PDA

צפה בגרסא המלאה : תוסף+ארוחה לאחר אימון..

kobon
10-12-06, 18:52
קודם כל פתיח ואז שאלה או שתיים..
קודם כל אני תמיד חושב ולא יודע למה..שאבקת חלבון כאילו זה לא נכלל בספירה של החלבון היומית למשקל גוף..כאילו זה חלבון שחולף מהר כזה ונעלם...זה לא כמו טונה שבאמת זה חלבון חלבון ולא סתם איזו אבקה..
עכשיו רציתי לדעת האם זה באמת עוזר אחרי האימון האם זה באמת בונה את השריר החלבון מי גבינה הזה באבקה...?
עוד שאלה..למה אני צריך לאכול עוד ארוחה אחרי האבקה? וכמה כמות של חלבון אני צריך לצרוך בארוחה הזו שהיא בערך 40-50 דקות לאחר האבקה?

אליאב
10-12-06, 18:56
קודם כל פתיח ואז שאלה או שתיים..
קודם כל אני תמיד חושב ולא יודע למה..שאבקת חלבון כאילו זה לא נכלל בספירה של החלבון היומית למשקל גוף..כאילו זה חלבון שחולף מהר כזה ונעלם...זה לא כמו טונה שבאמת זה חלבון חלבון ולא סתם איזו אבקה..
עכשיו רציתי לדעת האם זה באמת עוזר אחרי האימון האם זה באמת בונה את השריר החלבון מי גבינה הזה באבקה...?
עוד שאלה..למה אני צריך לאכול עוד ארוחה אחרי האבקה? וכמה כמות של חלבון אני צריך לצרוך בארוחה הזו שהיא בערך 40-50 דקות לאחר האבקה?
1. לא מה פתאום אחי זה סתם נעלם בגוף אתה שותה את זה וזה יוצא בפיפי אל תחשיב את זה.
2. אתה לא צריך לאכול בכלל --> אם אתה מתאמן רוח הקודש מביאה לך את הקלוריות בעזרתו של ישו ומריה הקדושה.

P-a-n-1-c
10-12-06, 19:07
2. אתה לא צריך לאכול בכלל --> אם אתה מתאמן רוח הקודש מביאה לך את הקלוריות בעזרתו של ישו ומריה הקדושה.

אהה בגלל זה הבאדיבילדרים הכי גדולים הם נוצרים..

AAA
10-12-06, 19:09
אהה בגלל זה הבאדיבילדרים הכי גדולים הם נוצרים..

אלי האנה התנצר?! :1eye:

אליאב
10-12-06, 20:55
אלי האנה התנצר?! :1eye:
לא אבל למניאק יש קשרים עם מוחמד חבר טוב של ישו... שתיהם סיפרו אותה בדיחה, לאחד הלך יותר לשני פחות - מאז הם החליטו להיות חברים.