PDA

צפה בגרסא המלאה : 3 שאלות למי שמבין בזה.. (עלית משקל בנוזלים,השמנה,צפיפות עצמות וחיזוקן)

gps
23-11-06, 23:50
יש לי 3 שאלות לא קשורות

דבר ראשון אני עליתי 6 קילו בזמן האחרון ולא רואים עלי ממש..
1) האם זה אומר שעליתי בנוזלים? ואם כן - מה המשמעות של זה? עלייה מזוייפת? מה הקטע בלעלות משקל כשרוצים, אם זה בנוזלים? כל הקטע זה שאני אראה גדול יותר לא שיהיה בתוכי יותר מים..
2) דבר שני זה שאני שם לב שאם אני אשמין זה יהיה יותר באזור הבטן (כרס) למרות שתמיד הייתה לי זה עכשיו כאילו גדל.. וכל הקטע זה שאני לא רוצה כרס אלא להיראות גדול יותר (רחב יותר).. לדעתי זה פשוט יש לי מבנה עצמות צר ולא רחב (למשל אגן) ואי אפשר לשנות את זה.. זה נכון? (קיצר אני רוצה להתרחב ולא להעמיק את הכרס)
3) האם אימונים במכון כושר עוזרים ליצירת צפיפות עצמות וחיזוק העצמות? הבנתי שזה דבר חשוב ע"מ למנוע דילדול עצמות ובריחת סידן בגיל מבוגר.. שצריך לקבוע רף גבוה עד גיל 18 בערך של חוזק עצמות וצפיפות.. מה זה בדיוק צפיפות העצמות? ואיך אני אשמור על זה? מה זה אומר לגבי צריכת הסידן היומית שלי?

תודה :)

gps
24-11-06, 00:02
מוסיף שאלה
4) כמה גרם חלבון וכמה גרם סידן יש בערך בפרוסת גבינה צהובה?

Nimrod
24-11-06, 10:51
1) יכול להיות שאתה בתפריט אם הרבה פחמימות שאוגרות נוזלים ועלית בנוזלים, אבל אם עלית 6 קילו ואתה אוכל נכון ומתאמן נכון אני בטוח שעלית בשומן ובשריר, בלי קשר שאם היית עולה בנוזלים הייתה רואה את זה, כל עלייה רואים :)

2) אם אתה רוצה להתרחב תמשיך לעבוד על הכתפיים, גב וכו... תעבוד בתרגילים מורכבים בלבד ותאכל נכון :) אתה בסוף תגדל ותתרחב, אם אתה עולה בכרס זה אומר שבנוסף לעלייה בשריר אתה עולה גם בשומן וזה טבעי, בחיטוב שיבוא אתה תוריד את השומן המיותר.
אל תדאג, גם בן אדם עם גנטיקה של שחיף בסוף רואה תוצאות, רק תקפיד להתאמן ולאכול נכון.

3) אימונים נכונים במכון הכושר + פעילות אירובית + צריכת סידן מספקת יכולים לעזור לצפיפות העצם וחיזוקה.
הכמות המומלצת למתבגר זה 1200מג סידן ליום, לבן אדם מבוגר 1000 מג ביום.
בגלל שאתה מתאמן במכון כושר הייתי ממליץ לעלות את זה ב300-400 מג ליום! (1300-1600).

4) תבדוק, אבל אני זוכר שיחסית יש בזה הרבה חלבון והרבה סידן, זה מקור טוב.

gps
24-11-06, 12:27
פשש תודה אחי אחלה השקעה בתגובה:)

kazanova
25-11-06, 19:59
אחד הדברים שהכי מטרידים שחיפים(כמוני)
זה האם העליה במשקל (נניח עליה של 20 קילו)
תגרום לנו להתרחב..כי המבנה גוף הוא צר,בעיקר באיזור המותניים,כתפיים.
כי איזור האגן למשל זה בעיקר עצמות אז אפילו זה יתרחב אם עולים בערך 20 קילו?

Der Metzgermeister
25-11-06, 21:19
אחד הדברים שהכי מטרידים שחיפים(כמוני)
זה האם העליה במשקל (נניח עליה של 20 קילו)
תגרום לנו להתרחב..כי המבנה גוף הוא צר,בעיקר באיזור המותניים,כתפיים.
כי איזור האגן למשל זה בעיקר עצמות אז אפילו זה יתרחב אם עולים בערך 20 קילו?

מאחד שחיף שעלה ב20 קילו
אתה תתרחב, אבל ההתרחבות הגדול היותר תגיעה אחרי שתעבור את ה75-80 קילו

GaL-L
25-11-06, 21:49
4) בפרוסת גבינה צהובה יש בערך 7 חלבון וסידן אני לא יודע צריך לבדוק

m0she
26-11-06, 00:05
בעקרון , הדבר שהכי תורם לצפיפות העצם הוא העומס שמופעל עליה. הOsteocytes בעצם מאותתים לOsteoblasts לבנות עצם כתגובה לעומס. העניין של צריכת הסידן הוא בשביל לשמור על יחסים נורמליים בין החומר האורגני לחומר האנ-אורגני בעצם.

Bullet
26-11-06, 00:17
בעקרון , הדבר שהכי תורם לצפיפות העצם הוא העומס שמופעל עליה. הOsteocytes בעצם מאותתים לOsteoblasts לבנות עצם כתגובה לעומס. העניין של צריכת הסידן הוא בשביל לשמור על יחסים נורמליים בין החומר האורגני לחומר האנ-אורגני בעצם.

אז יותר חשוב לטחון משקולות מאשר לאכול גבינה?

Nimrod
26-11-06, 21:33
אז יותר חשוב לטחון משקולות מאשר לאכול גבינה?

הוא התכוון שיותר חשוב לתת בוקסים למשקולות ולהגיע לכשל בלי ספוטר בתרגילים עם מוט מעל הגוף.