטב מה גם הוא כולל בתוכו סוכר ענבים שיגרום לספיגה מהירה של הקריאטין + הוא טעים במיוחד.

לגביי סוכר ענבים:
0.8 כפול המשקל שלך לחלק ל 5 זה מספר כפיות שטוחות שאתה צריך לקחת
במידה ואתה בחיטוב אז 0.2 כפול משקל הגוף שלך וחלקי 5
בהצלחה

gps
21-11-06, 23:07
תודה:)

אבקש תשובות נוספות אם אפשר..

הבעיה שלי היא כספית.. ותהיה לי בעיה (גדולה) אם אני אצטרך לקנות קריאטין כל חודשיים (אבקת חלבון וקריאטין זה יוצא 600 שקל!!! זה חתיכת סכום אדיר!! ואני בא ממשפחה ב-ל-י כסף..) אז מפחיד אותי הקטע שאני אצטרך לקנות את זה כל חודשיים.. מה גם שאתם אומרים "אם לא יעזור תנסה קריאטין אחר ואם לא יעזור תנסה קריאטין שונה..." כי אין לי כסף לזה..
ואם אחרי השימוש כל המים שנצברו בשריר יירדו.. מה יישאר? אותו שריר ויד קטנה לפני השימוש? מה יצא מזה? ביזבוז כסף אדיר על בסיס קבוע (כל חודשיים) בשביל לשמור על יד גדולה?

בקשר לחיפוש בפורום - עשיתי.. אבל כמה אפשר לקרוא? חוץ מזה שתמיד מתחדשות הדעות פה.. ואני לא רוצה לקרוא מסביב שמונים אלף הודעות אלא יש לי שאלות ספציפיות תודה:)

NIRAN
21-11-06, 23:13
קנה קריאטין מונו קילו, הוא יספיק לך הרבה סייקלים והוא יחסית זול! זמה שאני משתמש
שאתה משתמש בקריאטין עולה לך קצת הכוח ואתה מרים יותר ויש לך אימונים יותר אינטנסיביים וככה אתה גודל יותר, כמו כן זה גם מעלה רמות של הורמונים אנאבוליים (בוני שריר).

אל תחזיק מזה קסם כי זה לא!, אותו דבר לגבי האבקת חלבון
קודם כל תשקיע בתפריט טוב אחרת אתה לא תגדל בגרוש! מנסיון! וחבל על הכסף!
אם אין לך יותר מידי כסף אל תקנה קריאטין זה ממש מותרות ולא חובה, אותו דבר לגבי החלבון כל עוד אתה מגיע לכמות חלבון היומית שאתה צריך מאוכל מוצק אין לך צורך באבקה למרות שלפעמים כף הגזה של אבקה יוצא יותר זול מקופסאת טונה לדוגמא.

דניס
21-11-06, 23:59
תודה:)

אבקש תשובות נוספות אם אפשר..

הבעיה שלי היא כספית.. ותהיה לי בעיה (גדולה) אם אני אצטרך לקנות קריאטין כל חודשיים (אבקת חלבון וקריאטין זה יוצא 600 שקל!!! זה חתיכת סכום אדיר!! ואני בא ממשפחה ב-ל-י כסף..) אז מפחיד אותי הקטע שאני אצטרך לקנות את זה כל חודשיים.. מה גם שאתם אומרים "אם לא יעזור תנסה קריאטין אחר ואם לא יעזור תנסה קריאטין שונה..." כי אין לי כסף לזה..
ואם אחרי השימוש כל המים שנצברו בשריר יירדו.. מה יישאר? אותו שריר ויד קטנה לפני השימוש? מה יצא מזה? ביזבוז כסף אדיר על בסיס קבוע (כל חודשיים) בשביל לשמור על יד גדולה?

בקשר לחיפוש בפורום - עשיתי.. אבל כמה אפשר לקרוא? חוץ מזה שתמיד מתחדשות הדעות פה.. ואני לא רוצה לקרוא מסביב שמונים אלף הודעות אלא יש לי שאלות ספציפיות תודה:)
שמע דעתי האישית אל תקנה בינתים קריאטין אלא אבקת חלבון וד"א יש לי כבר אבקה חודשיים + ועדיין לא הגעתי לחצי תלוי איך אתה משתמש ככה שזה לא כל חודש חודשיים צריך לקנות אל תפריז בשימוש ,הקריאטין שומדבר מיוחד שגרם לי להתלהב מהתוצאות שלו כל כך , ככה שלא ממליץ ובמיוחד שאתה מתאמן רק חודשיים שזה ממש שלב מוקדם

משתמש מספר אחד
22-11-06, 15:21
שמע אחלי
אל תתבזבז עכשיו עם כסף
עם העניין של המאסה מפריע לך
תקנה פשוט גיינר במקום חלבון רגיל , תשלב תפריט מחדש
לדעתי גם איךש ראתה לוקח את האבקה שלך זה בזבוז אבקה
ישר אחרייא ימון אתה אמור לשתות את השייק לא אחריי 45 דק'
ועוד אחריי שעה עוד שייק חלבונים?
א' ) לדעתי זה לא טוב לכליות , אתה יוצר עלייהן עומס
ב) אתה גומר אותה ממש מהר:s

במקום זה
תעשה בשכל
אני משתמש פה בתפריט עלייה במאסה של האתר
הכל נגיש.. לא יקר
אל תקנה סתם דברים.. 600 שקל בחודשיים זה המון
עדיף לך 400 שקל לחודשיים עם תפריט מאוזן תאמין לי הכי טוב..
פחותא יזה 400
350
בהצלחה אחי :)

gps
22-11-06, 22:06
תודה על התגובות

אממ
מה אני יעשה שאני לוקח 3 שייקים ביום של אימון? בבוקר אין לי זמן לביצה או קוטג' אז אני לוקח אבקה.. מקסימום בבוקר יש לי זמן לקורנפלקס עם חלב ואין בזה מספיק חלבון...

דבר שני אחרי אימון מי לא לוקח שייק?

לפני השינה אני דווקא יכול ביצה לקחת אבל אני עושה לי בבלנדר חלב+שייק+בננות+חמאת בוטנים+שיבולת שועל אז אני יכול אולי להוריד את האבקת חלבון מהשייק הזה ולהכין ביצה במקום? מה אתם אומרים? עדיף?

ואיך החמאת בוטנים של סקיפי וכל השאר.. מבחינת איכות השומן?

בקשר לקריאטין.. יש לי היקפים קטנים וחשבתי שזה יעזור לי.. מתי לדעתכם להתחיל עם זה אם בכלל?

oR1515
22-11-06, 22:20
קנה קריאטין מונו קילו, הוא יספיק לך הרבה סייקלים והוא יחסית זול! זמה שאני משתמש
שאתה משתמש בקריאטין עולה לך קצת הכוח ואתה מרים יותר ויש לך אימונים יותר אינטנסיביים וככה אתה גודל יותר, כמו כן זה גם מעלה רמות של הורמונים אנאבוליים (בוני שריר).

אל תחזיק מזה קסם כי זה לא!, אותו דבר לגבי האבקת חלבון
קודם כל תשקיע בתפריט טוב אחרת אתה לא תגדל בגרוש! מנסיון! וחבל על הכסף!
אם אין לך יותר מידי כסף אל תקנה קריאטין זה ממש מותרות ולא חובה, אותו דבר לגבי החלבון כל עוד אתה מגיע לכמות חלבון היומית שאתה צריך מאוכל מוצק אין לך צורך באבקה למרות שלפעמים כף הגזה של אבקה יוצא יותר זול מקופסאת טונה לדוגמא.

לא אומרים סייקל סייקל זה מיחזורי זה נכון בנוגע לסטרואידים

NIRAN
22-11-06, 22:30
סייקל זה כל דבר שעושים במחזוריות, לא מוגבל רק לסטרואידים

gps
22-11-06, 22:36
תודה על התגובות

אממ
מה אני יעשה שאני לוקח 3 שייקים ביום של אימון? בבוקר אין לי זמן לביצה או קוטג' אז אני לוקח אבקה.. מקסימום בבוקר יש לי זמן לקורנפלקס עם חלב ואין בזה מספיק חלבון...

דבר שני אחרי אימון מי לא לוקח שייק?

לפני השינה אני דווקא יכול ביצה לקחת אבל אני עושה לי בבלנדר חלב+שייק+בננות+חמאת בוטנים+שיבולת שועל אז אני יכול אולי להוריד את האבקת חלבון מהשייק הזה ולהכין ביצה במקום? מה אתם אומרים? עדיף?

ואיך החמאת בוטנים של סקיפי וכל השאר.. מבחינת איכות השומן?

בקשר לקריאטין.. יש לי היקפים קטנים וחשבתי שזה יעזור לי.. מתי לדעתכם להתחיל עם זה אם בכלל?
יש תשובה?:)

NIRAN
22-11-06, 22:43
הסקיפי בסדר גמור, אמנם מוסיפים לה קצת שומן טראנס אבל היא הכי טעימה
בביצה אין לך חלבון כמו בשייק, אתה שותה הרבה שייקים זה יעלה לך הרבה כסף
לגבי הקריאטין עזוב, אתה מתחיל יש לך להתקדם יפה גם בלי

לגבי הבוקר, תקום יותר מוקדם ותאכל כמו בן אדם.
אחרי אימון לא חובה שייק אפשר חופשי ממזון מוצק, הדגש הוא על פחממות עם Gi Ii גבוה = סוכר ענבים, 0.8 כפול משקל הגוף שלך זה כמה פחממות אתה צריך אחרי אימון

אתה לא מבין שהמטרה של השייק זה להחליף לך את החלבון מהאוכל המוצק פעם ב... או כשיש לך ממש בעיה לאכול אז אתה לוקח כל יום.

gps
22-11-06, 23:06
הסקיפי בסדר גמור, אמנם מוסיפים לה קצת שומן טראנס אבל היא הכי טעימה
בביצה אין לך חלבון כמו בשייק, אתה שותה הרבה שייקים זה יעלה לך הרבה כסף
לגבי הקריאטין עזוב, אתה מתחיל יש לך להתקדם יפה גם בלי

לגבי הבוקר, תקום יותר מוקדם ותאכל כמו בן אדם.
אחרי אימון לא חובה שייק אפשר חופשי ממזון מוצק, הדגש הוא על פחממות עם Gi Ii גבוה = סוכר ענבים, 0.8 כפול משקל הגוף שלך זה כמה פחממות אתה צריך אחרי אימון

אתה לא מבין שהמטרה של השייק זה להחליף לך את החלבון מהאוכל המוצק פעם ב... או כשיש לך ממש בעיה לאכול אז אתה לוקח כל יום.

לגבי ארוחת בוקר.. האם שייק+כף חמאת בוטנים זה איכשהו נורמלי?
אני יודע שזה עלוב אבל ממש אין לי זמן בבוקר ולקום מוקדם יותר? אני בקושי קם גם ככה
מה שכן את השייק של הלילה אני יכול לוותר עליו למרות שהוא מאוד חשוב שיהיה חלבון במהלך השינה.. יש דרך איכותית להחליף אותו?

NIRAN
23-11-06, 12:17
אני אוכל קופסאת קוטג' לפני השינה עם איזה פיתה מחיטה מלאה ושמן קנולה
לגבי הבוקר תקח שייק אבל אתה צריך פחממות משו כמו ש"ש קורנפלקס נורמלי לחמים וכאלו פסטה אורז...