PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקת חלבון של Universal

gilibz
30-11-06, 20:24
היי,

המאמן שלי ממליץ לי על אבקת חלבון של Universal בשם Real Gains

הוא אומר שאני צריך את זה כדי לעלות במשקל (יש בה הרבה פחמימות)

האם מישהו מכיר/שמע?

תודה

jonathan
30-11-06, 20:31
שמע אחי זה גיינר,השאלה איזה גיינר..הוא הציע לך את זה,אני לא השתמשתי בזה אז אני לא יכול להגיד לך אם זה טוב או לא אבל הserios mass של optimum בנזונה

YNZ
30-11-06, 20:36
תסומך על המאמן שלך ?
הוא משתמש בזה ? אם כן והוא המליץ לך כך את זה אם לא
חכה שיבוא מישהו שמשתמש בזה וימליץ לך אבל אני במקומך הייתי סומך על המאמן שלך
ולא על אחד מה"פורום" ..

Yoggie
01-12-06, 10:29
אני מציע שתבדוק מה הערכים של המוצר (פחמימות, שומנים, סוכרים, חלבונים, גלוטמין, Bcaa וחומצות אמינו) קודם כל תראה אם ביחס לנתונים האישיים שלך משקל גובה ואחוזי שומן היא מתאימה לך בכלל. אם אתה בחור שנוטה להשמין אולי בכלל לך על חלבון נקי ולא גיינר או להפך. גם לא כל גיינר מתאים לכל בנאדם. בד"כ מדריכים בחדר כושר ממליצים על אבקה מסויימת שהחדר כושר או הם מוכרים ואז לא תמיד ההמלצה באה להתאים את המוצר ספציפית לאדם אלא כדי לקדם מכירה ורווח של אותו מדריך גם אם הוא הכי נחמד הוא עדיין עושה עליך כסף.
לגבי יחס הפחמימות בגיינר בהתאם לנתונים שלך אם אתה לא יודע תתקשר לחנות של ישראלבודי הם כבר יגידו לך מה הכי מתאים, תשאל אותם גם באותה הזדמנות על הערכים של האבקה שהם מציעים לך ותשווה מול האבקה שהציעו לך ותראה מה יותר משתלם.
אישית אני לא אוהב את האבקות של יוניברסל הם לרוב באיכות קצת ירודה יותר מאופטימום, צ'מפיון ונייצר בסט. אבל בכל זאת כדאי לבדוק לפני שמוציאים כסף.

Night_Wolf
01-12-06, 12:32
:disgust: איכססססססססס תיתרחק מאבקות של יוניברסל אחי!!!!גועל נפש של חברה כל האבקות שלהם נסיתי וכולן מגעילות!!!!
רק אופטימום אחי,או סיריוס מאסס אלה אכקות טובות לעליה במסה :jockey: