PDA

צפה בגרסא המלאה : חלבון קזאין

powerhouse#1
02-06-06, 02:32
השבוע רכשתי חלבון קזאין מהחנות - חלבון חדש שעוד לא עלה לאתר , בטעם וניל ואני חייב לציין שיש לו את הטעם הכי טוב שניסיתי עד כה באבקות חלבון , היום עשיתי אותו בבלנדר עם בננה ויצא סוף הדרך

תודה לצוות בישראל בודי שדואגים להביא לנו דברים טובים , המון זמן חיפשתי חלבון טבעי ללא ממתיקים וצבעי מאכל , מומלץ בחום

shpitz
02-06-06, 03:02
תתחדש גבר ;)

ברי צקלה
02-06-06, 03:34
תתחדש!
כמה עלה?

Takima
02-06-06, 03:55
תתחדש, אבל לדעתי לא כדאי לקנות אבקות קזאין אלא רק חלבון מי גבינה.
חלבון מי הגבינה הוא החלבון היחידי שכל כך איכותי לבניית שרירים אך לא ניתן להשגה בכמות מספקת במאכלים רגילים.
את חלבון ה-albumen ניתן למצוא בביצים ובבשר.
את חלבון ה-casein (קזאין) ניתן למצוא במוצרי חלב, בעיקר בקוטג'ים וגבינות.

gsk
02-06-06, 10:39
תוכל לרשום לנו בבקשה את השם המלא של המוצר(באנגלית) שנוכל לבדוק על מה מדובר?

Shlomik
02-06-06, 12:43
המוצר הוא באמת מוצר מעולה מתכנן לקנות אותו בקרוב! הוא לא רק קזאין זה שילוב של קזאין עם מי גבינה.
האבקה היא של IronTek והממתיק בה הוא סטיביה ולא ממתיק כימי כלשהוא. קיצר צריכה להיות אחלה האבקה. אני אישית קונה אותה בשביל לשתות לפני השינה מדי פעם.

תתחדש, אבל לדעתי לא כדאי לקנות אבקות קזאין אלא רק חלבון מי גבינה.
חלבון מי הגבינה הוא החלבון היחידי שכל כך איכותי לבניית שרירים אך לא ניתן להשגה בכמות מספקת במאכלים רגילים.
את חלבון ה-casein (קזאין) ניתן למצוא במוצרי חלב, בעיקר בקוטג'ים וגבינו

זה נכון שאחרי אימון עדיף באמת חלבון מי גבינה. אבל חלבון מי גבינה לא טוב בכל מצב למשל לפני השינה שאתה לא צריך ספיגה מהירה של חלבון אלה ספיגה איטית שתמשך לאורך הלילה אז החלבון קזאין עדיף בהרבה על מי גבינה.
בנוסף האבקה הזאת היא שילוב של שניהם ואז ככה אחרי אימון אתה מקבל גם חלבון בשיחרור מהיר וגם חלבון בשיחרור איטי יש לזה גם כל מיני יתרונות אם אני ימצא את המאמר בנושא אני יפרסם...

amir harduf
02-06-06, 12:49
Originally posted by Shlomik@Jun 2 2006, 01:43 PM
המוצר הוא באמת מוצר מעולה מתכנן לקנות אותו בקרוב! הוא לא רק קזאין זה שילוב של קזאין עם מי גבינה.
האבקה היא של IronTek והממתיק בה הוא סטיביה ולא ממתיק כימי כלשהוא. קיצר צריכה להיות אחלה האבקה. אני אישית קונה אותה בשביל לשתות לפני השינה מדי פעם.

:) תתחדש, אבל לדעתי לא כדאי לקנות אבקות קזאין אלא רק חלבון מי גבינה.
את חלבון ה-casein (קזאין) ניתן למצוא במוצרי חלב, בעיקר בקוטג'ים וגבינו

זה נכון שאחרי אימון עדיף באמת חלבון מי גבינה. אבל חלבון מי גבינה לא טוב בכל מצב למשל לפני השינה שאתה לא צריך ספיגה מהירה של חלבון אלה ספיגה איטית שתמשך לאורך הלילה אז החלבון קזאין עדיף בהרבה על מי גבינה.
בנוסף האבקה הזאת היא שילוב של שניהם ואז ככה אחרי אימון אתה מקבל גם חלבון בשיחרור מהיר וגם חלבון בשיחרור איטי יש לזה גם כל מיני יתרונות אם אני ימצא את המאמר בנושא אני יפרסם...
כנ"ל... (אם ישאר כסף אחרי הקנייה של הקריאטין בפגישה הבאה :D )

powerhouse#1
02-06-06, 13:56
הנה קישור לאתר החברה

http://www.iron-tek.com/

הבנתי שזו חברה מאוד נחשבת בארצות הברית.

הטעם שלו פשוט מדהים , זה שונה מאבקת חלבון מי גבינה רגילה , יש לו מרקם של מלשייק.

Shlomik
02-06-06, 13:59
יש לזה גם אחלה טעמים : וניל, שוקו, תות, בננה, קרם עוגיות.
אז אתה ממליץ על הוניל? טעמת את זה עם מים או עם חלב? .

גולן
02-06-06, 14:01
לי יש איירון טק בטעם בננה בלי קזאין, ממש ממש טעים ומתערבב בקלות!

Vin diesel
02-06-06, 14:10
Originally posted by גולן@Jun 2 2006, 03:01 PM
לי יש איירון טק בטעם בננה בלי קזאין, ממש ממש טעים ומתערבב בקלות!
אל תקשיבו לגולן. הוא פאם אמר שלא משנה לו איזה אבקה לישתות ואיזה טעם גם אם זה אולטימת , הכל טעים לו..... :lol: :D ;)

gal.T
02-06-06, 14:30
Originally posted by Shlomik@Jun 2 2006, 09:43 AM
לא, אחרי אימון לא עדיף מי גבינה (1). למהירות הספיגה של החלבונים אין חשיבות במציאות, אולי רק לאנשים קשישים (2). לא לפני השינה, בבוקר, או לאחר האימון.
היתרונות של קזאין הם בעיקר בתחושת שובע יותר גבוהה (3), ובאפקט האנטי-קטבולי שלו, המתאימים לתקופת החיטוב במיוחד. עם התחשבות באפקט השובע, אותן תגובות היפוטלמיות אכן יכולות להשפיע על הורמונים שונים לרעתינו. לכן, מבחינת השובע והאפקט האנטיקטבולי של הקזאין, יש לו עליונות בהחלפת ארוחות וכך גם לפני הצום של הלילה. לעומת מי הגבינה.

גל.
1. Med Sci Sports Exerc. 2004 Dec;36(12):2073-81. Ingestion of casein and whey proteins result in muscle anabolism after resistance exercise.

2. J Physiol. 2003 Jun 1;549(Pt 2):635-44. Epub 2003 Mar 28. The rate of protein digestion affects protein gain differently during aging in humans.

3. Br J Nutr. 2003 Feb;89(2):239-48. Casein and whey exert different effects on plasma amino acid profiles, gastrointestinal hormone secretion and appetite.

gsk
02-06-06, 14:48
כמה עולה המוצר?

powerhouse#1
02-06-06, 14:49
ניסיתי גם עם מים וגם עם חלב , הולך מצויין בשתי הדרכים , חבר שלי קנה את הבננה וגם הוא אומר שהטעם מעולה.

Shlomik
02-06-06, 15:01
גל עד שאני מרגיש שאני יודע קצת את תמיד בא והורס לי את זה :lol: (תמיד שמח ללמוד ממך דברים חדשים!).

קראתי את המחקר הראשון שהבאת ובעצם חלבון קזאין וחלבון מי גבינה הביאו לאותם תוצאות לאחר אימון. חוץ מתבנית חומצות האמינו בדם אחרי צריכתם:
"Arterial amino acid concentrations were elevated by protein ingestion, but the pattern of appearance was different for CS and WH"
צריך לקחת את זה בחשבון במצבים מסוימים? או שזה לא אמור לשנות יותר מדיי....

gsk
02-06-06, 18:51
לפי החישוב שלי האבקה המדוברת מכילה רק75.8 אחוז חלבון (בהשוואה לאבקות אחרות עם 79-80%.

אני חוזר על השאלה - כמה זה עולה? סתם מעניין אותי לראות אם כדאי לקנות אותה

Shlomik
02-06-06, 19:01
אם אני לא טועה באזור ה 380 ל 2.5 קילו.

gsk
02-06-06, 19:06
Originally posted by Shlomik@Jun 2 2006, 08:01 PM
אם אני לא טועה באזור ה 380 ל 2.5 קילו.
לא נראה לי סביר זה יקר בטירוף. המוצר אמור להיות זול יותר מאבקת חלבון מי גבינה (כלומר רק מי גבינה) כי לפי מה שאני הבנתי תהליך הייצור של הקזאין זול יותר.

Shlomik
02-06-06, 19:39
אבל אל תשכח שזה מוצר שמכיל גם מי גבינה וגם קזאין ובנוסף הוא טבעי! ותמיד דברים טבעיים שיותר בריאים יקרים יותר.

ברי צקלה
02-06-06, 22:47
בחלבון מי גבינה יש אחוז מאוד גבוהה של חלבון.
בחלבון קזאין יש אחוז חלבון יותר נמוך, אבל יותר איכותי.
חלבון קזאין נחשב יקר, וזו הסיבה שאני לא קונה כזה, אני מעסדיף כבר חלבון סויה.

Shlomik
02-06-06, 23:53
כן האמת שחלבון סויה גם טוב לפני השינה הספיגה שלו גם איטית אבל לא הבנתי למה התכוונת במשפט הזה:

יש אחוז מאוד גבוהה של חלבון.
בחלבון קזאין יש אחוז חלבון יותר נמוך, אבל יותר איכותי.

20 גרם חלבון יש 20 גרם חלבון לא משנה אם זה קזאין או מי גבינה!

powerhouse#1
03-06-06, 03:27
אני קניתי ב 360

namrur
22-12-06, 21:32
כן האמת שחלבון סויה גם טוב לפני השינה הספיגה שלו גם איטית אבל לא הבנתי למה התכוונת במשפט הזה:

קצת באיחור, אבל לטובת מי שיגיע לכאן בעתיד, הטענה שלך שגויה.

20 גרם חלבון בשר אינו כדין 20 גרם חלבון גבינה. המשקל היחסי של חלבון כלשהו
לא שולל את העובדה שיש לו גם תכונות נוספות, והן שונות מחלבון לחלבון.

זה כמו לטעון ש 20 מיליגרם שמן תירס זהה בהשפעותיו הפיזיולוגיות ל 20 מיליגרם
של שומן כבש, או שמן מנוע, כי כולם שמנים.
ההשואה שגויה לגבי חלבונים, כמו גם לגבי שומנים ופחמימות. יש בינהם סוגים שונים.

הקטע כאן מסביר מדוע אין דבר כזה פחמימה, או חלבון "אוניברסליים".

http://www.articles.co.il/article/699/%D7%A9%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%AA%20%D7%A0%D7%A4%D7%9 5%D7%A6%D7%95%D7%AA%20%D7%91%D7%A2%D7%A0%D7%99%D7% 99%D7%A0%D7%99%20%D7%9B%D7%95%D7%A9%D7%A8%20%D7%95 %D7%AA%D7%96%D7%95%D7%A0%D7%94

Ori-Silver
22-12-06, 21:42

הכוננה שלו הייתה שנגיד הוא קונה אבקה של מיסלר קזאין אז מתוך קילו אבקה הוא מקבל רק 750 גרם חלבון לעומת חלבון מיגבינה שהוא יקבל 810 גרם חלבון ואפילו יותר אם זה חלבון מבודד