PDA

צפה בגרסא המלאה : חלוקה לתקופות ועוד כמה דברים...

yaniv
11-09-06, 19:02
אז ככה התחלנו עונהמ חדשה של מאסה אני מתחיל להפציץמשקל נוכחי 78 על 13-14 אחוז שומן 169 סמ עכשיו הבעיה אצלי אני מתחיל ישר לעלות בשומן הגנטיקה ממש חרא מה אתם אומרים אני ורצה עד אמצע יולי להיות על 12 אחוז שומן אני יעלה לסביבו תה20 סוף מאסה מתילהפסיק מאסה והלתחיל לחיטוב?

shahaflol
11-09-06, 19:32
לא הבנתי אתה מתכנן לעלות ל 20% שומן בסוף המסה??? זה מה שאמרת פה??? כי אם כן זה מיותר לגמרי... פשוט תעלה בצורה מתונה יותר כמה שיותר נקי( עליה עיקרית של מסת שריר עם עליה מזערית של שומן) וזה יחסוך לך תקופת חיטוב שלמה ומעצבנת, או לפחות יקצר לך אותה בהרבה.

yaniv
11-09-06, 19:41
אין לי אפדשרותכזאת אחי הז עינין שלגנטיקה תבין... אני אוכל תפריט לשעליה במאהס ולא שוטה ממנ וואנ יעידין עולה הרבה אחוזישומן

ShaI^MymoN
11-09-06, 19:58
אתה לא חייב אחי לעלות בשומן אתה יכול לאכול "נקי" הכוונה לדברים רק מחיטה מלאה
פסטה מלאה אורז מלא לחמניות מלאות וכדומה חלבון נקי מתעכל לאט,מהר
ושומן בריא אגוזי מלך וכדומה אל תאכל פיצות וכאלה אם תאכל מהסוג הזה אתה תשמין זה תלוי בך
ובקשר לשאלה שלך יולי זה חודש שישי אז
מעכשיו עד חודש שלישי תיהיה במאססה ומחודש שלישי עד חודש שישי תתחיל תחיטוב

power_hour
12-09-06, 03:27
אז ככה התחלנו עונהמ חדשה של מאסה אני מתחיל להפציץמשקל נוכחי 78 על 13-14 אחוז שומן 169 סמ עכשיו הבעיה אצלי אני מתחיל ישר לעלות בשומן הגנטיקה ממש חרא מה אתם אומרים אני ורצה עד אמצע יולי להיות על 12 אחוז שומן אני יעלה לסביבו תה20 סוף מאסה מתילהפסיק מאסה והלתחיל לחיטוב?

לא מומלץ בכלל!!!
אחר-כך יקח לך המון,אבל המון זמן להתחטב ולרדת באחוזי שומן.לדעתי לא מומלץ לעלות מעל 15% שומן, ובטח שלא לעלות ל-20% שומן.

THE_JUGGERNAUT
12-09-06, 11:04
אתה לא חייב אחי לעלות בשומן אתה יכול לאכול "נקי" הכוונה לדברים רק מחיטה מלאה
פסטה מלאה אורז מלא לחמניות מלאות וכדומה חלבון נקי מתעכל לאט,מהר
ושומן בריא אגוזי מלך וכדומה אל תאכל פיצות וכאלה אם תאכל מהסוג הזה אתה תשמין זה תלוי בך

שי, מה יקרה אם הוא יאכל רק "נקי", אבל יהיו לו 1000 קלריות "עודפות", גם אז הוא לא יעלה באחוזי שומן?

לא מומלץ לעלות מעל 15% שומן
אני חושב שאתה מגזים קצת, 17-18 אחוז זה גם בסדר, כמובן שזה יותר אישי ותלוי עד כמה אתה מסתדר בחיטוב

-Bk
12-09-06, 11:44
רק תזכרו שלרדת מאחוזי שומן גבוהים זה הרבה יותר מהר ... ויותר קל ...
ומכיוון שאנחנו בישראל קחו לדוגמה "לרדת בגדול" ?
אבל מה שכן, סימני מתיחה עלולים לצוץ בעליה כזאת ואי אפשר להפטר מהם ...

THE_JUGGERNAUT
12-09-06, 12:26

לא נראה לי שאם מישהו גם ינסה הוא יצליח להגיע לאחוזי שומן כמו של החברה בתוכנית....
:wiggle:

-Bk
12-09-06, 12:37
חחח לא התוונתי שיגיעו לזה התכוונתי שככל שהאחוז שומן יותר גבוהה יותר קל לרדת כאילו לרדת 2 אחוז מ10 ל8 זה לא כמו לרדת מ20 ל18 ...

Bullet
12-09-06, 13:18

ממש לא.
לרדת מ% שומן גבוהים יותר אל % שומן נמוכים לוקח מן הסתם יותר זמן מאשר לרדת מ% שומן בינוני לנמוך!!!

shahaflol
12-09-06, 16:35
שי, מה יקרה אם הוא יאכל רק "נקי", אבל יהיו לו 1000 קלריות "עודפות", גם אז הוא לא יעלה באחוזי שומן?

אני חושב שאתה מגזים קצת, 17-18 אחוז זה גם בסדר, כמובן שזה יותר אישי ותלוי עד כמה אתה מסתדר בחיטוב
מאזן קלורי חיובי של 1000 קלוריות עודפות זה רחוק מלעלות נקי...

THE_JUGGERNAUT
12-09-06, 17:23
מאזן קלורי חיובי של 1000 קלוריות עודפות זה רחוק מלעלות נקי...

:):):):)....מן הסתם, אבל לא אמרתי לעלות נקי, אמרתי לאכול נקי...כתגובה למה ששי אמר, שאם תאכל "נקי" גם תעלנ "נקי"

ShaI^MymoN
12-09-06, 18:31
למה אתם כאלה קטנונים ומגעילים וחייבים לתפוס על הפרטים הקטנים
אתה יודע בידיוק וטוב מאוד למה התכוונתי אז למה אתה שואל בשביל לעלות לי תעצבים אנלא מבין מה המטרה פה?