PDA

צפה בגרסא המלאה : מצאתי את הרוטינה של ניגרי :) יהיה לו יתנגדות?

or16
09-10-08, 16:20
אני רוצה להביא אותה הוא יכול לא לירצות אולי שאני יעלה אותה בקיצור תחזירו תשובה. חברים

Pro_XXL_Universe
09-10-08, 16:22
הניגרי הענק בצום:)
חכה שהוא יצא מהצום עוד שעה ומשהו..יטרוף תארוחת שחיטות שלו ולא ירחם עליה אחי ואז תעלה אני בטוח שהוא ישמח:sbb4::sbb4::sbb4:

or16
09-10-08, 16:24
הניגרי הענק בצום:)
חכה שהוא יצא מהצום עוד שעה ומשהו..יטרוף תארוחת שחיטות שלו ולא ירחם עליה אחי ואז תעלה אני בטוח שהוא ישמח:sbb4::sbb4::sbb4:

סבבה אחי .אני ישמע את הדעה שלו אם הוא ירצה בשימחה .:).

ניגרי ענק
09-10-08, 18:10
הי חברים, דווקא פתחתי במתינות יחסית אני עכשיו בעיקר מחזיר נוזלים אבל התכנון להמשך מטורף לגמרי...הצום עבר מעולה!
תעלה את הרוטינה בכיף, אין בעיה בכלל.

or16
09-10-08, 18:10
יפה אהבתי ..http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2824161

תגיד ניגרי למה רשום שם IB..יעני ורשום גם ישראלבודי .

gil-da91
09-10-08, 18:33
פצצה אחי.....

דודי התותח
09-10-08, 20:40
ניגרי יש לך תמונות מהתקופה עד 75 קילו?

arbel2
09-10-08, 20:43
אביב יקירי ,פעם הבאה אתה רוצה עזרה עם הפוזינג בשביל רוטינה קצת יותר זורמת ?

///Efi///
09-10-08, 20:45
איזה באסה שזה קצר, עד שאתה מתחיל להקפיץ את הקהל ואתה רץ על הבמה מכבים את המוזיקה... :(

shahar-king
09-10-08, 20:56
הזווית צילום ממש לא מחמיאה בנוסף אני חושב שמיתחרה כמוך יכול לתת רוטינה יותר מיקצועית

dethMAN
09-10-08, 21:01
הזווית צילום ממש לא מחמיאה בנוסף אני חושב שמיתחרה כמוך יכול לתת רוטינה יותר מיקצועית

כנל..

ניגרי ענק
09-10-08, 21:01
אביב יקירי ,פעם הבאה אתה רוצה עזרה עם הפוזינג בשביל רוטינה קצת יותר זורמת ?

פעם הבאה גם אם אני אשב על הבמה ואעשן סיגריה השופטים ייתנו לי מקום טוב.

Eliran_M
09-10-08, 21:20
איזה גוף ניגרי שיחקת אותה אחייייייי תחרות הבאה אני יצלם אותך ויעלה לפורום מילההה ...

denous
09-10-08, 21:42
אמרתי לך את זה כבר פעמיים אבל אין מה לעשות זה דורש גם בפעם ה-3....
חבל
חבל
חבל
חבל
חבל
שלא עבדת יותר על הפוזינג !!!!!
באמת שחבל אחי יכולת להראות כל כך הרבה אני פשוט רואה את הפוזינג הזה ובוכה...!
מקווה שתשפר אותו הרי זה הדבר הכי חשוב לבסוף להראות את עצמך !!!
בכל מקרה כל הכבוד לך אחי נראה שם טוב מאוד !

custello
09-10-08, 21:48
הי חברים, דווקא פתחתי במתינות יחסית אני עכשיו בעיקר מחזיר נוזלים אבל התכנון להמשך מטורף לגמרי...הצום עבר מעולה!
תעלה את הרוטינה בכיף, אין בעיה בכלל.

באמת יפה שאתה צם אם כל חשיבות האוכל והכל.

tomer55
09-10-08, 21:50
אין מילים פשוט מפלצת.....

ניגרי ענק
09-10-08, 21:55
בגדול אני חושב שהצילום משקר, כמו שהוא משקר לגבי אחרים, האיכות לא עוברת במצלמת פלאפון וסרטון מחשב.
חוץ מזה לא הגעתי הכי טוב שיכול להיות, היו לי כמה טעויות בשבועיים האחרונים, ולא לקחתי משתנים, אולי הייתי המתחרה היחיד שלא לקח - זה עלה לי ביוקר.
אבל עליתי קטגוריה, ולא רק זה, אלא שקלתי הכי הרבה בקטגוריה שלי למרות שהייתי נמוך מכולם משמעותית, עליתי 11.5 קילו לעומת מר ישראל 2006, לא יודע כמה באדיבילדרים יכולים להציג דבר כזה.
מבחינתי השגתי מטרה בתחרות הזאת, עד 2010 אני אעלה עוד קטגוריה לעד 90 והפעם אגיע יבש כמו סלע, אנשים ייבלעו את הלשון כשהם יראו אותי, ואני יודע בדיוק איך לעשות את זה, כבר מתוכנן לפרטי פרטים...

Pro_XXL_Universe
09-10-08, 21:59
בגדול אני חושב שהצילום משקר, כמו שהוא משקר לגבי אחרים, האיכות לא עוברת במצלמת פלאפון וסרטון מחשב.
חוץ מזה לא הגעתי הכי טוב שיכול להיות, היו לי כמה טעויות בשבועיים האחרונים, ולא לקחתי משתנים, אולי הייתי המתחרה היחיד שלא לקח - זה עלה לי ביוקר.
אבל עליתי קטגוריה, ולא רק זה, אלא שקלתי הכי הרבה בקטגוריה שלי למרות שהייתי נמוך מכולם משמעותית, עליתי 11.5 קילו לעומת מר ישראל 2006, לא יודע כמה באדיבילדרים יכולים להציג דבר כזה.
מבחינתי השגתי מטרה בתחרות הזאת, עד 2010 אני אעלה עוד קטגוריה לעד 90 והפעם אגיע יבש כמו סלע, אנשים ייבלעו את הלשון כשהם יראו אותי, ואני יודע בדיוק איך לעשות את זה, כבר מתוכנן לפרטי פרטים...

אתה יודע מה אני חושב?
שאתה פאקינג מפלצת!
שכוס אמא של המצלמות
שהורידים שלך מטורפים!
שהגב שלך ענק!
ופוזינג אחי זה הדבר כי ברגע שאתה לא מציג את עצמך כמו שצריך אי אפשר לראת כמה באמת טוב אתה זה כמו שחקנית פורנו אחי...עד שהיא לא ערומה לגמרי אי אפשר לדעת אם יש לה כוס שעיר ומגעיל או שהיא חלקה כמו תינוקת:blush:
:)
אוהב אותך אחי!

ניגרי ענק
09-10-08, 22:03
אתה יודע מה אני חושב?
שאתה פאקינג מפלצת!
שכוס אמא של המצלמות
שהורידים שלך מטורפים!
שהגב שלך ענק!
ופוזינג אחי זה הדבר כי ברגע שאתה לא מציג את עצמך כמו שצריך אי אפשר לראת כמה באמת טוב אתה זה כמו שחקנית פורנו אחי...עד שהיא לא ערומה לגמרי אי אפשר לדעת אם יש לה כוס שעיר ומגעיל או שהיא חלקה כמו תינוקת:blush:
:)
אוהב אותך אחי!

יה גנוב איך הולך הסייקל אחי?
אכן שים לב שבצילום הזה לא רואים לי ווריד אחד, ואתה ראית כשישבנו בקפיטריה שלא היו עוד הרבה מתחרים עם כוורות וורידים כמוני.
אבל הייתה טעות בהעמסה, הייתה טעות בזה שלא לקחתי משתנים, ולגבי הפוזינג - לצערי יש כמה אנשים שם שעשו לי פסיכולוגיה בהצלחה בלתי מבוטלת, הורידו לי את הביטחון, ועליתי במצב רוח לא טוב, ככה זה גם נראה.
פעם הבאה נסיק מסקנות.

Pro_XXL_Universe
09-10-08, 22:12
יה גנוב איך הולך הסייקל אחי?
אכן שים לב שבצילום הזה לא רואים לי ווריד אחד, ואתה ראית כשישבנו בקפיטריה שלא היו עוד הרבה מתחרים עם כוורות וורידים כמוני.
אבל הייתה טעות בהעמסה, הייתה טעות בזה שלא לקחתי משתנים, ולגבי הפוזינג - לצערי יש כמה אנשים שם שעשו לי פסיכולוגיה בהצלחה בלתי מבוטלת, הורידו לי את הביטחון, ועליתי במצב רוח לא טוב, ככה זה גם נראה.
פעם הבאה נסיק מסקנות.

לומדים מטעויות אחי כולנו לא רק אתה:)
אני למדתי לא לעלות מלוכלך ל35 אחוז שומן גם אם זה מעלה שריר בצורא מטורפת כי אחרי זה הדיאטה מחרפנת אותך:book:
למדתי גם איך להיתאמן כמו שצריך בהכנה לתחרות הזאת.
למדתי הרבה מאיאל:)
מה שכן אני גאה במקום שקבלתי ושמח שאנשים סה"כ למרות שיש נאצים קנאים כמו יורי או כמו "מתחרה מקצועי" או כמו כל זיפט אחר שחייב לפתוח משתמש כי הוא לא יכול להגיד לי מה שיש לו בפנים כמו גבר אלה מעדיף להתחבא סה"כ מעריכים אותי ואת ההשקעה שלי כמו שאני מעריך ואוהב את הספורט הזה.

ניגרי ענק
09-10-08, 22:16
לומדים מטעויות אחי כולנו לא רק אתה:)
אני למדתי לא לעלות מלוכלך ל35 אחוז שומן גם אם זה מעלה שריר בצורא מטורפת כי אחרי זה הדיאטה מחרפנת אותך:book:
למדתי גם איך להיתאמן כמו שצריך בהכנה לתחרות הזאת.
למדתי הרבה מאיאל:)
מה שכן אני גאה במקום שקבלתי ושמח שאנשים סה"כ למרות שיש נאצים קנאים כמו יורי או כמו "מתחרה מקצועי" או כמו כל זיפט אחר שחייב לפתוח משתמש כי הוא לא יכול להגיד לי מה שיש לו בפנים כמו גבר אלה מעדיף להתחבא סה"כ מעריכים אותי ואת ההשקעה שלי כמו שאני מעריך ואוהב את הספורט הזה.

חח אני כבר מזמן שם זין על כל הקנאים העלובים והפאתטיים.
אנשים אוכלים את הלב שמישהו אחר מגיע להישגים שהם בחיים לא יגיעו.
אני יוצא מהמכון עם גופייה, מכוניות עוצרות את התנועה, שלשום אחרי אימון כמה פועלים ערבים שעושים שיפוצים ליד ביקשו להצטלם איתי, אז אני צריך להתרגש אם יש איזה עלוב נפש שמחפש מה להגיד?
אותו דבר אתה, הם לא שווים את זה.
תן בראש, וגם בכתף...
אוהב אותך אחי.

arbel2
09-10-08, 22:21
חח אני כבר מזמן שם זין על כל הקנאים העלובים והפאתטיים.
אנשים אוכלים את הלב שמישהו אחר מגיע להישגים שהם בחיים לא יגיעו.
אני יוצא מהמכון עם גופייה, מכוניות עוצרות את התנועה, שלשום אחרי אימון כמה פועלים ערבים שעושים שיפוצים ליד ביקשו להצטלם איתי, אז אני צריך להתרגש אם יש איזה עלוב נפש שמחפש מה להגיד?
אותו דבר אתה, הם לא שווים את זה.
תן בראש, וגם בכתף...
אוהב אותך אחי.

אתה הורס אותי
אתה גבר שבגברים ניגרי !

ניגרי ענק
09-10-08, 22:28
אתה הורס אותי
אתה גבר שבגברים ניגרי !

לא צחקתי לגבי הפועלים, אתה צריך לראות את התגובות ברחוב, יש 5 דקות הליכה מהמכון לרכב, ובזמן הזה אני מקבל כל כך הרבה תגובות ומבטים שזה פסיכי לגמרי...
אני כעת 90 קילו ועדיין חטוב יחסית עם וורידים בכתפיים וריבועים בבטן וזה עוד לפני התכנונים...
אבל עוד מעט בגדים ארוכים ואז הניגרי הופך להיות כאחד האדם.

NIRAN
09-10-08, 22:35
זהו ניגרי החלטת ללכת על תכנונים?
כי זכור לי שפעם היית נגד... או שאמרת שבנתיים לא... אני לא זוכר בדיוק.
או שבכלל אנחנו לא מדברים על אותו הדבר חח :)

ניגרי ענק
09-10-08, 22:39
זהו ניגרי החלטת ללכת על תכנונים?
כי זכור לי שפעם היית נגד... או שאמרת שבנתיים לא... אני לא זוכר בדיוק.
או שבכלל אנחנו לא מדברים על אותו הדבר חח :)

אין לי מושג על מה אתה מדבר.
אבל בוא נעצור פה.
תהייה לי בריא עם זין טרי.
:d

NIRAN
09-10-08, 22:42
חחח טעות שלי לא הבנתי בדיוק במה מדובר :jockey:

or16
09-10-08, 22:44
לא צחקתי לגבי הפועלים, אתה צריך לראות את התגובות ברחוב, יש 5 דקות הליכה מהמכון לרכב, ובזמן הזה אני מקבל כל כך הרבה תגובות ומבטים שזה פסיכי לגמרי...
אני כעת 90 קילו ועדיין חטוב יחסית עם וורידים בכתפיים וריבועים בבטן וזה עוד לפני התכנונים...
אבל עוד מעט בגדים ארוכים ואז הניגרי הופך להיות כאחד האדם.

ניגרי אחי..אולי תעלה תמונות שניראה אותך טיפה אחרי תחרות :)

The Sun
09-10-08, 22:46
אביב אתה יכול לשלוח לי ל sneakoren2 שטרודל gmail.com מייל עם תמונות שלך כשהיית בקטגוריות נמוכות?
אני סקרן

עלוש
09-10-08, 22:50
אביב אתה יכול לשלוח לי ל sneakoren2 שטרודל gmail.com מייל עם תמונות שלך כשהיית בקטגוריות נמוכות?
אני סקרן

http://www.nabba.co.il/artic2d.htm

The Sun
09-10-08, 23:09
עלי התכוונתי חוץ מהתמונות האלה, הן מוכרות :)
אבל תודה אחי

עלוש
09-10-08, 23:10
אין בעיה :)