PDA

צפה בגרסא המלאה : אכילה בתקופת מסה לעומת תקופת חיטוב

Taquila
30-11-06, 01:04
שלום אני כרגע בתקופת מסה להתרגלתי לאכול מלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אוכל ככככככככככככככככככככככל הזמן. בהתחלה היה לי קשה והכרחתי את עצמי לאכול אבל עכשיו אני אשקרה מרגיש רעב כל הזמן ולא מספיקות לי הכמויות שהייתי אוכל קודם ואני אוכל כמויות של סוס.
אני עוד מעט רוצה להתחיל חיטוב אבל אני מפחד שאני לא יעמוד בזה בגלל שהרגלתי את הגוף לאכול כל קצת זמן כמויות גדולות. הייתי רוצה לשמוע עצות ואם הפחד שלי מוצדק וזה באמת קשה וגם לשמוע קצת סיפורים אישיים מתוך ניסיון אישי של אנשים בפורום.

P-a-n-1-c
30-11-06, 07:22
זה באמת קשה ואם אתה בעל כושר סיבולת והתמדה נמוכים אז תוותר מראש.

עוז20
30-11-06, 07:39
מה קשה בזה?
כמו שהיה לך קשה לאכול הרבה והתרגלת לזה, למה שלא תתרגל לאכול קצת יותר? אף אחד לא אמר שזה קל...

Night_Wolf
30-11-06, 08:32
תשמע מצד אחד זה הגיוני שתיתרגל אבל מצד שני אם אתה אוכל מלא מלא מלא ולא מסודר אז זה יכול לבוא לרעתך...:whistle:

P-a-n-1-c
30-11-06, 11:09
מה קשה בזה?
כמו שהיה לך קשה לאכול הרבה והתרגלת לזה, למה שלא תתרגל לאכול קצת יותר? אף אחד לא אמר שזה קל...

כי ההבדל בין עודף קלורי עצום לגירעון קלורי הוא הבדל גדול מאוד.
הגוף בהתחלה יקבל זעזוע ויהיה לו ממש קשה להתרגל.
לאט לאט הוא בסופו של דבר יתרגל..

Ori-Silver
30-11-06, 14:13
איך אתם לא אוהבים לעשות חיטוב במאסה אני מגיע למצב שאני שונא אוכל ואני מרגיש כבד ומפוצץ כל היום בחיטוב אני ממש נהנה

Rm3
30-11-06, 17:14
מצטרף לשאלה, איך לעזאזל אחרי שמתרגלים לאכול בכמויות של 2600-3000 קלוריות ליום ועדין לא הכי שבעים צריך לקצץ פתאום בשליש מהקלוריות ככה סתם? איך מצליחים לעמוד בכזה דבר?

NIRAN
30-11-06, 19:53
חח גם אני אחי 3000 קלוריות לא מסביעות אותי...
מעניין מה יהיה בחיטוב...

Rm3
30-11-06, 20:02
תבין אחי, אני ממש מפחד להיכנס למסה כמו שצריך בגלל שאני מפחד להשמין ולהיתקע עם זה

NIRAN
30-11-06, 20:05
זה הכל בראש!!!!! מתי תבינו...
אני כבר מת לעשות חיטוב בחיים שלי לא היו לי ריבועים ולא מזיז לי תביצה אם אני יהיה רעב או לא כי אני פשוט החלטתי שאני עושה חיטוב! וגם אם הזמן אני יהיה פחות רעב

Bullet
30-11-06, 20:11
זה הכל בראש!!!!! מתי תבינו...
אני כבר מת לעשות חיטוב בחיים שלי לא היו לי ריבועים ולא מזיז לי תביצה אם אני יהיה רעב או לא כי אני פשוט החלטתי שאני עושה חיטוב! וגם אם הזמן אני יהיה פחות רעב
כשתתחיל לטפס על הקירות מרוב רעב נראה איך תדבר :jockey:

NIRAN
30-11-06, 20:45
לא אמרתי שאני לא יהיה רעב

Taquila
01-12-06, 18:26
תשמע מצד אחד זה הגיוני שתיתרגל אבל מצד שני אם אתה אוכל מלא מלא מלא ולא מסודר אז זה יכול לבוא לרעתך...:whistle:
מה זתומרת לאכול מסודר ואם מישהו יכול להביא לי בבקשה את התפריט שלו בתקופת מסה ובתקופת חיטוב כדוגמה (אני יודע שתפריט הוא אינדיבידואלי לכל אחד לפי הנתונים שלו ואין לי כוונה לאמץ את התפריט של מישהו אחר)