PDA

צפה בגרסא המלאה : וניל, תות או קפוצ'ינו?

AAA
29-11-06, 19:44
מה דעתכם הטעם הכי טוב לקנות

האבקה החדשה optimali

יש פרטים עליה באתר אגב

P-a-n-1-c
29-11-06, 20:34
וואלה קפוצ'ינו נשמע לי בן :):):):)

jonathan
29-11-06, 21:04
טעמתי את הוניל של אופטימלי.נחמד,לא רע,אבל לדעתי הקפה נשמע מעניין!
נסה את הקפה תגיד פה איך זה.
אגב,על תסתמך על השייקר שבא עם זה,תקנה גם עוד שייקר של ישראל בודי,השייקר שבתוכו סתם מעפן

Arielp
29-11-06, 21:41
טעמתי את הוניל של אופטימלי.נחמד,לא רע,אבל לדעתי הקפה נשמע מעניין!
נסה את הקפה תגיד פה איך זה.
אגב,על תסתמך על השייקר שבא עם זה,תקנה גם עוד שייקר של ישראל בודי,השייקר שבתוכו סתם מעפן

שייקר זה לא סתם בקבוק?

Shlomik
29-11-06, 22:01
שייקר זה לא סתם בקבוק?
לא, בשייקר יש גם רשת לשבירת הגושים ולעירבוב יותר טוב של האבקה בנוסף יש אפשרות לפתוח אותו ככה שנוח לנקות ולהכניס את האבקה פנימה בנוסף בשיקרים הטובים יש גם פס מדידה לכמות.
העלות של שייקר טוב היא יחסית נמוכה (סביבות ה20 ש"ח) וזה פיתרון נוח וטוב שמחזיק להרבה זמן.

Ori-Silver
29-11-06, 22:02
אין כמו הווניל של אופטימום הוא הולך טוב עם הכל גם עם סוכר ענבים לאחר אימון גם סתם ככה עם חלב או בשייק עם בננה ושיבולת שועל בבוקר

Shlomik
29-11-06, 22:11
אין כמו הווניל של אופטימום הוא הולך טוב עם הכל גם עם סוכר ענבים לאחר אימון גם סתם ככה עם חלב או בשייק עם בננה ושיבולת שועל בבוקר
אבל הוא לא כשר, רוב האנשים שיפנו לאבקות הכשרות הם בדרך כלל הקהל שגם צריך אותם.

jonathan
01-12-06, 13:03
לא, בשייקר יש גם רשת לשבירת הגושים ולעירבוב יותר טוב של האבקה בנוסף יש אפשרות לפתוח אותו ככה שנוח לנקות ולהכניס את האבקה פנימה בנוסף בשיקרים הטובים יש גם פס מדידה לכמות.
העלות של שייקר טוב היא יחסית נמוכה (סביבות ה20 ש"ח) וזה פיתרון נוח וטוב שמחזיק להרבה זמן.
השייקר באבקה הכשרה שמדובר עליה פה אין לה רשתות בכלל,השייקר קטן,בקיצור על פנים

Ori-Silver
01-12-06, 13:09
כל השייקרים שעד היום קניתי הם על הפנים כולם מסריחים ודולפים אחרי ימיים לדעת הפיתרון הכי טוב זה לשים בבקבוק מים ובעזרת משפך להוסיף אבקה והסוכר ענבים זה מה שאני עושה וכלום לא דולף ולא מסריח וגם אפשר לשים כמות גדולה של מים כדי שלא יהיה מתוק מידי בשביל מי ששם סוכר ענבים

Yoggie
01-12-06, 15:42
השייר פלסטיק החדש של ישראלבודי עם הפקק הכסוף (כמו שפעם טאפרוור שיווקו) הוא אחלה שייקר לא דולף ולא נדפק. הבעיה היא באמת ששייקרים מפלסטיק צוברים ריח רע אם לא שוטפים מהם את החלבון כמו שצריך בתום השימוש. אבל בשביל זה אני קונה מישראלבודי כל כמה זמן ומחליף את השייקר לחדש :wiggle: