PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה מסריחה!

Nimrod
15-09-06, 20:35
שלום פורום תזונה :jockey:
יש נושא שלא קראתי עליו מעולם, זה היציקות והתזונה.
מה זה אומר אם אתה יוצק 4 פעמים ביום? (כמו מה שיש לי במסה) או פעם ביומים (כמו בחיטוב?).
ברור לי שכמה פעמים שאתה יותר יוצק זה אומר שהחילוף חומרים מהיר, אבל עדין גם שאני במסה ואני יוצק 4 פעמים ביום אני משמין מ2500 קלוריות (משמין מהר) וזה ממש לא חילוף חומרים מהיר.

דבר שני, זה שילשול, אם יוצא לי ישר אחרי ארוחה שילשול עם חתיכות סלט (כל ארוחה אני אוכל גם סלט), זה אומר שהגוף שלי שלך הכול לפסולת ולא קיבלתי את הקלוריות ואני אהיה קטבולי וכבר עדיף להתאבד?

Fatty
15-09-06, 21:02
שלשול עם חתיכות סלט..
איזה כיף :)

Nimrod
15-09-06, 21:07
שלשול עם חתיכות סלט..
איזה כיף :)

חצי אורגזמה :jockey:

Red_Hot
15-09-06, 21:25
כמה פעמים אתה מחרבן ביום לא מעיד על מהירות חילוף החומרים שלך. זה רק מראה שאכלת הרבה ועכשיו אתה צריך להוציא יותר פסולת מבד"כ.

במקרה של שילשול אני לא ממש מבין אבל אני כן יודע שאתה מאבד חומרים חיוניים בצורה הזאת. אם יש לך שילשולים באופן קבוע ללא קשר למחלה ו\או אכילת אוכל מקולקל אני ממליץ לך לפנות לרופא שיטפל בזה.

ודבר אחרון אל תגיד יותר יציקה או שאני אוריד לך כף שטות-פלצנות.

Nimrod
15-09-06, 21:29
כמה פעמים אתה מחרבן ביום לא מעיד על מהירות חילוף החומרים שלך. זה רק מראה שאכלת הרבה ועכשיו אתה צריך להוציא יותר פסולת מבד"כ.

במקרה של שילשול אני לא ממש מבין אבל אני כן יודע שאתה מאבד חומרים חיוניים בצורה הזאת. אם יש לך שילשולים באופן קבוע ללא קשר למחלה ו\או אכילת אוכל מקולקל אני ממליץ לך לפנות לרופא שיטפל בזה.

ודבר אחרון אל תגיד יותר יציקה או שאני אוריד לך כף שטות-פלצנות.

1. צודק נשמע יותר הגיוני.

2. זה גם מה שאני חשבתי, השאלה מה בקשר לויטמינים - מינרלים - קלוריות - פחימימות - חלבונים - שומן. עכשיו קראתי משהו לא אמין שאומר ש30 אחוז הולך.

3. בוא ותוריד :)

-Bk
15-09-06, 21:36
1. צודק נשמע יותר הגיוני.

2. זה גם מה שאני חשבתי, השאלה מה בקשר לויטמינים - מינרלים - קלוריות - פחימימות - חלבונים - שומן. עכשיו קראתי משהו לא אמין שאומר ש30 אחוז הולך.

3. בוא ותוריד :)
1.זה גם נכון
2.תלוי במצב של השלשול כמו שהוא כבר אמר- רופא
3.תזהר זה מתן, אל תבקש דברים שאתה לא רוצה =)

Nimrod
15-09-06, 21:39
1.זה גם נכון
2.תלוי במצב של השלשול כמו שהוא כבר אמר- רופא
3.תזהר זה מתן, אל תבקש דברים שאתה לא רוצה =)

1. סבבה תודה
2. טוב אם זה ימשך עוד כמה ימים נלך לרופא , תודה.
3. סליחה שדיברת למתן העבריין :disgust:

ShaI^MymoN
15-09-06, 22:59
Loooooooooolllllllllll
אני מחכה פה לתגובה חכמה ממשהו חחח

שאול
16-09-06, 21:04
חצי אורגזמה :jockey:
חחחחחחחח קרעת אותי..

Red_Hot
16-09-06, 21:42
אנ'לא עבריין יש כאלה שבאמת מגיע להם כף שטות ממני. אצל נימרוד זה היה סתם בצחוק! מה אני ילד כף שמאיים על אנשים באינטרנט??