PDA

צפה בגרסא המלאה : גלידה בשייקים

Gootche
07-12-06, 12:35
רציתי לדעת אם זה בסדר להכניס כדור של גלידה או שתיים לשייקים (לא כאלה עם תוספים, אני לא משתמש באבקות ודברים כאלה) כי אני פשוט לא אוהב את הטעם S:

ובקשר למשמין או משהו כזה, זה לא ממש מפריע לי, אני רוצה להשמין כרגע, אני פשוט שואל כדי לדעת אם אולי זה מזיק מבחינת הספיגה של החלבונים מהדברים האחרים שבשייק בגוף או משהו כזה.

תודה לעוזרים

Yoggie
07-12-06, 12:52
עם גלידה 0% שומן אין לך בעיה.

Gootche
07-12-06, 12:54
עם גלידה 0% שומן אין לך בעיה.
זה הגלידות המגעילות חח.. אני מדבר על להוסיף גלידות שכן יש בהם אחוזי שומן, זה יכול לגרום לעוד משהו חוץ מהשמנה? זה יכול להזיק לי אם אני רוצה לגדול?

Yoggie
07-12-06, 13:00
אני לא בטוח שהבנתי אותך...
אם אתה מעוניין להוסיף לשייק חלבון שלך גלידה על מנת לשפר את הטעם תוסיף משהו ללא שומן כי הוא מעכב את הספיגה. איו בעיה שיהיו פחמימות זה אפילו רצוי.

Gootche
07-12-06, 13:02
אני לא בטוח שהבנתי אותך...
אם אתה מעוניין להוסיף לשייק חלבון שלך גלידה על מנת לשפר את הטעם תוסיף משהו ללא שומן כי הוא מעכב את הספיגה. איו בעיה שיהיו פחמימות זה אפילו רצוי.

כן הבנת את השאלה, ענית לי עליה :jockey:
ומה זה בעצם מעקב את הספיגה? רק גורם לכך שהחלבון יספג בצורה יותר איטית או משהו כזה?

- Idan -
07-12-06, 13:31
בדיוק קניתי גלידת וניל-עוגיות בשביל אבקת הקרם עוגיות שלי. זה יוצא טעים רצח! :clap:

Gootche
07-12-06, 13:33
בדיוק קניתי גלידת וניל-עוגיות בשביל אבקת הקרם עוגיות שלי. זה יוצא טעים רצח! :clap:

תן תמתכון :wiggle:

benzev
07-12-06, 14:06
אפשר גם להוסיף עם שומן זה לא נורא כל עוד אתה לא לוקח את זה אחרי אימון...
אם זה אחרי אימון אז כמו שיוגי אמר לא כדאי שומן כי זה מעקב ספיגה אבל אם אתה לוקח את זה כגיינר אז אין בעיה כל עוד לא איכפת לך על השומן המיותר

P-a-n-1-c
07-12-06, 14:18
אפשר להוסיף גם קצפת ואוריאו, זה באמת יצא הכי טעים!
ודל שומן

- Idan -
07-12-06, 14:21
תן תמתכון :wiggle:
מתכון? :huh:

- אבקת חלבון אופטימום קרם-עוגיות.
- גלידת וניל-עוגיות.
- חלב.

ומשקשקים הכל ביחד. :huh:

יש אפשרות במקום הוניל עוגיות, להוסיף גלידת וניל-פצפוצי שוקולד, זאת גלידה אפילו יותר טעימה לדעתי.

DropDead
07-12-06, 14:40
אז אחרי אימון לא מומלץ לשים חלב כי זה מאט את הספיגה ... ?
ואם אני ישים חלב 0% ?

P-a-n-1-c
07-12-06, 16:02
אז אחרי אימון לא מומלץ לשים חלב כי זה מאט את הספיגה ... ?
ואם אני ישים חלב 0% ?

אתה לא תמות מזה, אבל עדיף מים.