PDA

צפה בגרסא המלאה : תזונה במאסה

Dino Psaras
07-12-06, 21:45
bullet מהפורום טוען שהשמנה, היא עניין קלורי בלבד, ולא משנה אם אני אצרוך גם 200 גרם שומן ביום.

בנוסף, הוא אומר שאין שום סיבה לא לאכול שווארמות ופיצות במאסה.

דעות?

NIRAN
07-12-06, 22:20
זה נכון שזה עניין קלורי, שווארמה, פרגיות בלאפה זה אחלה (לפחות איפה שאני קונה), מוסיפים טחינה ויש לך גם שומן טוב וסלטים וכאלו זה קצת סיבים לא משהו רציני אבל זה גם בכללי בריא (ויטמינים מינרלים נוגדי חימצון וכאלו...), פיצה זה לא לדעתי כי בזה כבר יש הרבה שומן רווי מהגבינה

Bullet
07-12-06, 22:33
חחחחחחחחח :laugh: מה אתה פותח פוסט על כל מה שאני אומר? :1eye:
ואל תשכח שלגבי הפיצות וכו' הוספתי שלא צריך להסחף עם מספר הקל'

DropDead
07-12-06, 22:43
אבל ברסמי
מה לא טוב בשווארמה ? פיתה\ לאפה - פחמימה שווארמה-חלבון אפשר לשים חומוס\טחינה ויש הכול לא ? מה לא טוב בשווארמה כל כך ? הבשר שמן מאוד או משו ? ..

gsk
07-12-06, 23:40
תנו לי לחדש משהו לכל חסידי ה"אוכל הנקי".

לא משנה אם אתם בחיטוב או במסה התוצאות שלכם יהיו תלויות בקלוריות שתאכלו בלבד ולא בהרכבם. תפסיקו לאמלל את עצמכם ולאכול כל היום שיבולת שועל וקוטג' חצי אחוז.

כלומר במסה - בהנחה שצריכת החלבון שלכם מספיקה אתם לא חשוב אם תאכלו מלוכלך או נקי. אתם יכולים לאכול 3 לאפות ביום - אם אתם במאזן חיובי לא גדול מידי אתם לא תשמינו יותר מאשר אם הייתם אוכלים אוכל "נקי".

בשלב החיטוב - כנ"ל - מספיק חלבון + מספיק שומן איכותי + מאזן קלורי שלילי = שריפת שומנים.
גם אם תאכלו קצת ג'אנק , אפילו כל יום, בהנחה שאתם במאזן קלורי שלילי אז תאבדו שומן. - ברור שיותר קשה לשמור על מאזן שלילי שאוכלים ג'אנק כי הוא הרי דחוס בקלוריות.
כמובן שיש אנשים שיגיבו יותר טוב לדיאטת דלת פחמימות יחסית לאחרים אבל בעקרון כל מאזן שלילי עם צריכת חלבון מספיקה יעשה את העבודה.

ran_z
07-12-06, 23:50
תנו לי לחדש משהו לכל חסידי ה"אוכל הנקי".

לא משנה אם אתם בחיטוב או במסה התוצאות שלכם יהיו תלויות בקלוריות שתאכלו בלבד ולא בהרכבם. תפסיקו לאמלל את עצמכם ולאכול כל היום שיבולת שועל וקוטג' חצי אחוז.

כלומר במסה - בהנחה שצריכת החלבון שלכם מספיקה אתם לא חשוב אם תאכלו מלוכלך או נקי. אתם יכולים לאכול 3 לאפות ביום - אם אתם במאזן חיובי לא גדול מידי אתם לא תשמינו יותר מאשר אם הייתם אוכלים אוכל "נקי".

בשלב החיטוב - כנ"ל - מספיק חלבון + מספיק שומן איכותי + מאזן קלורי שלילי = שריפת שומנים.
גם אם תאכלו קצת ג'אנק , אפילו כל יום, בהנחה שאתם במאזן קלורי שלילי אז תאבדו שומן. - ברור שיותר קשה לשמור על מאזן שלילי שאוכלים ג'אנק כי הוא הרי דחוס בקלוריות.
כמובן שיש אנשים שיגיבו יותר טוב לדיאטת דלת פחמימות יחסית לאחרים אבל בעקרון כל מאזן שלילי עם צריכת חלבון מספיקה יעשה את העבודה.

אמת ויציב אבל מה שאתה שוכח זה את סוג הקלוריות שמסתתרות לנו בתוך הג'אנק, המון שומן רווי ושלא נדבר על כולסטרול, כמובן שעם אתה נער בן 14-15 אתה עוד רחוק שנות אור מלהיות מוטרד לגבי הLDL ורמת הכולסטרול בדם.
לדעתי הכי טוב להתרגל לחיות בריא והתזונה זה חלק מאוד חשוב בלהיות בריא, ולדעת לשלב בחוכמה את כל הג'אנק (כמו ארועי שמחות, חגים, סופ"שים, וסתם פה ושם שמתחשק) ולא להפוך את זה לחלק לגיטימי בתפריט היומי.

Nimrod
08-12-06, 00:45
זה לא כלכך פשוט.
אתם צודקים אבל את המאכליים הטעימים האמיתיים אי אפשר להכניס בגלל קלוריות או שהם יחרגו מהמאזניים של אבות המזון (משמעותית).

ד"א,
גם בולט לא אוכל את הדברים האלו במסה, הוא מקפיד על כמות חלבון ושהרבה קלוריות יגיעו משומן, חי לפי תפריט מסודר, אני לא יודע כמויות ציטים אבל שלא תטעו כן..

Dino Psaras
08-12-06, 07:28
טוב.

היום אני מרביץ 2 לאפות שווארמה.

P-a-n-1-c
08-12-06, 07:37
נמרוד בוא תסביר לי פעם אחת ולתמיד את המחשבה שלך:
אם נגיד אני צריך לצרוך 2500 קלוריות וואלה צרכתי את כל מה שאני צריך ויטמינים מינרלים וכל השיט, נשארו לי 200 קלוריות ועוד איזה 50 פחמימה נגיד.
אם כל זה יבוא מסוכר לבן, אתה אומר שזה בסדר??? :dry:

jonathan
08-12-06, 08:12
נמרוד בוא תסביר לי פעם אחת ולתמיד את המחשבה שלך:
אם נגיד אני צריך לצרוך 2500 קלוריות וואלה צרכתי את כל מה שאני צריך ויטמינים מינרלים וכל השיט, נשארו לי 200 קלוריות ועוד איזה 50 פחמימה נגיד.
אם כל זה יבוא מסוכר לבן, אתה אומר שזה בסדר??? :dry:
עקרונית כן

jonathan
08-12-06, 08:13
טוב.

היום אני מרביץ 2 לאפות שווארמה.
חח תראו עכשיו מה יצא מהפוסט הזה.
אני תיכננתי היום להרביץ וופל בלגי עם כדור גלידה בצד.

Bullet
08-12-06, 08:21
גם בולט לא אוכל את הדברים האלו במסה, הוא מקפיד על כמות חלבון ושהרבה קלוריות יגיעו משומן, חי לפי תפריט מסודר, אני לא יודע כמויות ציטים אבל שלא תטעו כן..
:laugh::laugh::laugh: