PDA

צפה בגרסא המלאה : איפה אפשר לקנות שייקר?

angrymofo
12-12-06, 17:32
הייתי אתמול אצל גיל ולצערנו המשותף לא היו לו שייקרים.
מישהו יודע איפה אפשר עוד להשיג? אני חייב את זה דחוף כי הוא הוסיף לי לתפריט משהו שאני חייב בשבילו שייקר.
תודה.

oz18
12-12-06, 17:36
אני מאמין שבכל חנות ספורט יש שייקר תנסה אפילו את "השייקרים" האלה של האייס קפהעם המכסה תכלת של פעם אני גם אשתמש בו....

Ori-Silver
12-12-06, 17:44
1)כל השייקרים גרועים עוד לא נתקלית בשייקר אחד שלא הסריח ודלף אחרי יומיים בכל מקרה אתה יכול לקנות בכל חנות שמוכרת אבקות או במקום שמוכרים ציוד לברמנים
2)אני עשיתי שייקר תוצרת בית אני פשוט לוקח בקבוק מלא מים ואז אני לוקח משפך ודרך המשפך מכניס את האבקה ואת הסוכר ענבים ככה זה לא דולף ולא ניהיה לי מסריח

roni0102
12-12-06, 18:22
1)כל השייקרים גרועים עוד לא נתקלית בשייקר אחד שלא הסריח ודלף אחרי יומיים בכל מקרה אתה יכול לקנות בכל חנות שמוכרת אבקות או במקום שמוכרים ציוד לברמנים
2)אני עשיתי שייקר תוצרת בית אני פשוט לוקח בקבוק מלא מים ואז אני לוקח משפך ודרך המשפך מכניס את האבקה ואת הסוכר ענבים ככה זה לא דולף ולא ניהיה לי מסריח

רעיון טוב אחי.............גם לי נוזל השייקר המעצבן הזה

angrymofo
12-12-06, 19:03
מה שעשיתי היום זה את הקטע עם הבקבוק... זה לא היה כזה גרוע.
אז אתם ממליצים להשאר עם הסידור הזה?

pohdem
12-12-06, 19:05
הקטע עם הבקבוק סתם מסורבל.. לא ממליץ

Ori-Silver
12-12-06, 19:06
אתה יכול לקנות טרמוס של 750 מ"ל ככה זה לא ידלוף לך ולא כלום וגם זה אף פעם לא מסריח אני מחר הולך לקנות אחד כזה

PcGunMan
12-12-06, 19:07
תכלס כל השיקרים חרא קניתי צ'מפיון 2 קילו קרם עוגיות אצל גיל קבלתי שייקר חינם ולפני זה קניתי אותו שייקר כזה רק בצבע אחר באמריקה וכולם נשפכים
אבל אמא שלי קנתה אחד בן זונה בחול בחיים בחיים הוא לא נשפך והוא לא מסתובב הוא נסגר ע"י ווקום פשוט צריך לדעת איזה לקנות כי ממש כולם על הפנים

pohdem
12-12-06, 19:07
אתה יכול לקנות טרמוס של 750 מ"ל ככה זה לא ידלוף לך ולא כלום וגם זה אף פעם לא מסריח אני מחר הולך לקנות אחד כזה
אל תקנה סתם אחי.. הפיה קטנה מידי..

DropDead
12-12-06, 19:09
יש לי כבר חודש + שייקר של מטרקס והוא לא נשפך לי נסגר מצוין ואין ריח
טפו טפו טפו :jockey: