PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך דחוף המלצה לשייק מאסה

rg12
06-12-06, 18:39
ערב טוב,
השייק מאסה שלי ממש בסופו (Optimum Nutrition GAINER) ולפניו היה לי Optimum Nutrition Serious Mass).
אני צריך המלצה לשייק שאתם חושבים שהכי יעיל (אלה שניסו כמובן), ואני צריך שתעזרו לי בעוד משהו קטן.
הSerious Mass מכיל 1200 קלוריות ו50 גרם חלבון למנה.
הGAINER מכיל 600 קלוריות ו64 גרם חלבון למנה.
מה יותר כדאי אם אני ארצה לבחור לבסוף בין השניים? כי באחד יש כפול קלוריות ובשני יש פחות חלבון.

Bodybuilder
06-12-06, 18:50
1)שיק מאסה=אין דבר כזה + פעם שניה אני אומר לך את זה כבר !
2)לא ממליץ לך על שום דבר,כי בתח התפריט שלך חרא ולזרוק כסף על גיינר כשאין לך אפילו תפריט ? זה פאקה גדולה חחח
3)תתחיל כבר לקרוא מאמרים וחלאס לשאול שאלות טיפשיות !

rg12
06-12-06, 19:37
בואנה יא חתיכת חוצפן!
דבר ראשון כדאי (ומהר!) שתפסיק לרשום הודעות סתם כדי להוציא את העצבים שלך, זה לא מעניין אף אחד! ותפסיק להרוס נושאים!
ומזה השטויות האלה שאין שייק לעליה במאסה? מה אתה סתם מדבר.
אני קורא המון מאמרים ולשאלה שלי לא מצאתי תשובה מדוייקת מספיק וזה לא עניינך בכלל!
ומי אמר שאין לי תפריט מסודר?! מה אתה סתם מדבר תגיד לי?! למה אתה הורס נושאים כמו איזה ילד בן 10 שחייב לענות על כל דבר.
לך חפש ת'חברים שלך ואל תגיב פשוט!

Amit
06-12-06, 19:59
בואנה יא חתיכת חוצפן!
דבר ראשון כדאי (ומהר!) שתפסיק לרשום הודעות סתם כדי להוציא את העצבים שלך, זה לא מעניין אף אחד! ותפסיק להרוס נושאים!
ומזה השטויות האלה שאין שייק לעליה במאסה? מה אתה סתם מדבר.
אני קורא המון מאמרים ולשאלה שלי לא מצאתי תשובה מדוייקת מספיק וזה לא עניינך בכלל!
ומי אמר שאין לי תפריט מסודר?! מה אתה סתם מדבר תגיד לי?! למה אתה הורס נושאים כמו איזה ילד בן 10 שחייב לענות על כל דבר.
לך חפש ת'חברים שלך ואל תגיב פשוט!
הוא דווקא צודק אתה שואל שאלות טיפשיות..
זה הכל תלוי בתפריט שלך ואיך שהחלטת לחלק את הקלוריות גיינר זה סתם עוד ארוחה לא משהו מיוחד תתיחס אליו ככה

rg12
06-12-06, 20:20
"תפסיק לשאול שאלות, ולך לקרוא מאמרים" זאת לא תשובה יפה ולא מספקת.
קראתי כל מיני מאמרים והבנתי המון אבל את זה לא הצלחתי להבין, אז תסלחו לי על ששאלתי באמת.
חשבתי שזה המקום לשאלות.
בכל מקרה, תודה רבה לאלה שענו תשובות רלוונטיות, מעריך את זה.