PDA

צפה בגרסא המלאה : חזה לא מתפתח

ItsOk
20-12-08, 21:35
שלום. אני מתאמן קרוב ל5 חודשים, נמצא במסה קצת פחות מכך- אולי 4.
אני עם תפריט מסודר שמתאים לי בדיוק ותכנית בסדר כמור, כשכל חלקי הגוף שלי מתפתחים מצויין (רואים בהיקפים) חוץ מהחזה. אני מגוון בתרגילים ועובד נכון (חשבתי שלא אך הסתבר שכן) ומשום מה, החזה מסרב להתפתח ולגדול.

אם למישהו יש איזשהי עצה או רעיון אשמח לשמוע. תודה מראש.

Daniel R
20-12-08, 21:41
תביא את התוכנית אימונים שלך ואיזה תרגילים אתה עושה לחזה

ItsOk
20-12-08, 22:18
תכנית ab חזה יד אחורי רגליים
גב יד קדמית כתפיים

חזה- פרפר במכונה, בנצ' פרס, בנצ' פרס בשיפוע חיובי 12 חזרות 3 סטים להכל.

CBA
20-12-08, 22:20
תעשה בנץ' פרס קודם לאחר מכן בשיפוע ואחרי זה פרפר.

מדוזה
20-12-08, 22:23
תגידו אם אני עושה בתוכנית אימון שלי לחזה 4 תרגילים , עכשיו אמרו לי שאם אני עושה כל פעם במשך זמן אותם תרגילים בסוף הגוף מתרגל לתרגיל והתרגיל כבר לא משפיע עליו ואי אפשר להתנפח ככה .

מקווה שהבנתם את מה שאמרתי זה נכון ? חובה להחליף תוכנית אימונים כל כמה זמן או שזה רק רצוי ?

כי ממש נוח לי אם התוכנית אימונים שלי ואני מעדיף להישאר איתה ולא להחליף אך יותר חשוב לי להתנפח .

the animal
20-12-08, 22:30
קודם כל, תחליף בחלוקה בין רגליים וכתפיים (בעצם, מה החלוקת ימים שלך?).
שנית, בנץ' תעבוד כתרגיל ראשון 6-8 חזרות. לחיצה בשיפוע חיובי כתרגיל שני 8-10 חזרות. פרפר כתרגיל שלישי 10-12 חזרות, 2 סטים+דרופ סט.

אם תתאמן נכון עם הזמן זה יתאזן, אבל תדע שזה לא יקרה לך בין לילה וגם לא תוך חודש

the animal
20-12-08, 22:31
תגידו אם אני עושה בתוכנית אימון שלי לחזה 4 תרגילים , עכשיו אמרו לי שאם אני עושה כל פעם במשך זמן אותם תרגילים בסוף הגוף מתרגל לתרגיל והתרגיל כבר לא משפיע עליו ואי אפשר להתנפח ככה .

מקווה שהבנתם את מה שאמרתי זה נכון ? חובה להחליף תוכנית אימונים כל כמה זמן או שזה רק רצוי ?

כי ממש נוח לי אם התוכנית אימונים שלי ואני מעדיף להישאר איתה ולא להחליף אך יותר חשוב לי להתנפח .

לוקח הרבה זמן עד שהגוף מתרגל ואתה ממצה את התוכנית והתרגילים

bodybuilding4everr
21-12-08, 07:28
אתה עושה 5 חודשים אותו דבר??
מין הסתם תחליף תרגילים...אתה יכול גם לעשות יותר חז' פחות משקל,או פחות חז' עם יותר משקל....וכו

Daniel R
21-12-08, 12:57
תגוון אם התרגילים למששל אם הפרפר במכונה תחליף פרפר חופשי בנצ' פרס בלי שיפוע תחליף לשיפוע תחתון וכ'ו ותראה מה עובד עלייך טוב

xpl1
21-12-08, 14:28
תחליף לדאמבלים לתקופה מסויימת, אומנם בנצ' עם bb זה תרגיל שלא מוותרים עליו, אבל חודשיים עם דאמבלים יתנו שיפור משמעותי לדעתי, תנסה.

תנסה את זה:

4x8 שטוח עם דאמבלים
4x10 שיפוע חיובי עם מוט
3x10-12 פלייס עם דאמבלים
3x10 דיפס

בהצלחה

Bono
21-12-08, 14:33
תחליף לדאמבלים לתקופה מסויימת, אומנם בנצ' עם bb זה תרגיל שלא מוותרים עליו, אבל חודשיים עם דאמבלים יתנו שיפור משמעותי לדעתי, תנסה.

תנסה את זה:

4x8 שטוח עם דאמבלים
4x10 שיפוע חיובי עם מוט
3x10-12 פלייס עם דאמבלים
3x10 דיפס

בהצלחה

כל זה בab??