PDA

צפה בגרסא המלאה : הסוף לאמונה, הסוף לדת

Gil-G
26-02-08, 20:31
http://video.google.com/videoplay?docid=1232718550543562442&q=%D7%A1%D7%9D+%D7%94%D7%90%D7%A8%D7%99%D7%A1&total=1&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0

הרצאה מצויינת ומעניינת מאוד של סאם האריס
על שימוש בהיגיון, תבונה, אינטלגנציה על פני אמונה בדת מיסטית

שווה מאוד כניסה לכל המאמינים, אתאיסטים, ספקנים, כולם..

Meir787
26-02-08, 20:50
מעולה!

tomerA
26-02-08, 21:05
מסכים עם כול מילה!
אני מרותק לזה כבר 20 דקות!

Fiberglass
26-02-08, 21:57
טוב אני חי לפי הדעה הזאת כבר הרבה זמן....והוא מצליח להסביר את זה יפה מאוד
אהבתי תודה

DarkGulis
26-02-08, 22:32
מדהים ראיתי 43 דקות נמשיך מחר.

arbel2
26-02-08, 22:33
יש לי את הספר הזה
מדהים

JoeTwille
26-02-08, 22:48
לא חשוב אין לי כח

Logout
26-02-08, 23:02
לא עובד לי..
על מה מסופר שם?

JoeTwille
26-02-08, 23:14
לא עובד לי..
על מה מסופר שם?

הוא מדבר מתוך המון בורות וראייה שיטחית, רב הטיעונים שלו הם נגד האיסלם שאין בזה שום קשר ליהדות זה פשוט התאים לנושא השיחה שלו ואומר כמה שהתורה פרימיטית בהתנהגות הסוציאלית שלה שבעצם זה גם מבורות כי שמות וויקרא הם יותר הומנים ומחוקקים מהיום אפילו.. אבל זה רק מה-40 דקות שראיתי

arbel2
26-02-08, 23:18
הוא מדבר מתוך המון בורות וראייה שיטחית, רב הטיעונים שלו הם נגד האיסלם שאין בזה שום קשר ליהדות זה פשוט התאים לנושא השיחה שלו ואומר כמה שהתורה פרימיטית בהתנהגות הסוציאלית שלה שבעצם זה גם מבורות כי שמות וויקרא הם יותר הומנים ומחוקקים מהיום אפילו.. אבל זה רק מה-40 דקות שראיתי

עכשיו תבסס את הטענה שלך בצורה מוצקה ואולי נוכל לנהל דיון.

SiX PACK
26-02-08, 23:23

עוד פעם אתה.......

כל מה שיש לי להגיד לך זה:

ילד, צא מהריבוע שאתה חיי בו......................................

gil-Nissim
26-02-08, 23:23
לא רוצה לשמוע זה סתם שטויות..

סתם שאלה, שימו לב שהיום כל המקומות שרשומים בתורה נמצאו..

אם התורה שלנו לא היית נכונה,איך מצאו את המקום שבו הייתה סדום ועמורה ?

בואו נעשה את זה יותר פשוט,סבבה אתם אומרים אין אלוהים, אז איך בני ישראל יצאו ממצרים ? והכל מסופר שם אחד לאחד ?

הינה הרי מצאו את סדום ועמורה, היית על זה תוכנית בנשינול,וכל דבר שהיה רשום ספר מצאו, את תיאור המקום,את סימני רעידות האדמה ומה לא ?

ובכלל, עם כל הדברים האלה לא נכונים,אז איך בני ישראל יצאו ממצרים ?
את יצאת מצרים אף אחד לא יכול להגיד שזה שקרי, וכל מה שקרה שם כמעט מוכח היום.

תעשו 1+1.. ותבינו שהעולם לא נוצר סתם ככה.. היום כל מדען ניהיה לי בורא עולם..

עם היה בא פרופסר ואומר לך סתכלו ככה וככה אנחנו ילדים של חייזרים הייתם גם לזה מאמינים, למה ? כי איזה טמבל הביא לכם מאמר ואמר שזה מה שקרה.

JoeTwille
26-02-08, 23:26
שהוא דיבר על האלימות והרצח של האיסלם, ליהדות לא רק שאין את זה, היא גם הביאה את חוקי היסוד החברתיים-הומנים שאתה חיי לפיהם -> עשרת הדיברות.

בנוגע לחוקיים החברתיים שגורמים לנו להיראות רע אפילו עכשיו שמוזכרים בויקרא ושמות אני לא אוכל לדון איתך כי אין לך מספיק ידע לדבר איתי על זה אבל אני יביא דוגמאות קטנות..

כל מורה לתנך הכי פשוט, פשוט יצחק על מה שהוא אמר בנוגע לברבריות ופרמטיביות שהוא אמר שיש בשמות ויקרא, כי יש שם חוקים כל כך הומנים שאפילו מגיעים לקצה של החברה - לאלמנה, ליתום, ולעני....שביחס לכמות של החוקים שיש שם זה פשוט...כלום..

(תגובה לArbel)

JoeTwille
26-02-08, 23:27
עוד פעם אתה.......

כל מה שיש לי להגיד לך זה:

ילד, צא מהריבוע שאתה חיי בו......................................

תקשיב, אתה.
אני מרחם עליך, כי כל מה שיש לך זה תמונות מפגרות של עצמך, וחוץ מזה אין לך טיפה מוח או דעה כל שום דבר אחר, אז תעשה טוב, לך תעשה שכיבות שמיכה ותשאיר אותנו פה לדבר, טוב?

toxicity
26-02-08, 23:32
לא רוצה לשמוע זה סתם שטויות..

סתם שאלה, שימו לב שהיום כל המקומות שרשומים בתורה נמצאו..

אם התורה שלנו לא היית נכונה,איך מצאו את המקום שבו הייתה סדום ועמורה ?

בואו נעשה את זה יותר פשוט,סבבה אתם אומרים אין אלוהים, אז איך בני ישראל יצאו ממצרים ? והכל מסופר שם אחד לאחד ?

הינה הרי מצאו את סדום ועמורה, היית על זה תוכנית בנשינול,וכל דבר שהיה רשום ספר מצאו, את תיאור המקום,את סימני רעידות האדמה ומה לא ?

ובכלל, עם כל הדברים האלה לא נכונים,אז איך בני ישראל יצאו ממצרים ?
את יצאת מצרים אף אחד לא יכול להגיד שזה שקרי, וכל מה שקרה שם כמעט מוכח היום.

תעשו 1+1.. ותבינו שהעולם לא נוצר סתם ככה.. היום כל מדען ניהיה לי בורא עולם..

עם היה בא פרופסר ואומר לך סתכלו ככה וככה אנחנו ילדים של חייזרים הייתם גם לזה מאמינים, למה ? כי איזה טמבל הביא לכם מאמר ואמר שזה מה שקרה.
מה מוכח שם בדיוק מיציאת מצרים תגיד לי? גילו שבכלל לא עבדים בנו תפרמידות
והתאוריה שמאמינים בה היא המפץ הגדול, אל תגיד סתם שטויות

Ido
26-02-08, 23:35
די אין אלוהים אין כלום מספיק.... צאו כבר מהסרט הזה ומהמושפעות הזאת שכל החרדים האלה כופים עליכם.. פשוט כפיה דתית.. כל השיעורי תורה וכל החרטה הזה..

רק המפץ הגדול !!!

JoeTwille
26-02-08, 23:36
די אין אלוהים אין כלום מספיק.... צאו כבר מהסרט הזה ומהמושפעות הזאת שכל החרדים האלה כופים עליכם.. פשוט כפיה דתית.. כל השיעורי תורה וכל החרטה הזה..

רק המפץ הגדול !!!

רבאק איפה מישהו חכם שאפשר לדון איתו כמו שצריך?

אני רק שומע פה בבונים צועקים "אין תורה!! מוות לדוסים!! הידד למפץ!"

מייאש

SiX PACK
26-02-08, 23:38
רבאק איפה מישהו חכם שאפשר לדון איתו כמו שצריך?

אני רק שומע פה בבונים צועקים "אין תורה!! מוות לדוסים!! הידד למפץ!"

מייאש

סבבה יש אלוהים, עכשיו לך תעשה איזה תפילה ערבית משהו ועזוב אותנו בשקט...

arbel2
26-02-08, 23:39
שהוא דיבר על האלימות והרצח של האיסלם, ליהדות לא רק שאין את זה, היא גם הביאה את חוקי היסוד החברתיים-הומנים שאתה חיי לפיהם -> עשרת הדיברות.

בנוגע לחוקיים החברתיים שגורמים לנו להיראות רע אפילו עכשיו שמוזכרים בויקרא ושמות אני לא אוכל לדון איתך כי אין לך מספיק ידע לדבר איתי על זה אבל אני יביא דוגמאות קטנות..

כל מורה לתנך הכי פשוט, פשוט יצחק על מה שהוא אמר בנוגע לברבריות ופרמטיביות שהוא אמר שיש בשמות ויקרא, כי יש שם חוקים כל כך הומנים שאפילו מגיעים לקצה של החברה - לאלמנה, ליתום, ולעני....שביחס לכמות של החוקים שיש שם זה פשוט...כלום..

הוא לא טען לרגע שהתנ"ך היהודי כולו רק רוע,אבל יש נקודות בתנ"ך שהן לא מוסריות בעליל ,וכולם בוחרים שלא לדבר על זה כי זה "טאבו" זה אסור וזה מעליב אנשים ,אתה יכול למצוא לי את ההיגיון שבתפיסה המקראית שהומוסקסואלים צריך לסקול באבנים ? שאם בחורה היא לא בתולה בליל הכלולות שלה אפשר לרצוח אותה ? שזה בסדר לפי התנ"ך לחנך את הילד שלך במכות רצח ?

ומעבר לכך ,צרות העין שלך מדהימה ,הנקודות המרכזיות שם הן האיסלאם והנצרות כי אלו הדתות המרכזיות בעולם כיום ,אבל אתה מתוך קנאות דתית (נושא שהוא מזכיר בהרצאה שלו ובספר ,שאני מאוד ממליץ לך לקרוא ,הגירסא בעברית נקראת "מהומת אלוהים" ומפורסמת בהוצאת "כתר") מסתכל רק על הבועה הקטנה של להיות יהודי ומתעלם מהעובדה שהדתות המשפיעות ביותר על התנודות העולמיות שלך מבוססות על המון סתירות מצפוניות ומוסריות שאין להן תשובה כי אף אחד לא מעלה את זה לדיון ציבורי

מתוך אמונה בנצרות יצאו למלחמות שגרמו למותם של מאות אלפי אנשים ,האמונה בנצרות הביאה לעולם את האינקוויזציה ,את ציד המכשפות ועוד שלל הרפתקאות שהביאו לעולם שום דבר חוץ מכאב וייסורים .

הלאה לאיסלאם , בכתבי הקודם המוסלמים יש איזכורים של מוחמד מתאר איך הם טבחו ב"כופרים" ואנסו את הנשים שלהם ,ואלו לא דברים שאני ממציא אלא דברים שקיימים בכתבים של האיסלאם

כמובן שבכל דת יש נקודות חיוביות ,בכל דבר יש נקודות חיוביות. אבל הקונספט המרכזי פה היא הבעיה במבנה האמונתי ,זה תמיד טוב שיש לך רעיונות טובים ותפיסות טובות לחיים ,אבל ברגע שאתה בונה אמונה מסביב לרעיון טוב אתה פותח דלת לקנאות שגוררת אחריה אך ורק רע ,מה הבעיה לקחת את העקרונות הטובים בדת היהודית וליישם אותם לחיים שלך מבלי אלמנט האמונה והחשש מאל נקמן שמחפש אותך על מצוות וחטאים ? כל כך קשה להיות בן אדם טוב מבלי לפחד פחד מוות מהקדוש ברוך הוא ? כל כך קשה לכבד את הבן אדם שאיתך ? לא לחמוד את אשת רעיך ? לא להרוג אנשים ? לא לאנוס ולא לגנוב ?! אם זה לא היה כתוב בתנ"ך שזה אסור אתה לא חושב שהמוח האנושי המפותח על כל היכולת הקוגנטיבית המטורפת שלו לא היה עולה על זה שמשהו טיפה לא בסדר בהתנהגות הזאת ?

המרחק בין"ציווי שמיים" לבין "כבוד אנושי הדדי" הוא רק בתפיסה שלך.

Ido
26-02-08, 23:39
מייאש מייאש אבל זאת העובדה תמשיך לחיות בבועה הדוסית המסריחה הזאת

arbel2
26-02-08, 23:42
מייאש מייאש אבל זאת העובדה תמשיך לחיות בבועה הדוסית המסריחה הזאת

עידו זה לא במקום ,הבחור רוצה לנהל דיון ? סבבה ,תנהל איתו דיון ,אל תתקוף אותו על האמונה שלו כי את זכותו .אני יושב על הגדר מבחינת הדעה שלי בנושא ,אבל אתה רואה שאני עניתי לו בצורה מנומקת ומנומסת, אני מצפה מגולשי הפורום להתנהג בהתאם.

פינגווין
26-02-08, 23:44
המפפץ הגדול, התפוצץ משו נוצר כדור הארץ, עם יבשה אחת וים
לאחר מכן נוצרו החיות מהטפילים, לאחר מכן נותר האדם מהקוף
הגיוני ביותר

JoeTwille
26-02-08, 23:46
הוא לא טען לרגע שהתנ"ך היהודי כולו רק רוע,אבל יש נקודות בתנ"ך שהן לא מוסריות בעליל ,וכולם בוחרים שלא לדבר על זה כי זה "טאבו" זה אסור וזה מעליב אנשים ,אתה יכול למצוא לי את ההיגיון שבתפיסה המקראית שהומוסקסואלים צריך לסקול באבנים ? שאם בחורה היא לא בתולה בליל הכלולות שלה אפשר לרצוח אותה ? שזה בסדר לפי התנ"ך לחנך את הילד שלך במכות רצח ?

ומעבר לכך ,צרות העין שלך מדהימה ,הנקודות המרכזיות שם הן האיסלאם והנצרות כי אלו הדתות המרכזיות בעולם כיום ,אבל אתה מתוך קנאות דתית (נושא שהוא מזכיר בהרצאה שלו ובספר ,שאני מאוד ממליץ לך לקרוא ,הגירסא בעברית נקראת "מהומת אלוהים" ומפורסמת בהוצאת "כתר") מסתכל רק על הבועה הקטנה של להיות יהודי ומתעלם מהעובדה שהדתות המשפיעות ביותר על התנודות העולמיות שלך מבוססות על המון סתירות מצפוניות ומוסריות שאין להן תשובה כי אף אחד לא מעלה את זה לדיון ציבורי

מתוך אמונה בנצרות יצאו למלחמות שגרמו למותם של מאות אלפי אנשים ,האמונה בנצרות הביאה לעולם את האינקוויזציה ,את ציד המכשפות ועוד שלל הרפתקאות שהביאו לעולם שום דבר חוץ מכאב וייסורים .

הלאה לאיסלאם , בכתבי הקודם המוסלמים יש איזכורים של מוחמד מתאר איך הם טבחו ב"כופרים" ואנסו את הנשים שלהם ,ואלו לא דברים שאני ממציא אלא דברים שקיימים בכתבים של האיסלאם

כמובן שבכל דת יש נקודות חיוביות ,בכל דבר יש נקודות חיוביות. אבל הקונספט המרכזי פה היא הבעיה במבנה האמונתי ,זה תמיד טוב שיש לך רעיונות טובים ותפיסות טובות לחיים ,אבל ברגע שאתה בונה אמונה מסביב לרעיון טוב אתה פותח דלת לקנאות שגוררת אחריה אך ורק רע ,מה הבעיה לקחת את העקרונות הטובים בדת היהודית וליישם אותם לחיים שלך מבלי אלמנט האמונה והחשש מאל נקמן שמחפש אותך על מצוות וחטאים ? כל כך קשה להיות בן אדם טוב מבלי לפחד פחד מוות מהקדוש ברוך הוא ? כל כך קשה לכבד את הבן אדם שאיתך ? לא לחמוד את אשת רעיך ? לא להרוג אנשים ? לא לאנוס ולא לגנוב ?! אם זה לא היה כתוב בתנ"ך שזה אסור אתה לא חושב שהמוח האנושי המפותח על כל היכולת הקוגנטיבית המטורפת שלו לא היה עולה על זה שמשהו טיפה לא בסדר בהתנהגות הזאת ?

המרחק בין"ציווי שמיים" לבין "כבוד אנושי הדדי" הוא רק בתפיסה שלך.

אתה רואה את זה בתור מובן מאליו, "כבוד אנושי הדדי", אבל מאיפה אתה חושב שזה הגיע? ולמה?

אתה רוצה לחיות בחרה של הומואים? אתה מעודד זנות?

בלי הדת לא היו הקווים המנחים שניראים לך עכשיו כל כך מובנים מאליו, חשבת על זה?

אם ה' לא קיים, אז בעצם, למה שאני יכבד את מה שאתה חושב? ולמה שלך יהיה רכב יותר טוב משלי? אני פשוט יקח לך אותו..הרי אין אלוהים ואני לא חייב דין וחשבון לאף אחד..

אבל עכשיו אתה תגיד לי -
"רגע, אין כבוד אנושי הדדי בלי אל מאיים? אז התשובה היא, חד וחלק -> לא.

אתה פשוט סגור מדי בכדי להודות בזה

SiX PACK
26-02-08, 23:47
עוד פוסט חפירות על האלוהים.................

Ido
26-02-08, 23:48
אשכרה הפוסט הזה הולך להיות ארוך אם לא תסיים איתו ארבל..

arbel2
26-02-08, 23:49
אתה רואה את זה בתור מובן מאליו, "כבוד אנושי הדדי", אבל מאיפה אתה חושב שזה הגיע? ולמה?

אתה רוצה לחיות בחרה של הומואים? אתה מעודד זנות?

בלי הדת לא היו הקווים המנחים שניראים לך עכשיו כל כך מובנים מאליו, חשבת על זה?

אם ה' לא קיים, אז בעצם, למה שאני יכבד את מה שאתה חושב? ולמה שלך יהיה רכב יותר טוב משלי? אני פשוט יקח לך אותו..הרי אין אלוהים ואני לא חייב דין וחשבון לאף אחד..

אבל עכשיו אתה תגיד לי -
"רגע, אין כבוד אנושי הדדי בלי אל מאיים? אז התשובה היא, חד וחלק -> לא.

אתה פשוט סגור מדי בכדי להודות בזה

אז בעצם אתה גורס שבני אדם זה עדר של בבונים לא מסוגלים להתנהג נורמלי מבלי פחד מישות עליונה שתדאג לכך שהם ישרפו לנצח באש גהנום ? וואו אתה בחור אופטימי :wub1:

arbel2
26-02-08, 23:50
אשכרה הפוסט הזה הולך להיות ארוך אם לא תסיים איתו ארבל..

אני עם האצבע על כפתור המחיקה ,בינתיים אני נהנה מהדיון התיאולוגי הקליל שהתפתח ביני לבין בחור ,לך תדע ,אולי הוא בר פלוגתא.

JoeTwille
26-02-08, 23:51
המפפץ הגדול, התפוצץ משו נוצר כדור הארץ, עם יבשה אחת וים
לאחר מכן נוצרו החיות מהטפילים, לאחר מכן נותר האדם מהקוף
הגיוני ביותר

אתה יודע שכדור הארץ ממוקם ומסתובב על ציר על אלפית המעלה הנכונה כדי שיוכלו להתקיים כאן חיים? זה ניראה לך במקרה?

ואגב, זה גם לא סותר את הבריאה..ה' ברא את החיות קודם ואחרי זה את האדם, בידיוק לפני תורת האבולוציה

JoeTwille
26-02-08, 23:56
וArbel כמה שזה מצער אבל לא מפתיע אף אחד - כן ככה הם בני האדם, ואם אתה לא רואה את זה בחברה שלנו אתה או עיוור או מתייפייף..

והם צריכים קווים מנחים, שנחש מאיפה הקווים האלה הגיעו?

מהדת.

SiX PACK
27-02-08, 00:02
וArbel כמה שזה מצער אבל לא מפתיע אף אחד - כן ככה הם בני האדם, ואם אתה לא רואה את זה בחברה שלנו אתה או עיוור או מתייפייף..

תגיד מיסטר ריבוע..?

אתה מאמין ביהדות לא..?

אתה מבטל את שאר הדתות האחרות..? בודהיזם..? איסלאם..? נצרות..?

למה אבל פאקינג למה אתה חושב שהדת שאתה מאמין בה היא הנכונה ומיליארדי אנשים אחרים חיים באשליה..? אתה אידיוט, מרובע, מקובע, מסכן, שיטחי, ובעל אופקים מאוד מאוד צרים.....

אני אמרתי לעצמי שאני לא אכנס שוב (לעומק) לדיונים מהסוג הזה.... ובגלל זה אני לא נכנס לפרטי פרטים ולא מנסה ולא רוצה לנהל איתך איזה דיון שהוא גם ככה חסר כל תועלת כי אתה חיי באיזה אופוריה שהשמש זורחת לך מהתחת רק בגלל שאתה יהודי מסכן........

יש לציין שאני רואה את עצמי כישראלי, אבל לא כיהודי, דת זה דבר שמטעב אותי.

JoeTwille
27-02-08, 00:06
תגיד מיסטר ריבוע..?

אתה מאמין ביהדות לא..?

אתה מבטל את שאר הדטות האחרות..? בודהיזם..? איסלאם..? נצרות..?

למה אבל פאקינג למה אתה חושב שהדת שאתה מאמין בה היא הנכונה ומיליארדי אנשים אחרים חיים באשליה..? אתה אידיוט, מרובע, מקובע, מסכן, שיטחי, ובעל אופקים מאוד מאוד צרים.....

אני אמרתי לעצמי שאני לא אכנס שוב (לעומק) לדיונים מהסוג הזה.... ובגלל זה אני לא נכנס לפרטי פרטים ולא מנסה ולא רוצה לנהל איתך איזה דיון שהוא גם ככה חסר כל תועלת כי אתה חיי באיזה אופוריה שהשמש זורחת לך מהתחת רק בגלל שאתה יהודי מסכן........

יש לציין שאני רואה את עצמי כישראלי, אבל לא כיהודי, דת זה דבר שמטעב אותי.

אתה ממשיך להוכיח שאתה פשוט... טיפש?

היהדות היא הדת הכי עתיקה, שכ-ל הדתות האחרות מתבססות עלייה יצאו ממנה כזרמים ואף מאמינות בתורה או לא מעיזות להחכיש אותה, אז בבקשה, לפני שאתה שר לפחות תיזכור את השיר בעלפה.

SiX PACK
27-02-08, 00:08
אתה ממשיך להוכיח שאתה פשוט... טיפש?

היהדות היא הדת הכי עתיקה, שכ-ל הדתות האחרות מתבססות עלייה ואף מאמינות בתורה, אז בבקשה, לפני שאתה שר לפחות תיזכור את השיר בעלפה.

הנה עוד הודעה של בור, איפה פה ההתייחסות למה שכתבתי..?

ידעתי ב100% שהתשובה של "הדת הכי עתיקה" תבוא לפה.
אבל כל הדתות הם כל כך שונות, בעלי מנהגים שונים, "חוקים" שונים, ועוד הרבה דברים שונים...

JoeTwille
27-02-08, 00:11
הנה עוד הודעה של בור, איפה פה ההתייחסות למה שכתבתי..?

ידעתי ב100% שהתשובה של "הדת הכי עתיקה" תבוא לפה.
אבל כל הדתות הם כל כך שונות, בעלי מנהגים שונים, "חוקים" שונים, ועוד הרבה דברים שונים...

Oo אתה משחק אותה או משהו?

אני לא יתחיל לקרוא ברחובות יהדות RULZ אבל אם שאלת - ענית, כל הדתות מתבססות ויצאו כזרמים מהיהדות.

שלא נדבר על הנצרות שהיא פשוט בדיחה אסטרולוגית... ישו..או דמות שיש כמו עוד 400 עם אותם קורות חיים, קרישנה של הודו, אוריוס אל השמש וכו..

היו בעלי כוחות, תילמדו ועשו מופטים, ניבגדו ניצלבו ואחרי 3 ימים עברו רזורקציה

SiX PACK
27-02-08, 00:13
Oo אתה משחק אותה או משהו?

אני לא יתחיל לקרוא ברחובות יהדות RULZ אבל אם שאלת - ענית, כל הדתות מתבססות ויצאו כזרמים מהיהדות.

שלא נדבר על הנצרות שהיא פשוט בדיחה אסטרולוגית... ישו..או דמות שיש כמו עוד 400 עם אותם קורות חיים, קרישנה של הודו, אוריוס אל השמש וכו..

היו בעלי כוחות, תילמדו ועשו מופטים, ניבגדו ניצלבו ואחרי 3 ימים עברו רזורקציה

מכאן והלאה, אתה לבדך, סע לדרך אני מהדיון הזה פרשתי, אחלה לילה שיהייה :)

gil-Nissim
27-02-08, 00:26
סיקס פאק... אתה לא רוצה לאמין אל תאמין.
תן כבוד למי שמאמין.

עכשיו בוא תוכיח לי שאתה צודק, אל תביא לי לקרוא דברים תוכיח לי אתה שכל מה שאמרת עד עכשיו נכון ומאה אחוז מוכח.

JoeTwille
27-02-08, 00:27
סיקס פאק... אתה לא רוצה לאמין אל תאמין.
תן כבוד למי שמאמין.

עכשיו בוא תוכיח לי שאתה צודק, אל תביא לי לקרוא דברים תוכיח לי אתה שכל מה שאמרת עד עכשיו נכון ומאה אחוז מוכח.

הוא הלך כי ניגמרו לו הטיעונים...

קיצר 1:0 ליהודים <:

gil-Nissim
27-02-08, 00:32
הוא הלך כי ניגמרו לו הטיעונים...

קיצר 1:0 ליהודים <:
:):):):)...

כולנו יהודים אחי!

בוא נשמע את הטענה שלו, וננסה ללמוד :jockey:

TzviKa
27-02-08, 01:25
זאת גם האמונה שלי. אני מסכים איתו לחלוטין.
גיל תודה על ההרצאה מעניין מאוד.

פינגווין
27-02-08, 02:07
כוסעמק אני לא מבין מה הבעיה שלכם
אני מאמין בה'!
אתם מאמינים שנוצרתם מפאקין שימפנזה
בסדר בסדר
אבל למה לעזעזל לפתוח אשכולות חסרי כל מטרה
הרי אתם לא יודעים מה באמת קרה

מצידי תאמינו בפסל הזין השחור, אבל פאק חאלאס לפתוח דיונים ולנסות להמיר את דתם של אחרים.

Gil-G
27-02-08, 02:55
אתה יודע שכדור הארץ ממוקם ומסתובב על ציר על אלפית המעלה הנכונה כדי שיוכלו להתקיים כאן חיים? זה ניראה לך במקרה?

שמעת על אבולוציה? אם כדור הארץ היה מסתובב על הציד אלפית מעלה הצידה אז עדיין היו
קיימים חיים פשוט היינו נראים אחרת
בני אדם התפתחו בעקבות האבולוציה וימשיכו להתפתח.. עוד כמה אלפי שנים (אם נשרוד)
לבן אדם כבר לא יגדלו שיערות גוף ולגבר לא יהיו פטמות כי זה דברים שאין להם צורך ולכן
הם לא נשארים..

ועוד דבר, אתה באמת חושב שללא דת בני אדם היו עושים פה "גיהנום"?
אז לדעתי אתה טיפש ותקרא גם למה
מה שמבדיל בין בני אדם ליצורים אחרים זה האינטלגנציה, תבונה והיגיון
אם במקום לפתח אמונה באל היית מתעסק בלפתח את האינטלגנציה התבונה וההיגיון שלך
היית נראה אחרת לגמרי, ואם כל בן אדם היה עושה את זה אני בטוח שלא הייתה פה שום מלחמה
בכל העולם
הרי המניע למלחמות היא הדת והאמונה
ואל תגידו שבן אדם הוא יצור שבטי וגם ככה היו מלחמות כי ברגע שבן אדם מפתח את היכולות השכליות שלו הוא מבין שמלחמות זה דבר מיותר ומאוד טיפשי
אני חושב שאם המין האנושי ישרוד באלפי, רבבות, מליוני שנים הבאות,השכל יהיה מספיק מפותח והדת תעלם מהעולם..

גיל ניסים - זה שמצאו שהיה מלך בשם שלמה לא אומר שיש אלוהים אין שום קשר בין הדברים

Dino Psaras
27-02-08, 04:09
מגרד לי בביצים :jockey:

Danzig
27-02-08, 04:48
כוסעמק אני לא מבין מה הבעיה שלכם
אני מאמין בה'!
אתם מאמינים שנוצרתם מפאקין שימפנזה
בסדר בסדר
אבל למה לעזעזל לפתוח אשכולות חסרי כל מטרה
הרי אתם לא יודעים מה באמת קרה

מצידי תאמינו בפסל הזין השחור, אבל פאק חאלאס לפתוח דיונים ולנסות להמיר את דתם של אחרים.

אם באמת תראה את הסרטון מהתחלה עד הסוף תבין, אין שם שום התנגדות ישירה לדת או כל דבר אחר, יש שם הסברים מאוד הגיוניים ומאוד מעניינים בכלליות, אף אחד שם לא מנסה להסית אותך נגד האמונה.