PDA

צפה בגרסא המלאה : צמפיונס Vs. אופטימום

אליאב
27-11-06, 23:02
חברים מה קורה?
שאלה..
למי שטעם!
מה עדיף אבקת חלבון של אופטימום בטעם גלידת וניל צרפתי
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=89&ArticleID=780
או
אבקת חלבון של צ'מפיון בטעם בננה
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=89&ArticleID=516

מבחינת טעם, כאילו מה יותר טעים?
לא יצא לי לטעום את הטעמים האילו !
ואני שבוע הבא קונה ולא רוצה להתבאס...

תודה לכולם.

Shlomik
27-11-06, 23:15
חברים מה קורה?
שאלה..
למי שטעם!
מה עדיף אבקת חלבון של אופטימום בטעם גלידת וניל צרפתי
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=89&ArticleID=780
או
אבקת חלבון של צ'מפיון בטעם בננה
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=89&ArticleID=516

מבחינת טעם, כאילו מה יותר טעים?
לא יצא לי לטעום את הטעמים האילו !
ואני שבוע הבא קונה ולא רוצה להתבאס...

תודה לכולם. לא טעמתי את האופטימום גלידת וניל צרפתי, את צמפיון בננה כן טעמתי ואיתו אתה בטוח לא תיפול אחת האבקות הטעימות שיש חוץ מזה יש בחנות של ישראלבודי שקיות טעימה של צמפיון אתה יכול לרכוש אחת לנסות ואז אם תאהב את הטעם לקנות את המארז הגדול.

דניס
27-11-06, 23:19
בעקרון זה כמו ה להשוות במווה ומרצדס , מה כן יש לי כרגע אופטימום , ויצאלי לטעם בננה של צמפיון וכמובן צפמיון הרבה יותר טעים!,אבל עשה לי שלשולים רציניים לא יודע למה :\

powerhouse#1
27-11-06, 23:21
אני עם השוקו מלשייק של אופטימום וזה החלבון הכי טעים שטעמתי ותאמין חי טעמתי הכל

Night_Wolf
27-11-06, 23:23
שתי חברות קטלניות,אני אישית טעמתי את הצ'מפיון בננה ...זה טעים סוף הדרך..אבל אני לא אוהב כלכך אבקות בטעם פירות,אני מעדיף את השוקולדות והעוגיות יותר כמו אופטימום שוקולד מרשמלו,קרם עוגיות,מילשייק שוקולד וכ'ו

אבל מצד שני וניל זה הטעם הכי פחות מועדף עליי...(פעם היה לי וניל יוניברסל ויש לי עדין סיוטים בלילה מהאבקה הדוחה הזאת איכסססססססס בכלל כל האבקות של יוניברסל לפי דעתי על הפנים)

רק אופטימום וצ'מפיון
ובקרוב אני ינסה פרו קומפלקס או פרו ויי:jockey:

Ori-Silver
27-11-06, 23:27
אני מעדיף את אופטימום שמעתי שהיה בעיה בערכים של צמפיון ולעומת זאת אופטימום כבר שנים מספר אחת באמריקה וגם יש להם אריזה של 10 ליברות שעולה פחות כסף..

Testosterone
27-11-06, 23:56
Ori-silver זה נבדק , וכרגע נמצא לא אמין ומי שהזמין את הבדיקה הוא מתחרה של יבואן הצמפיון בארץ וכרגע נמצה תביעה ! הממצים שהביאו בשקית ! אין שום אפשרות לדעת מאיפה זה נלקח צמפיון היא חברה טובה ואמינה

Night_Wolf
27-11-06, 23:59
אני עם השוקו מלשייק של אופטימום וזה החלבון הכי טעים שטעמתי ותאמין חי טעמתי הכל

אני תכף מסיים את זה,זה בהחלט חלבון חזק וטעים מאוד אחי בעיקר על הבוקר

powerhouse#1
28-11-06, 00:55
אני יודע NIGHT WOLF השוקו מלשייק של אופטימום מאוד טעים , גם אנהתי את הקרם עוגיות של אופטימום אבל אחרי שישה חודשים איתו הייתי חייב להחליף - חייב לציין לא הצטערתי, :wiggle:

rmc
28-11-06, 07:48
צמפיון בננה טעים סוףףףףףףףףףףףףף - אבקה מעולה
אבל לי היה יותר טוב בבטן עם אופטימום - הווניל יחסית מעפן - אני לא עוזב את השוקו

P-a-n-1-c
28-11-06, 08:32
צ'מפיון קרם עוגיות משהו מטורף!!!

ShaI^MymoN
28-11-06, 13:47
אממ האופטימומ וניל החדש פרנץ ונילה ממש ממש טעימה הרבה יותר מהווניל הרגיל הישן שהיה להם
אבל כמובן שעדיף ללכת על צמפיון בננה מבחינת טעם היא יותר טעימה בהרבה

aaSH
28-11-06, 13:56
מה יש לכם נגד האופטימום וניל? אחלה של אבקה! אני אישית חולה עליה וגם הטעם בסדר גמור, יצא לי לטעום כל מיני אבקות בטעם וניל והקעתי מהם

NIRAN
28-11-06, 14:33
יש לי תשק של ה10lb אופטימום וניל, טעם מזעזע אבל על הזין אבקה טובה
טעמתי תבננה צמפ' טעם מעולה, באמת, והאיכות שלה לא יורדת מאופטימום

Night_Wolf
28-11-06, 14:59
צ'מפיון קרם עוגיות משהו מטורף!!!

תנסה לקחת סתם קצת מהאבקה הזאת לסים בפה תיראה איזה טעם קטלני אחי :jockey:

- OmEr -
28-11-06, 15:02
לי כרגע יש ת'גלידת וניל צרפתי
לא להיט מבחינת הטעם :/

ניגרי ענק
28-11-06, 15:03
הטעם של הצ'מפיון עדיף.
מבחינת איכות, לפי גיל, שתי החברות ברמה שווה.

OMRI-TURBO
28-11-06, 15:43
אני בכלל לא אהבתי את האבקות של צמפיון.
הטעם גם לא היה טוב לפי דעתי.
אני לקוח מרוצה של אופטימום כבר שנתיים.

גולן
28-11-06, 15:45
צ'מפיון בננה מנצח את כל הטעמים מבחינתי, אני המון זמן חרשתי על אופטימום תות והוא מעולה, אבל צ'מפיון בננה קטלני, ובכלל צ'מפיון מבחינת טעמים מנצח כל חברה אחרת, מבחינתי החברות היחידות שמתקרבות אליו מבחינת טעמים זה איירון טק ו-abb.
את אופטימום הוא מנצח וגם את נייצ'ר בסט.

powerhouse#1
28-11-06, 16:03
אני לא יודע מה אתכם אבל אני לא מחליף את האופטימום , גם בחול אני לא רואה שיש אבקה שמתקרבת לאופטימום , מה שאהבתי באבקות של אופטימום זה לא רק הטעם שהוא מעולה זה איך שהאבקה יושבת בבטן . אני לא מרגיש כבדות והאבקה מתעכלת מעולה , אני מאוד רגיש בקיבה ועם האופטימום אני מרגיש מעולה . והטעם החדש שוקו מלשייק יותר טעים מכל חלבון שניסיתי עד כה . מהמתקוקים נמאס בסופו של דבר אבל טעמי שוקולד אפשר לשתות לנצח . אני מרביץ שלוש שייקים כל יום

Ori-Silver
28-11-06, 16:10
מבחינתי יש רק חברה אחת לחלבון וזה אופטימום הטעם שהולך הכי טוב עם מים וסוכר ענבים זה וניל אני ממש נהנה לשתות את זה לאחר אימון וזה גם הולך ההכי טוב בשייק של הבוקר עם בננה ושיבולת שועלת הטעם הכי טוב אחרי זה לדעתי זה תות ולאחר מכן הקרם עוגיות

powerhouse#1
28-11-06, 17:39
Ori Silver על איזה חלבון אתה מדבר אופטימום או צמפיון ?

Shlomik
28-11-06, 17:43
אני עם השוקו מלשייק של אופטימום וזה החלבון הכי טעים שטעמתי ותאמין חי טעמתי הכל אני עכשיו עם הטעם הזה טעמתי כבר הרבה טעמים של שוקולד וזה באמת אחד המוצלחים הוא גם הולך טוב עם הסוכר ענבים לא יוצא מתוק מדי.
ממה שטעמתי יש רק שוקולד אחד יותר טעים ממנו והוא של אירון טאק עם הקזאין השוקולד פאדג' שלהם כמו טעם של עוגת שוקולד חמה ויחד עם השיבולת שועל לפני השינה יוצא מעולה.

Ori-Silver
28-11-06, 17:45
Ori Silver על איזה חלבון אתה מדבר אופטימום או צמפיון ?
אופטימום

אליאב
28-11-06, 19:30
אני חושב שלאור התגובות אני ילך על הבננה של צמפיון - תודה שוב חברים, כרגיל אתם הקהילה מספר 1.