PDA

צפה בגרסא המלאה : איך לוקחים את השייק למכון וכמה?

guyzys
10-09-06, 23:38
היי לכולם.

יש לי שאלה שבוודאי לכולכם נראית טריוויאלית, אך לי בתור אחד שמתחיל בפעם הראשונה לקחת תוספים היא לא.

השאלה שלי מתחלקת לשניים:
א. יש לי חלבון מי גבינה של אופטימום. רשום שכל מנה היא 30.4 גרם. חשבתי שיחד עם הקופסה הגדולה תבוא כפית מדידה מיוחדת(אמורה לבוא? במקרה לא קיבלתי?). מכיוון שאין רציתי לדעת - איך אני יודע כמה זה מנה? איזה כמות לשים בשייק?
מעבר לכך הבנתי שצריך לשתות את זה עם כ- 200 מ"ל מים\חלב. זה הכל?

ב. איך אתם לוקחים את האבקה למכון? אני מניח שאתם לא לוקחים את כל הקופסה(מן הסתם) אז בתוך מה אתם שומרים את האבקה בשביל השייק לאותו אימון?

תודה על כל עזרה בנושא :)!

TZAHI10
10-09-06, 23:44
היי גם אני מתחיל בעיניין התוספים, אבל יש לי כבר תשובות:
א. יש כפית מדידה בתוך האבקה תחפור עד שתמצא! (נשמע מוזר אבל נכון)
מנה זה כף אחת של הכפית מדידה. רשום שם לשים את זה עם 200 מ"ל מים אבל האמת שזה ממש לא טעים ככה. כדי שזה יהיה טעים צריך לערבב את זה עם פחות מים.. לפי הטעם. עכשיו ניסיתי עם חלב ועם חלב זה הרבה יותר טעים. ממש לא מרגישים שזה תוסף.
ב. את החלבון לוקחים לפני האימון ואחרי האימון (לרוב אחרי) לא שותים אותו באמצע האימון... כך שלא נראה לי הגיוני שאנשים לוקחים את זה איתם לאימון.

אבל כאן יש לי שאלה משלי שאולי מישהו אחר יוכל לענות עליה: כמה זמן אפשר להשאיר את החלבון מעורבב במים\חלב בתוך בקבוק? (נניח ואני הולך לעבודה ולוקח את זה איתי)

power_hour
11-09-06, 01:19
היי לכולם.

יש לי שאלה שבוודאי לכולכם נראית טריוויאלית, אך לי בתור אחד שמתחיל בפעם הראשונה לקחת תוספים היא לא.

השאלה שלי מתחלקת לשניים:
א. יש לי חלבון מי גבינה של אופטימום. רשום שכל מנה היא 30.4 גרם. חשבתי שיחד עם הקופסה הגדולה תבוא כפית מדידה מיוחדת(אמורה לבוא? במקרה לא קיבלתי?). מכיוון שאין רציתי לדעת - איך אני יודע כמה זה מנה? איזה כמות לשים בשייק?
מעבר לכך הבנתי שצריך לשתות את זה עם כ- 200 מ"ל מים\חלב. זה הכל?

ב. איך אתם לוקחים את האבקה למכון? אני מניח שאתם לא לוקחים את כל הקופסה(מן הסתם) אז בתוך מה אתם שומרים את האבקה בשביל השייק לאותו אימון?

תודה על כל עזרה בנושא :)!

א. אמורה להיות כף מדידה בתוך האבקה-חפש ואם אתה לא מוצא תחפש עוד פעם! (כעקרון מנת אבקת חלבון נעה בין 28-32 גרם)
ב. רצוי בשייקר- הכי קל ונוח לשימוש

power_hour
11-09-06, 01:22
אבל כאן יש לי שאלה משלי שאולי מישהו אחר יוכל לענות עליה: כמה זמן אפשר להשאיר את החלבון מעורבב במים\חלב בתוך בקבוק? (נניח ואני הולך לעבודה ולוקח את זה איתי)[/quote]

רצוי תקנה שייקר משום שבהכנה מראש יש מספר רב של חסרונות ביניהם אובדן הטעם (או הארומה אם תרצה),אבקת החלבון נוטה,בד"כ להסריח את הבקבוקים.

TZAHI10
11-09-06, 09:22
איפה קונים שייקר ואיך זה נראה? והאם החלבון של האבקה לא נעלם או נהרס עם הזמן בתוך נוזלים?

maya
11-09-06, 11:10
שים את האבקה בשיקר או בבקבוק ואחרי האימון תמלא מים

ShaI^MymoN
11-09-06, 12:14
תקנה מישראלבודי זה נראה כמו כוס גדולה כזאת עם רשת ופקק אל תשים את הנוזלים שים את הנוזלים רק שאתה רוצה לשתות אל תכין את זה עם הנוזלים ותקח למכון..

guyzys
11-09-06, 12:57
תודה על העזרה חבר'ה!

ניסיתי לחפור בפנים ואני אנסה שוב... לא יכלו לעשות את זה יותר ידידותי?

בכל אופן - כן אני יודע שאני לוקח את האבקה אחרי האימון. אבל אם אני אחכה עד שאני מתקלח, ומגיע הבייתה מהמכון תעבור כבר שעה-שעה וחצי ואז אני מאבד לא מעט מהאפקט של החלבון.

אז פשוט להכניס את האבקה לשייקר בלי מים לפני האימון? אתם לא מפחדים שקצת אבקה תצא\תדלוף החוצה? בכל זאת זה לא אטום הרמטית...

ShaI^MymoN
11-09-06, 13:22
זה אטום טוב
ובקשר לכף מדידה היא אמורה להיות ישר שפותחים את האבקה מוזר שלא ראית אותה.. כנראה שהיא קצת יותר עמוק

TZAHI10
11-09-06, 15:56
תודה על העזרה חבר'ה!
ניסיתי לחפור בפנים ואני אנסה שוב... לא יכלו לעשות את זה יותר ידידותי?

גם לי לקח זמן עד שמצאתי את הכף היא הייתה קבורה בתוך האבקה, אמנם לא כלכך עמוק

nitzan
11-09-06, 16:07
תקנה מישראלבודי זה נראה כמו כוס גדולה כזאת עם רשת ופקק אל תשים את הנוזלים שים את הנוזלים רק שאתה רוצה לשתות אל תכין את זה עם הנוזלים ותקח למכון..
מה זה משנה אם הוא מערבב את האבקה בבית ואז שותה ? :huh: ואם לא נוח לו למלות במכון?..אל תדאג האבקה לא תהרס לך

ShaI^MymoN
11-09-06, 16:17
לא יודע מזה עושה זה סתם מציק לא טעים זה יכול להשפך בתיק הרהב שטויות כאלה

guyzys
11-09-06, 17:21
יש! תודה על העזרה!

הצלחתי למצוא את הכפית. היא הייתה קבורה הכי עמוק שאפשר ובתהליך לכלכתי המון את המטבח באבקת חלבון שנשפכה. בסה"כ הנזק הוא בערך מנה אחת אז לא נורא :), העיקר שמצאתי כפית!

אני חושב שעדיף לקחת את האבקה בשייקר. יש קולר במכון אז שמים קצת מים אחרי.

באותו עניין -זה חשוב איזה שייקר אני קונה? אני מתאמן בהולמס פלייס והם מוכרים איזה משהו סתם ב20 ש"ח. זה זניח לא? פשוט לקנות וזהו..

ShaI^MymoN
11-09-06, 20:05
כן זה לא משנה אני מכיר תשייקרים שיש בהולמספליס הם אחלה יש כל מיני שיקרים שמשפרצים וכדומה
אבל השייקר שלהם הוא בסדר תקח את הכחול לא את השחור , השחור משפריץ..

shahaflol
11-09-06, 20:09
שי מה הכוונה משפריץ?

ShaI^MymoN
11-09-06, 20:12
שאתה שם בו את המים או החלב ומשקשק הוא משפריץ על הריצפה וכאלה כי הוא לא נסגר הרמטי

shahaflol
11-09-06, 20:18
אהה הבנתי. כבר חשבתי משהו אחר...

ofir28
11-09-06, 20:21
דווקא בהולמס פלייס (לפחות בשייפ, ששייכים להולמס פלייס) הם מוכרים את האדום של Ultimate

ShaI^MymoN
11-09-06, 20:53
הוא גם בסדר

BiZzz
11-09-06, 20:55
אין ספק לאולטימייט יש שייקר מצויין...בקשר לשאר הדברים אני בספק...

guyzys
13-09-06, 16:45
תודה על העזרה :)

אבל בואו אני אעשה סדר בבלאגן. השייקר הוא אכן של ultimate nutrition. אבל הוא לא שחור\כחול\אדום אלא הוא לבן-שקוף כזה, ונראה יותר כמו כוס גדולה עם מכסה.
זה בסדר לדעתכם?

ועוד דבר ממש חשוב - הסתכלתי על הכף הגשה של החלבון אופטימום ורשום עלייה 70cc. לפי מה שרשום מנת הגשה היא 30.4 גרם בסה"כ, כלומר פחות מחצי מהכף. אז מה זה אומר? שאני צריך לשים קצת פחות מחצי מהכף הגשה? מה ההיגיון כאן...

ofir28
13-09-06, 17:04
Cc זה מיליליטר, זה למדידת נפח. גרמים זה למשקל. אני מניח שבאבקת חלבון 70cc זה 30 גרם.
תמלא כף מלאה.

THE_JUGGERNAUT
13-09-06, 17:06
תודה על העזרה :)

אבל בואו אני אעשה סדר בבלאגן. השייקר הוא אכן של ultimate nutrition. אבל הוא לא שחור\כחול\אדום אלא הוא לבן-שקוף כזה, ונראה יותר כמו כוס גדולה עם מכסה.
זה בסדר לדעתכם?

ו

היה לי פעם שייקר של אולטימייט, והא היה פשוט ביזיון! :thumbdown:

Ori-Silver
13-09-06, 17:21
באחס אני שונא את השקירים האלה הם כל הזמן הם הופכים להיות ממש מסריחים אני לוקח בקבוק קטן שם בו בעזרת משפך אבקה+סוכר ענבים סוגר עם הפקק ומערבב וככה זה לא משפריץ כמו כל השיקרים האלה שנהרסים אחי שבוע

guyzys
13-09-06, 19:44
מה היה גרוע בו? אז לא הבנתי... לקנות את השייקר הזה או לא? יש בחנויות ספורט שייקרים יותר נורמלים? זה כזה קריטי?

תודה על העזרה בעניין. פשוט כפית מלאה וזהו כן? אם אף אחד לא מתקן אז אני מניח שזה מה שצריך...

THE_JUGGERNAUT
13-09-06, 20:03
מה היה גרוע בו? אז לא הבנתי... לקנות את השייקר הזה או לא? יש בחנויות ספורט שייקרים יותר נורמלים? זה כזה קריטי?

תודה על העזרה בעניין. פשוט כפית מלאה וזהו כן? אם אף אחד לא מתקן אז אני מניח שזה מה שצריך...

את השייקר של אולטימייט כמו שהיה לי לא הייתי קונה (אם בכלל אפשר לקרוא לזה שייקר)

אבל יש שייקרים סבבה דווקא, בכל מקרה זה לא חובה תמיד אפשר לאלתר משהו כמוORI-SILVER

אורי יש מצב שאתה מכיר את מני סילבר?

guyzys
14-09-06, 14:57
אז איפה קונים שייקרים?
יש לי משהו נחמד אבל אני קצת מתפדח שהוא של שוקולית :).

BiZzz
14-09-06, 17:07
:):):):) עדיין יש לך ת'זה של שוקולית? תקנה בסופר :):):):) יש שייקים של אולטמייט

יונתן.ב.
14-09-06, 18:19
מה שמעצבן בשייקר של אולטימט זה שהפקק הוא לא חלק מהשייקר והוא כל הזמן הולך לי לאיבוד:disgust:

Shlomik
14-09-06, 18:41
מה שמעצבן בשייקר של אולטימט זה שהפקק הוא לא חלק מהשייקר והוא כל הזמן הולך לי לאיבוד:disgust: זה בדיוק מה שלי היה, קניתי את השייקר בסופר :):):):) והמנקה זרקה את הפקק בטעות.
כרגע אני עם שייקר שקניתי בישראלבודי מחזיק מעמד מעולה כבר כמה חודשים והוא גם שייקר גדול של 750 מ"ל אז זה נוח לערבב גם שלקוחים כמויות גדולות של אבקה.

guyzys
14-09-06, 19:25
זה השייקר של israelbody?
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=592&CategoryID=137

הוא נראה די דומה לשייקר שיש בהולמס של אולטימייט.
שווה לסוע לרמת גן בשבילו? לא שזה כזה רחוק ממני...

power_hour
14-09-06, 19:39
זה השייקר של israelbody?
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=592&CategoryID=137

הוא נראה די דומה לשייקר שיש בהולמס של אולטימייט.
שווה לסוע לרמת גן בשבילו? לא שזה כזה רחוק ממני...

אם אתה יכול לקנות שייקר קרוב לבית,אז חבל על הטרחה והנסיעה המיותרת לחנות ישראלבודי.מרבית השייקרים הם אותו דבר הרי זה לא איזה טכניקת פלאים מיוחדת - רק כוס+מכסה. :jockey: