PDA

צפה בגרסא המלאה : איך התפריט הזה? (עלייה במאסה נקייה ללא שומן)

nevov
03-12-06, 19:17
בוקר: 2 כוסות חלב 1%.
בצפר: 2 פרוסות לחם חיטה מלאה + חצי קופסת טונה \ 3 פרוסות פסטרמה + טחינה + 2 מלפפונים.
צהריים: 150 גרם חזה עוף + 200 גרם פסטה + סלט 3 ירקות.
אימון.
אחרי אימון: אבקה - במקום סריוס מאס - פרו קומפלקס עם חלב 1אחוז + בננה.
ארוחת ערב: קופסת טונה + אורז או פסטה וכו. + סלט ירקות.
לפני שינה: שליש כף פרו קומפלקס עם חלב 1אחוז.

אני מודע לכך שבבוקר אפשר לשתות אבקה אבל אני מעדיף שלא, השתמשתי עד עכשיו בסריוס מאס, ועליתי עלייה לא נקייה עם שומן וזאת לא המטרה שלי, אז אני מחליף שייגמר לי לפרו-קומפלקס \ 100אחוז חלבון של אופטימום - אפשרי ?

תודה מראש.

orel
03-12-06, 19:36
חסר שומן איכותי, ונראה יותר כמו תפריט חיטוב
מה הנתונים?

nevov
03-12-06, 19:40
חסר שומן איכותי, ונראה יותר כמו תפריט חיטוב
מה הנתונים?

תפריט חיטוב? חוץ מהארוחת בוקר זה מה שגיל גרנות הכין לי למאסה. ויש דברים שאני לא מציין כמו שמן זית וכאלה.

שוקל 62, מתאמן 7 חודשים (התחלתי מ53), 9-10 אחוז שומן, מטרה: גוף ממוצע ולא של באדיבילדר. היקף יד 34.8 .

orel
03-12-06, 19:41
נו אז שמן זית וכאלה זה השומן איכותי שממנו באות כל הקלוריות, תשמע תציין את כל התפריט, לפי מה שאני רואה אין פה מספיק, ולפי מה שאני מבין אתה ילד? (התחלת מ 53), אז זה סופר אומר שאתה צריך יותר קלוריות.
בהצלחה

nevov
03-12-06, 19:44
נו אז שמן זית וכאלה זה השומן איכותי שממנו באות כל הקלוריות, תשמע תציין את כל התפריט, לפי מה שאני רואה אין פה מספיק, ולפי מה שאני מבין אתה ילד? (התחלת מ 53), אז זה סופר אומר שאתה צריך יותר קלוריות.
בהצלחה

אני בן 16 וחודשיים, ואולי אני צריך סופר קלוריות, אבל אני לא רוצה לראות את הקוביות שלי נעלמות, כי אני אחד שרואה שזה יעלם אז יירד לי כל החשק להתאמן. אין לי שום כוח ל"תקופה של מאסה" ו"תקופה של חיטוב". לכן אני רוצה להעלות לאט לאט ונקי כמה שיותר .
והנה אחרי שאכלתי את התפריט הזה רק עם קורנפלקס בבוקר ואבקת סריוס מאס בלילה, וגם בימים שאני לא מתאמן - עליתי ב1 אחוז שומן בשבועיים - אם זה ימשיך ככה מצבי לא טוב.

orel
03-12-06, 19:46
תשמע לילד בלי לטחוןןןןןןןןןןן זה קשה לעלות ..
אני הייתי אנורקס ולמזלי הטוב יצאתי מזה, ואני עכשיו אוכל פול טוחן בשביל לעלות ושיחזירו אותי למכון בהקדם , וזה ממש קשה לי לעלות.

XxgalxX
03-12-06, 20:04
תשמע לילד בלי לטחוןןןןןןןןןןן זה קשה לעלות ..
אני הייתי אנורקס ולמזלי הטוב יצאתי מזה, ואני עכשיו אוכל פול טוחן בשביל לעלות ושיחזירו אותי למכון בהקדם , וזה ממש קשה לי לעלות.

תאמין לי עדיף להיות רזה מאשר שמן.
אבל לא קשור לזה.
לעלות במישקל לפי דעתי זה דווקא קל.
לרדת זה הבעיה!

nevov
03-12-06, 20:29
תאמין לי עדיף להיות רזה מאשר שמן.
אבל לא קשור לזה.
לעלות במישקל לפי דעתי זה דווקא קל.
לרדת זה הבעיה!

בדיוק, לכן אני לא רוצה להעלות בשומן מיותר.

XxgalxX
03-12-06, 20:38
בדיוק, לכן אני לא רוצה להעלות בשומן מיותר.

אבל אתה צריך שומן איכותיי!!.
כגון:שמן זין,שמן קנולה אפשר ועוד כל מיני..

DropDead
03-12-06, 21:32
יש לי סתם שאלה איך אתה מכניס בין שתי פרוסות לחם חצי קופסא טונה .. זה קשה :x
בקשר לתפריט- תוסיף פחמימה בבוקר
ותוסיף עוד שומן איכותי ואין כזה דבר עלייה נקייה .. אתה יכול לעלות עם כמה שפחות באחוזי שומן אבל אתה עדין תעלה באחוזי שומן .. עושים חיטוב אחר כך וסוגרים ענין ..

nevov
03-12-06, 21:47
יש לי סתם שאלה איך אתה מכניס בין שתי פרוסות לחם חצי קופסא טונה .. זה קשה :x
בקשר לתפריט- תוסיף פחמימה בבוקר
ותוסיף עוד שומן איכותי ואין כזה דבר עלייה נקייה .. אתה יכול לעלות עם כמה שפחות באחוזי שומן אבל אתה עדין תעלה באחוזי שומן .. עושים חיטוב אחר כך וסוגרים ענין ..
אין פה מה לסגור עניין כי כשאתה עושה חיטוב אתה צריך להשאר עם התפריט של החיטוב כל הזמן בשביל להשאיר את המטרה, והתפריט של החיטוב זה תפריט דל מאוד עם תוספת חלבונים קטנה.

ועובדה שעליתי הרבה מאוד בלי לעלות באחוזי שומן, פשוט ה2 קילו האחרונים שהעלתי הם משולבים עם שומן שזה לא מתאים לי.

DropDead
03-12-06, 21:50
רגע רגע אתה רוצה לעלות מסה או לעשות חיטוב ?

nevov
03-12-06, 22:38
רגע רגע אתה רוצה לעלות מסה או לעשות חיטוב ?

לעלות במאסה נקי..