PDA

צפה בגרסא המלאה : הלכתי לתזונאי השכונתי בשביל לקנותג יינר - האם זה אפשרי?

משתמש מספר אחד
24-11-06, 20:08
יש פה אצלנו במרכז חנות של טבע כזאתי
מוכרים שמה מוצרים של אופטימום פרפקט וכל מה שיש פה באתר שמה בחירים דוןמים
הזמנתי מפה כבר אבקת חלבון שעידין לא נגמרה והחלטתי לקנותג ם גיינר
עכשיוה לכתי אל הבן אדם
הוא התחיל לספר לי על ההסטוריה שלו.. על מה איך כמה ולמה.. כיה תלבטתי לקנות גיינר
אמר לי שהיה לו בחור שהוא העלה אותו ב12 קילו בחודש בעזרת איזה גיינר ,
וכמובן להוסיף לוד ברים כמו גלידה בננה וכ'ו..
הוא אמר לי שעשיית טעות בזה שקניתי את האבקת חלבון בשביל לעלותב שריר ובנפח..
וראיתי פה כמה שמדברים על גיינר בייתי
משה על שיבולת שועל שמוסיפים
1) השיבולת שועל הזאתי זו אבקה גם ?
2) מוסיפים אותה לשייקר שבו יש לי את האבקה?
3) א3וש זה מספיק שאני שם סקופ וחצי של סוכר ענבים + סקופ וחצי של אבקת חלבונים
4) או שצריך להוטסיף לזה את השיבולת שועל?
5)איך זה נעשה אם מוסיפים.. זו אבקה? ואם כן כמה לסויף כפיות וזה:s
6)ומערבבים במים וזה מתמוסס כמו האבקה?

סורי על החפירה פשוט מעניין אותי אם אני יוכל להפיק יותר מהאבקה שקניתי

PcGunMan
24-11-06, 20:13
או שהוא חירטט לך או שאתה מחרטט פה אכושטרמוטה כי אין מצבבבבבב שבעולםםםםם אפילו עם סטריאידים לעלות 12 קיל ושריר בחודש אפילו שומן דעתי אי אפשר אחד החרטאות ששמעתי :wacko::wacko:

P-a-n-1-c
24-11-06, 20:20
או שהוא חירטט לך או שאתה מחרטט פה אכושטרמוטה כי אין מצבבבבבב שבעולםםםםם אפילו עם סטריאידים לעלות 12 קיל ושריר בחודש אפילו שומן דעתי אי אפשר אחד החרטאות ששמעתי :wacko::wacko:

מההודעה שלו אתה רואה שהוא לא מבין בשיט בתזונה ובתוספי מזון, אז מן הסתם שחירטטו עליו..

PcGunMan
24-11-06, 20:24
מההודעה שלו אתה רואה שהוא לא מבין בשיט בתזונה ובתוספי מזון, אז מן הסתם שחירטטו עליו..\

שמע, כל בן אדם הגיוני יכול להבין שאי אפשר לעלות 12 קילו בחודש לא משנה מה

משתמש מספר אחד
24-11-06, 20:33
הכל נכתצב פה בנימה של צחוק, לא באמת האמנתי לו , מן הסתם שבן אדם יעלה 12 קילו בחודש אחד ..
ורק משרירים + - אחוזי שומן:disgust:

Amit
24-11-06, 20:42
שיבולת שועל זה לא אבקה אבל אתה יכול לשים את זה בבלנדר תוסיף אותה או כל סוג אחר של פחמימה לשייק וזה יתן לך תפחמימות במקום גיינר שיקר פי 10

PcGunMan
24-11-06, 20:50
הכל נכתצב פה בנימה של צחוק, לא באמת האמנתי לו , מן הסתם שבן אדם יעלה 12 קילו בחודש אחד ..
ורק משרירים + - אחוזי שומן:disgust:

זה לא נראה ככה? :wacko:

ElFenomeno
24-11-06, 20:58
כמה שיבולת שועל לשים על כף אבקת חלבון?

P-a-n-1-c
24-11-06, 20:59
מה זה השאלה הזאת?
כמה שאתה צריך!

Tnavon
24-11-06, 21:05
גיינר זה ממש ביזבוז כסף
שים בבלנדר מהאבקת חלבון ,בננה ,שיבולת שועל (לפי הכמות שאתה צריך) ויש לך אחלה גיינר ופי 10 יותר זול

Night_Wolf
24-11-06, 21:18
12 קילו שריר בחודש ואווווווווווו איזה תותח!!! שיאו אפשר למצוץ לו?

חחחחחחחחחחחחחח הבן אדם חרטטן מהלך תירק לו בפנים ואל תקנה ממנו שלא יעשה עלייך כסף בטעות...:disgust:

igorek
24-11-06, 21:21
זה לא יאומן כמה חרטטנים אפשר למצוא בכל מקום שמנסים לעבוד על אנשים תמימים.

אליאב קרייסלר
24-11-06, 22:46
אפשרי לעלות 12 קילו בחודש נקי
כמו שאפשר לעלות 5 סמ'' בהיקף יד בשבועיים
כמו שאפשר לדחוק משאית בלחיצת חזה
כמו שרוני קולמן ניצח גם השנה במר אולימפיה

במילה אחת - לא!!!

gps
25-11-06, 00:47
הוא לא דיבר על לעלות שריר מה אתם לא מבינים פה?????????????????????
למה למוכר לאבד את השם שלו בשביל לעבוד על ילד במשהו לא הגיוני כ"כ אם הוא יכול להגיד לו במקום זה משהו שהוא קצת יותר הגיוני ועדיין טוב מאוד???

מן הסתם אם הם דיבר על גיינר ועליה במשקל הם דיברו על עליה בשומן!
וזה כבר יותר הגיוני
6 בחודש אפשר
12 זה כבר הרבה יותר
אולי הכוונה ל 10 ותוספת קלורית מחורפנת כל יום.. של איזה 2000 קלוריות יותר מהממוצע..
ואולי הוא סתם זרק 12 והתכוון ל 7 אנערף

לפותח האשכול.. שאלת על כמות שיבולת שועל אז תשים כוס זה נחמד
תעשה כמוני: שייק חלבון, איזה 400 מ"ל חלב נגיד, כוס שיבולת שועל, בננה או 2 בננות, כף חמאת בוטנים
ואל תצפה לעלות במשקל תוך יומיים
אני עליתי איזה 6 קילו ככה.. נראה לי גם שהשיבולת שועל סופחת נוזלים אז אולי זה גם סיבה לעלייה בנוזלים

שיבולת שועל אתה קונה בחנויות טבע או סופר.. אני קונה בסופר את הפתיתי שיבולת שועל הם טעימים כי יש גירסאות ממש לא טעימות בחנויות טבע.. תקנה כאלה שהם בצבע לבן הם גם חצויים כאלה כאילו גרוסים קצת זה טעימים יש כאלה שחומים יותר הם קשים ולא טעימים
אם יש לך בעיה כספית תקנה בבתי טבע כמו ניצת הדובדבן לפי משקל ולא בסופרים..

בהצלחה

משתמש מספר אחד
25-11-06, 04:15
אוקיי
אבל כמה עלית את ה6 קילו האלה?
בכמה זמן?
ואני עושה את זה ללא ידיעת הוריי
אז מה שאני מתכנן זה ,
לקנות את השיבולת
לדחוס אותה לאבקה
לשים את הכוס הזאתי עם השייקר של החלבונים מהפלסטיק ועם זה סקופ וחצי של סוכר ענבים
ולקוות שהכל ייכנס בטוב וזו תיהיה הכוונה
זה בסדr ?

Tnavon
25-11-06, 10:49
אוקיי
בכמה זמן?
אז מה שאני מתכנן זה ,
לקנות את השיבולת
לדחוס אותה לאבקה
לשים את הכוס הזאתי עם השייקר של החלבונים מהפלסטיק ועם זה סקופ וחצי של סוכר ענבים
זה בסדr ?

פשע!!!!

gps
25-11-06, 16:17
אוקיי
בכמה זמן?
אז מה שאני מתכנן זה ,
לקנות את השיבולת
לדחוס אותה לאבקה
זה בסדr ?

אם התכוונת לקנות שיבולת שועל ולהכניס אותה לתוך הקופסא של האבקת חלבון..
אז לא זה לא טוב
דבר ראשון מה אתה מסתיר מהורים שלך בדיוק? שיבולת שועל זה דבר בריא מאוד..
ולמה אני אומר שזה לא טוב שתעשה את זה וכנ"ל עם הסוכר ענבים:
דבר ראשון אתה תצטרך לקנות כמויות מסחריות של שיבולת שועל כדי להכניס ביחס הנכון לקופסת אבקת חלבון וזה לא ייכנס הכל גם.. דבר שני לא כל פעם שאתה תיקח אבקת חלבון אתה תצטרך עם זה שיבולת שועל וסוכר ענבים! סוכר ענבים זה רק אחרי אימון.. שיבולת שועל תיקח פעם ביום..

עליתי את ה 6 קילו בערך בחודש.. לא האמנתי כשעליתי על המשקל.. רציתי להישקל בהרבה מקומות עד שאני אאמין שבאמת עברתי את המשקל שנתקעתי עליו פעם.. זה בא לי בהפתעה כי לא האמנתי בשיטה הזאת ממש פתאום עליתי על המשקל וראיתי..

אני לא מבין מה הבעיה שלך.. תקנה שיבולת שועל, תקנה אבקת חלבון, תקנה בננות, תקנה סוכר ענבים, תקנה חמאת בוטנים
אחרי אימון תיקח אבקת חלבון וסוכר ענבים
בשביל לעשות לך מנת גיינר כל יום תשלב בין.. 2 בננות עדיף שיהיו קרות אז תשים חצי שעה לפני זה בפריזר בלי הקליפה, כוס שיבולת שועל, כף חמאת בוטנים, 300 מ"ל חלב (אתה יכול להוסיף עוד אם בא לך שיהיה פחות סמיך וכו'), וסקופ אבקת חלבון. כל זה בבלנדר..

משתמש מספר אחד
25-11-06, 18:19
אם התכוונת לקנות שיבולת שועל ולהכניס אותה לתוך הקופסא של האבקת חלבון..
אז לא זה לא טוב
דבר ראשון מה אתה מסתיר מהורים שלך בדיוק? שיבולת שועל זה דבר בריא מאוד..
ולמה אני אומר שזה לא טוב שתעשה את זה וכנ"ל עם הסוכר ענבים:
דבר ראשון אתה תצטרך לקנות כמויות מסחריות של שיבולת שועל כדי להכניס ביחס הנכון לקופסת אבקת חלבון וזה לא ייכנס הכל גם.. דבר שני לא כל פעם שאתה תיקח אבקת חלבון אתה תצטרך עם זה שיבולת שועל וסוכר ענבים! סוכר ענבים זה רק אחרי אימון.. שיבולת שועל תיקח פעם ביום..

עליתי את ה 6 קילו בערך בחודש.. לא האמנתי כשעליתי על המשקל.. רציתי להישקל בהרבה מקומות עד שאני אאמין שבאמת עברתי את המשקל שנתקעתי עליו פעם.. זה בא לי בהפתעה כי לא האמנתי בשיטה הזאת ממש פתאום עליתי על המשקל וראיתי..

אני לא מבין מה הבעיה שלך.. תקנה שיבולת שועל, תקנה אבקת חלבון, תקנה בננות, תקנה סוכר ענבים, תקנה חמאת בוטנים
אחרי אימון תיקח אבקת חלבון וסוכר ענבים
בשביל לעשות לך מנת גיינר כל יום תשלב בין.. 2 בננות עדיף שיהיו קרות אז תשים חצי שעה לפני זה בפריזר בלי הקליפה, כוס שיבולת שועל, כף חמאת בוטנים, 300 מ"ל חלב (אתה יכול להוסיף עוד אם בא לך שיהיה פחות סמיך וכו'), וסקופ אבקת חלבון. כל זה בבלנדר..
אוקייס בבה תודה
ולא השיבולתש ועלא ני מסתיר
אלא תשימוש באבקה , הםפ בדעות שזה הורס תגוף זה סטרואידים זה יעשה ממני איכסה:whistle: