PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לטעמים של אבקות חלבון

mitamen
16-09-06, 01:05
הייתי היום בחנות והיו רק שני טעמים באבקות של אופטימום...
את השוקולד מרשמלו ואת התות,לעומת זאת של צ'מפיון היו את כל הטעמים.
באתר בודיבילדינג העולמי האבקה של אופטימום היא המובילה באבקות חלבון אז אמרתי שאני אלך עליה..בכל אופן עשיתי חיפוש על טעמים עכשיו בפורום וראיתי שהרבה כתבו שהשוקולד מרשמלו לא משהו ועושה בחילות...אתם חושבים שעדיף את התות..?או בכלל לנסות את הצ'מפיון שיש במגוון טעמים?

Tnavon
16-09-06, 01:32
שתי טעמים
שוקלד , מרשמלו, תות
איך ספרת אותם כל כך מדויק

ילדים אל תבריזו משיעורי מטמתיקה, זה חשוב

spacex
16-09-06, 02:03
שתי טעמים
שוקלד , מרשמלו, תות
איך ספרת אותם כל כך מדויק

ילדים אל תבריזו משיעורי מטמתיקה, זה חשוב

טוב מכיוון שהוא ברח ממתמטיקה ..אני אבוא לקראתו בתור אחד שגם ברח ..

הטעמים הם
שוקולד מרשמלו ,ותות (פונצ' אם אני לא טועה)
אז ככה שזה לא שלושה טעמים בכל מקרה ..

צ'מפיון בננה זה מדהים ..זה טעים לאללה
לי יש את השוקו מרשמלו של אופטימום ,הטעם נחמד.
הפונץ' ממש מרענן (Mmm so refreshing)
הקרם עוגיות הולך פצצה עם סוכר ענבים וחלב קר

אני מאמין שאפשר לקחת כמה טעימות אצל גיל לא ?
תנסה ותראה ..
בהצלחה

ShaI^MymoN
16-09-06, 07:36
שתיהם מאוד טעימים (שאני אומר טעים אנלא מתכוון לטעם של גלידה אלה ביחס לאבקה)
היה לי את השוקלד מרשמלו לפני איזה 3 חודשים הוא נחמד מאוד ולפני חודשים היה לי תתות
היא ממש מזכירה גלידה תות תלך על התות אתה לא תתאכזב למרות שגם השוקלד מרשמלו טעים אבל תלך על התות..

P-a-n-1-c
16-09-06, 10:41
צ'מפיון קרם עוגיות, ובלי דיבורים מיותרים.

אלמוג
16-09-06, 10:44
:8: בננה ! רק בננה !!

powerhouse#1
16-09-06, 14:35
:wiggle: אני לא יודע איך הגעת לשתי טעמים , הייתי בחנות והיה להם את המבחר הכי גדול של טעמים באופטימום . אולי היה חסר ברגע שהיית אבל זה לא אומר שאין בארץ , שאני הייתי היה להם
וניל. תות , שוקו, קרם עוגיות , שוקולד מרשמלו ופונץ . לדעתי כולם מעולים אבל למי שאוהב מתוקים כמוני הקרם עוגיות מספר 1

Shlomik
16-09-06, 15:42
הייתי היום בחנות והיו רק שני טעמים באבקות של אופטימום...
את השוקולד מרשמלו ואת התות,לעומת זאת של צ'מפיון היו את כל הטעמים.
באתר בודיבילדינג העולמי האבקה של אופטימום היא המובילה באבקות חלבון אז אמרתי שאני אלך עליה..בכל אופן עשיתי חיפוש על טעמים עכשיו בפורום וראיתי שהרבה כתבו שהשוקולד מרשמלו לא משהו ועושה בחילות...אתם חושבים שעדיף את התות..?או בכלל לנסות את הצ'מפיון שיש במגוון טעמים?
לך על הצמפיון אבקה מעולה! והטעמים שלה יותר מוצלחים משל אופטימום.
ההיתרון היחידי שאני מצאתי באופטימום על הצמפיון זה האינזמים שעוזרים לעיכול אבל אם אין לך רגישות כלשהיא ללקטוז זה לא משנה.

mitamen
16-09-06, 16:42
הייתי בחנות אחרת,לא ישראלבודי...
שם היו רק 2 טעמים,אני יודע שהמבחר שלהם גדול יותר....
קניתי בסוף את השוקולד מרשמלו מקווה שלא אתאכזב...עדיף לקחת את התות?
ועל צ'מפיון שמעתי תגובות לא הכי טובות בקשר לאיכות האבקה,לא מדבר על טעם כי הם טעימות....

P-a-n-1-c
16-09-06, 18:04
הייתי בחנות אחרת,לא ישראלבודי...
שם היו רק 2 טעמים,אני יודע שהמבחר שלהם גדול יותר....
קניתי בסוף את השוקולד מרשמלו מקווה שלא אתאכזב...עדיף לקחת את התות?
ועל צ'מפיון שמעתי תגובות לא הכי טובות בקשר לאיכות האבקה,לא מדבר על טעם כי הם טעימות....

זה כולה חלבון מי גבינה, אין פה איכותי או לא איכותי.

אליאב
16-09-06, 19:06
תזמין מהאתר (הזה, ישראלבודי) של אופטיום יש מלא טעמים : וניל, שוקלד, שוקו, תות, פונץ, קרם עוגיות לא חסר...
אתה לא חייב לקנות מהחנות ההיא.

צמפיונס אחלה - בננה אמרו לי טעים

powerhouse#1
16-09-06, 19:40
אין מה להשוות את האופטימום לשום חלבון אחר , אם זה באחוז חלבון אם ואם זה בטעם . חלבונים אחרים מצעים 70 אחוז חלבון ( במיוחד שמדובר בטעמים אחרים ולא וניל) אצל יצרנים אחרים תמיד מראים את הריכוז הגבוהה בוניל אך לא מראים את הריכוז בטעמים אחרים . אצל צמפיון זה 70 אחוז בכל הטעמים מלבד הוניל , הבננה זה 70 אחוז חלבון וכך כל הטעמים הנוספים . אני לא אומר שהחלבון של צמפיון לא אכותי אבל אין מה להשוות

Shlomik
16-09-06, 20:58
אין מה להשוות את האופטימום לשום חלבון אחר , אם זה באחוז חלבון אם ואם זה בטעם . חלבונים אחרים מצעים 70 אחוז חלבון ( במיוחד שמדובר בטעמים אחרים ולא וניל) אצל יצרנים אחרים תמיד מראים את הריכוז הגבוהה בוניל אך לא מראים את הריכוז בטעמים אחרים . אצל צמפיון זה 70 אחוז בכל הטעמים מלבד הוניל , הבננה זה 70 אחוז חלבון וכך כל הטעמים הנוספים . אני לא אומר שהחלבון של צמפיון לא אכותי אבל אין מה להשוות
אני לא מסכים איתך, בהחלט יש מה להשוות בין החברות נכון שלאופטימום בטעמים מסוימים יש אחוז חלבון יותר גבוה לעומת הצמפיון אבל לאנשים בתקופת מסה זה לא כל כך משנה, עוד גרם שומן פחות גרם שומן זה לא מה שיעשה את ההבדל דבר נוסף הוא שהטעמים של צמפיון יותר מוצלחים מהטעמים של אופטימום וזה כל אחד שטעם את שניהם יכול להגיד לך.
ושלא תבין אותי לא נכון אני לא חושב שההאבקות של אופטימום לא איכותיות \ טובות ההפך לדעתי יש להם מוצר מעולה! אבל לא צריך לזלזל בכזאת קלות באבקות חלבון של צמפיון.