ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-02-08, 20:31   #1
Gil-G
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלGil-G

שלח הודעה דרך ICQ אל Gil-G
ברירת מחדל הסוף לאמונה, הסוף לדת

http://video.google.com/videoplay?do...arch&plindex=0

הרצאה מצויינת ומעניינת מאוד של סאם האריס
על שימוש בהיגיון, תבונה, אינטלגנציה על פני אמונה בדת מיסטית

שווה מאוד כניסה לכל המאמינים, אתאיסטים, ספקנים, כולם..

"Ni bheidh an bua ach leis an Gra"

If you wanna Shoot, Shoot - Don't Talk

אני לא גיל גרנות
Gil-G מנותק  
ישן 26-02-08, 20:50   #2
Meir787
חבר פעיל

הסמל האישי שלMeir787

מעולה!
ישן 26-02-08, 21:05   #3
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

מסכים עם כול מילה!
אני מרותק לזה כבר 20 דקות!
ישן 26-02-08, 21:57   #4
Fiberglass

הסמל האישי שלFiberglass

כללי:: גל הרוש
שלח הודעה דרך ICQ אל Fiberglass שלח הודעה דרך MSN אל Fiberglass

טוב אני חי לפי הדעה הזאת כבר הרבה זמן....והוא מצליח להסביר את זה יפה מאוד
אהבתי תודה
ישן 26-02-08, 22:48   #5
JoeTwille
חבר פעיל

הסמל האישי שלJoeTwille

לא חשוב אין לי כח
ישן 26-02-08, 22:32   #6
DarkGulis
חבר פעיל

הסמל האישי שלDarkGulis

מדהים ראיתי 43 דקות נמשיך מחר.
ישן 26-02-08, 22:33   #7
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

יש לי את הספר הזה
מדהים

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק  
ישן 26-02-08, 23:02   #8
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

לא עובד לי..
על מה מסופר שם?
Logout מנותק  
ישן 26-02-08, 23:14   #9
JoeTwille
חבר פעיל

הסמל האישי שלJoeTwille

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Logout
לא עובד לי..
על מה מסופר שם?
הוא מדבר מתוך המון בורות וראייה שיטחית, רב הטיעונים שלו הם נגד האיסלם שאין בזה שום קשר ליהדות זה פשוט התאים לנושא השיחה שלו ואומר כמה שהתורה פרימיטית בהתנהגות הסוציאלית שלה שבעצם זה גם מבורות כי שמות וויקרא הם יותר הומנים ומחוקקים מהיום אפילו.. אבל זה רק מה-40 דקות שראיתי
ישן 26-02-08, 23:18   #10
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
פורסם במקור על ידי JoeTwille
הוא מדבר מתוך המון בורות וראייה שיטחית, רב הטיעונים שלו הם נגד האיסלם שאין בזה שום קשר ליהדות זה פשוט התאים לנושא השיחה שלו ואומר כמה שהתורה פרימיטית בהתנהגות הסוציאלית שלה שבעצם זה גם מבורות כי שמות וויקרא הם יותר הומנים ומחוקקים מהיום אפילו.. אבל זה רק מה-40 דקות שראיתי

עכשיו תבסס את הטענה שלך בצורה מוצקה ואולי נוכל לנהל דיון.

arbel2 מנותק  
ישן 26-02-08, 23:23   #11
SiX PACK

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
עוד פעם אתה.......

כל מה שיש לי להגיד לך זה:

ילד, צא מהריבוע שאתה חיי בו......................................

Facebook
SiX PACK מנותק  
ישן 26-02-08, 23:27   #12
JoeTwille
חבר פעיל

הסמל האישי שלJoeTwille

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SiX PACK
עוד פעם אתה.......

כל מה שיש לי להגיד לך זה:

ילד, צא מהריבוע שאתה חיי בו......................................
תקשיב, אתה.
אני מרחם עליך, כי כל מה שיש לך זה תמונות מפגרות של עצמך, וחוץ מזה אין לך טיפה מוח או דעה כל שום דבר אחר, אז תעשה טוב, לך תעשה שכיבות שמיכה ותשאיר אותנו פה לדבר, טוב?
ישן 26-02-08, 23:23   #13
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

לא רוצה לשמוע זה סתם שטויות..

סתם שאלה, שימו לב שהיום כל המקומות שרשומים בתורה נמצאו..

אם התורה שלנו לא היית נכונה,איך מצאו את המקום שבו הייתה סדום ועמורה ?

בואו נעשה את זה יותר פשוט,סבבה אתם אומרים אין אלוהים, אז איך בני ישראל יצאו ממצרים ? והכל מסופר שם אחד לאחד ?

הינה הרי מצאו את סדום ועמורה, היית על זה תוכנית בנשינול,וכל דבר שהיה רשום ספר מצאו, את תיאור המקום,את סימני רעידות האדמה ומה לא ?

ובכלל, עם כל הדברים האלה לא נכונים,אז איך בני ישראל יצאו ממצרים ?
את יצאת מצרים אף אחד לא יכול להגיד שזה שקרי, וכל מה שקרה שם כמעט מוכח היום.

תעשו 1+1.. ותבינו שהעולם לא נוצר סתם ככה.. היום כל מדען ניהיה לי בורא עולם..

עם היה בא פרופסר ואומר לך סתכלו ככה וככה אנחנו ילדים של חייזרים הייתם גם לזה מאמינים, למה ? כי איזה טמבל הביא לכם מאמר ואמר שזה מה שקרה.
ישן 26-02-08, 23:32   #14
toxicity

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gil-Nissim
לא רוצה לשמוע זה סתם שטויות..

סתם שאלה, שימו לב שהיום כל המקומות שרשומים בתורה נמצאו..

אם התורה שלנו לא היית נכונה,איך מצאו את המקום שבו הייתה סדום ועמורה ?

בואו נעשה את זה יותר פשוט,סבבה אתם אומרים אין אלוהים, אז איך בני ישראל יצאו ממצרים ? והכל מסופר שם אחד לאחד ?

הינה הרי מצאו את סדום ועמורה, היית על זה תוכנית בנשינול,וכל דבר שהיה רשום ספר מצאו, את תיאור המקום,את סימני רעידות האדמה ומה לא ?

ובכלל, עם כל הדברים האלה לא נכונים,אז איך בני ישראל יצאו ממצרים ?
את יצאת מצרים אף אחד לא יכול להגיד שזה שקרי, וכל מה שקרה שם כמעט מוכח היום.

תעשו 1+1.. ותבינו שהעולם לא נוצר סתם ככה.. היום כל מדען ניהיה לי בורא עולם..

עם היה בא פרופסר ואומר לך סתכלו ככה וככה אנחנו ילדים של חייזרים הייתם גם לזה מאמינים, למה ? כי איזה טמבל הביא לכם מאמר ואמר שזה מה שקרה.
מה מוכח שם בדיוק מיציאת מצרים תגיד לי? גילו שבכלל לא עבדים בנו תפרמידות
והתאוריה שמאמינים בה היא המפץ הגדול, אל תגיד סתם שטויות
toxicity מנותק  
ישן 26-02-08, 23:26   #15
JoeTwille
חבר פעיל

הסמל האישי שלJoeTwille

שהוא דיבר על האלימות והרצח של האיסלם, ליהדות לא רק שאין את זה, היא גם הביאה את חוקי היסוד החברתיים-הומנים שאתה חיי לפיהם -> עשרת הדיברות.

בנוגע לחוקיים החברתיים שגורמים לנו להיראות רע אפילו עכשיו שמוזכרים בויקרא ושמות אני לא אוכל לדון איתך כי אין לך מספיק ידע לדבר איתי על זה אבל אני יביא דוגמאות קטנות..

כל מורה לתנך הכי פשוט, פשוט יצחק על מה שהוא אמר בנוגע לברבריות ופרמטיביות שהוא אמר שיש בשמות ויקרא, כי יש שם חוקים כל כך הומנים שאפילו מגיעים לקצה של החברה - לאלמנה, ליתום, ולעני....שביחס לכמות של החוקים שיש שם זה פשוט...כלום..

(תגובה לArbel)
ישן 26-02-08, 23:39   #16
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
שהוא דיבר על האלימות והרצח של האיסלם, ליהדות לא רק שאין את זה, היא גם הביאה את חוקי היסוד החברתיים-הומנים שאתה חיי לפיהם -> עשרת הדיברות.

בנוגע לחוקיים החברתיים שגורמים לנו להיראות רע אפילו עכשיו שמוזכרים בויקרא ושמות אני לא אוכל לדון איתך כי אין לך מספיק ידע לדבר איתי על זה אבל אני יביא דוגמאות קטנות..

כל מורה לתנך הכי פשוט, פשוט יצחק על מה שהוא אמר בנוגע לברבריות ופרמטיביות שהוא אמר שיש בשמות ויקרא, כי יש שם חוקים כל כך הומנים שאפילו מגיעים לקצה של החברה - לאלמנה, ליתום, ולעני....שביחס לכמות של החוקים שיש שם זה פשוט...כלום..

הוא לא טען לרגע שהתנ"ך היהודי כולו רק רוע,אבל יש נקודות בתנ"ך שהן לא מוסריות בעליל ,וכולם בוחרים שלא לדבר על זה כי זה "טאבו" זה אסור וזה מעליב אנשים ,אתה יכול למצוא לי את ההיגיון שבתפיסה המקראית שהומוסקסואלים צריך לסקול באבנים ? שאם בחורה היא לא בתולה בליל הכלולות שלה אפשר לרצוח אותה ? שזה בסדר לפי התנ"ך לחנך את הילד שלך במכות רצח ?

ומעבר לכך ,צרות העין שלך מדהימה ,הנקודות המרכזיות שם הן האיסלאם והנצרות כי אלו הדתות המרכזיות בעולם כיום ,אבל אתה מתוך קנאות דתית (נושא שהוא מזכיר בהרצאה שלו ובספר ,שאני מאוד ממליץ לך לקרוא ,הגירסא בעברית נקראת "מהומת אלוהים" ומפורסמת בהוצאת "כתר") מסתכל רק על הבועה הקטנה של להיות יהודי ומתעלם מהעובדה שהדתות המשפיעות ביותר על התנודות העולמיות שלך מבוססות על המון סתירות מצפוניות ומוסריות שאין להן תשובה כי אף אחד לא מעלה את זה לדיון ציבורי

מתוך אמונה בנצרות יצאו למלחמות שגרמו למותם של מאות אלפי אנשים ,האמונה בנצרות הביאה לעולם את האינקוויזציה ,את ציד המכשפות ועוד שלל הרפתקאות שהביאו לעולם שום דבר חוץ מכאב וייסורים .

הלאה לאיסלאם , בכתבי הקודם המוסלמים יש איזכורים של מוחמד מתאר איך הם טבחו ב"כופרים" ואנסו את הנשים שלהם ,ואלו לא דברים שאני ממציא אלא דברים שקיימים בכתבים של האיסלאם

כמובן שבכל דת יש נקודות חיוביות ,בכל דבר יש נקודות חיוביות. אבל הקונספט המרכזי פה היא הבעיה במבנה האמונתי ,זה תמיד טוב שיש לך רעיונות טובים ותפיסות טובות לחיים ,אבל ברגע שאתה בונה אמונה מסביב לרעיון טוב אתה פותח דלת לקנאות שגוררת אחריה אך ורק רע ,מה הבעיה לקחת את העקרונות הטובים בדת היהודית וליישם אותם לחיים שלך מבלי אלמנט האמונה והחשש מאל נקמן שמחפש אותך על מצוות וחטאים ? כל כך קשה להיות בן אדם טוב מבלי לפחד פחד מוות מהקדוש ברוך הוא ? כל כך קשה לכבד את הבן אדם שאיתך ? לא לחמוד את אשת רעיך ? לא להרוג אנשים ? לא לאנוס ולא לגנוב ?! אם זה לא היה כתוב בתנ"ך שזה אסור אתה לא חושב שהמוח האנושי המפותח על כל היכולת הקוגנטיבית המטורפת שלו לא היה עולה על זה שמשהו טיפה לא בסדר בהתנהגות הזאת ?

המרחק בין"ציווי שמיים" לבין "כבוד אנושי הדדי" הוא רק בתפיסה שלך.

arbel2 מנותק  
ישן 26-02-08, 23:46   #17
JoeTwille
חבר פעיל

הסמל האישי שלJoeTwille

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2
הוא לא טען לרגע שהתנ"ך היהודי כולו רק רוע,אבל יש נקודות בתנ"ך שהן לא מוסריות בעליל ,וכולם בוחרים שלא לדבר על זה כי זה "טאבו" זה אסור וזה מעליב אנשים ,אתה יכול למצוא לי את ההיגיון שבתפיסה המקראית שהומוסקסואלים צריך לסקול באבנים ? שאם בחורה היא לא בתולה בליל הכלולות שלה אפשר לרצוח אותה ? שזה בסדר לפי התנ"ך לחנך את הילד שלך במכות רצח ?

ומעבר לכך ,צרות העין שלך מדהימה ,הנקודות המרכזיות שם הן האיסלאם והנצרות כי אלו הדתות המרכזיות בעולם כיום ,אבל אתה מתוך קנאות דתית (נושא שהוא מזכיר בהרצאה שלו ובספר ,שאני מאוד ממליץ לך לקרוא ,הגירסא בעברית נקראת "מהומת אלוהים" ומפורסמת בהוצאת "כתר") מסתכל רק על הבועה הקטנה של להיות יהודי ומתעלם מהעובדה שהדתות המשפיעות ביותר על התנודות העולמיות שלך מבוססות על המון סתירות מצפוניות ומוסריות שאין להן תשובה כי אף אחד לא מעלה את זה לדיון ציבורי

מתוך אמונה בנצרות יצאו למלחמות שגרמו למותם של מאות אלפי אנשים ,האמונה בנצרות הביאה לעולם את האינקוויזציה ,את ציד המכשפות ועוד שלל הרפתקאות שהביאו לעולם שום דבר חוץ מכאב וייסורים .

הלאה לאיסלאם , בכתבי הקודם המוסלמים יש איזכורים של מוחמד מתאר איך הם טבחו ב"כופרים" ואנסו את הנשים שלהם ,ואלו לא דברים שאני ממציא אלא דברים שקיימים בכתבים של האיסלאם

כמובן שבכל דת יש נקודות חיוביות ,בכל דבר יש נקודות חיוביות. אבל הקונספט המרכזי פה היא הבעיה במבנה האמונתי ,זה תמיד טוב שיש לך רעיונות טובים ותפיסות טובות לחיים ,אבל ברגע שאתה בונה אמונה מסביב לרעיון טוב אתה פותח דלת לקנאות שגוררת אחריה אך ורק רע ,מה הבעיה לקחת את העקרונות הטובים בדת היהודית וליישם אותם לחיים שלך מבלי אלמנט האמונה והחשש מאל נקמן שמחפש אותך על מצוות וחטאים ? כל כך קשה להיות בן אדם טוב מבלי לפחד פחד מוות מהקדוש ברוך הוא ? כל כך קשה לכבד את הבן אדם שאיתך ? לא לחמוד את אשת רעיך ? לא להרוג אנשים ? לא לאנוס ולא לגנוב ?! אם זה לא היה כתוב בתנ"ך שזה אסור אתה לא חושב שהמוח האנושי המפותח על כל היכולת הקוגנטיבית המטורפת שלו לא היה עולה על זה שמשהו טיפה לא בסדר בהתנהגות הזאת ?

המרחק בין"ציווי שמיים" לבין "כבוד אנושי הדדי" הוא רק בתפיסה שלך.

אתה רואה את זה בתור מובן מאליו, "כבוד אנושי הדדי", אבל מאיפה אתה חושב שזה הגיע? ולמה?

אתה רוצה לחיות בחרה של הומואים? אתה מעודד זנות?

בלי הדת לא היו הקווים המנחים שניראים לך עכשיו כל כך מובנים מאליו, חשבת על זה?

אם ה' לא קיים, אז בעצם, למה שאני יכבד את מה שאתה חושב? ולמה שלך יהיה רכב יותר טוב משלי? אני פשוט יקח לך אותו..הרי אין אלוהים ואני לא חייב דין וחשבון לאף אחד..

אבל עכשיו אתה תגיד לי -
"רגע, אין כבוד אנושי הדדי בלי אל מאיים? אז התשובה היא, חד וחלק -> לא.

אתה פשוט סגור מדי בכדי להודות בזה
ישן 26-02-08, 23:49   #18
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
אתה רואה את זה בתור מובן מאליו, "כבוד אנושי הדדי", אבל מאיפה אתה חושב שזה הגיע? ולמה?

אתה רוצה לחיות בחרה של הומואים? אתה מעודד זנות?

בלי הדת לא היו הקווים המנחים שניראים לך עכשיו כל כך מובנים מאליו, חשבת על זה?

אם ה' לא קיים, אז בעצם, למה שאני יכבד את מה שאתה חושב? ולמה שלך יהיה רכב יותר טוב משלי? אני פשוט יקח לך אותו..הרי אין אלוהים ואני לא חייב דין וחשבון לאף אחד..

אבל עכשיו אתה תגיד לי -
"רגע, אין כבוד אנושי הדדי בלי אל מאיים? אז התשובה היא, חד וחלק -> לא.

אתה פשוט סגור מדי בכדי להודות בזה

אז בעצם אתה גורס שבני אדם זה עדר של בבונים לא מסוגלים להתנהג נורמלי מבלי פחד מישות עליונה שתדאג לכך שהם ישרפו לנצח באש גהנום ? וואו אתה בחור אופטימי

arbel2 מנותק  
ישן 26-02-08, 23:35   #19
Ido

הסמל האישי שלIdo

עוסק ב:: צה"ל
שלח הודעה דרך ICQ אל Ido שלח הודעה דרך AIM אל Ido שלח הודעה דרך MSN אל Ido שלח הודעה דרך Yahoo אל Ido Send a message via Skype™ to Ido

די אין אלוהים אין כלום מספיק.... צאו כבר מהסרט הזה ומהמושפעות הזאת שכל החרדים האלה כופים עליכם.. פשוט כפיה דתית.. כל השיעורי תורה וכל החרטה הזה..

רק המפץ הגדול !!!
ישן 26-02-08, 23:36   #20
JoeTwille
חבר פעיל

הסמל האישי שלJoeTwille

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ido
די אין אלוהים אין כלום מספיק.... צאו כבר מהסרט הזה ומהמושפעות הזאת שכל החרדים האלה כופים עליכם.. פשוט כפיה דתית.. כל השיעורי תורה וכל החרטה הזה..

רק המפץ הגדול !!!

רבאק איפה מישהו חכם שאפשר לדון איתו כמו שצריך?

אני רק שומע פה בבונים צועקים "אין תורה!! מוות לדוסים!! הידד למפץ!"

מייאש