PDA

צפה בגרסא המלאה : אני צריך שמישהו יעזור לי להבין את זה סופית

the animal
24-12-08, 09:57
דדליפט, ניתוח תנועתי-
מפרק הירך-
אגוניסט-גלוטאוס
סינרגיסט-האמסטרינג
אנטגוניסט-מותן כסל
מייצב סטטי-זוקפי הגב

מפרק הברך-
אגוניסט-קוואדריספס
אנטגוניסט- האמסטרינג

וההאמסטרינג הוא מייצב דינמי בגלל שוא עובד כסינרגיסט במפרק אחד ואנטגוניסט במפרק שני?

Dark_Muse
24-12-08, 17:14
ההמאסטרינגס לא מייצב, הוא פעיל בתנועה.

the animal
24-12-08, 17:29
ההמאסטרינגס לא מייצב, הוא פעיל בתנועה.

לפי מה שקרתאי פה בפורום (שיקו כתב ככה שאני לא רציתי להתווכח) שריר שמשמש במפרק אחד בסינרגיסט\אגוניסט ובמפרק שני אנטגוניסט נחשב כמייצב דינמי

little_friend
24-12-08, 17:37
דדליפט, ניתוח תנועתי-
מפרק הירך-
אגוניסט-גלוטאוס
סינרגיסט-האמסטרינג
אנטגוניסט-מותן כסל
מייצב סטטי-זוקפי הגב

מפרק הברך-
אגוניסט-קוואדריספס
אנטגוניסט- האמסטרינג

וההאמסטרינג הוא מייצב דינמי בגלל שוא עובד כסינרגיסט במפרק אחד ואנטגוניסט במפרק שני?

shut up and squat!!.. (כי עם דדליפט זה לא זורם)

מה זה פאקינג משנה...

shikoLM
24-12-08, 18:07
לפי מה שקרתאי פה בפורום (שיקו כתב ככה שאני לא רציתי להתווכח) שריר שמשמש במפרק אחד בסינרגיסט\אגוניסט ובמפרק שני אנטגוניסט נחשב כמייצב דינמי

מהקרקע ועד לגובה הברכיים האמסטרינגס אכן משמשים כמייצבים דינמיים (אין שינוי משמעותי באורך), מהברכיים ועד לסוף התנועה אפשר לומר שהם סינרגיסט לכל דבר בפשיטת ירך.

shraga
24-12-08, 18:24
לכן בוריאציות ישרות הרגליים למיניהן ההאמסטרינגס יעבדו כסינרגטים לכל אורך התנועה.

השאלה אם בביצוע הוריאציות הללו בלבד הראש לטווח ארוך (מבחינה תיאורטית אם לא מעשית) תחול הזנחה של הראש הקצר והשארותו מאחור ביחס לשלושת הראשים הדומיננטים בפשיטת הירך (דבר שמעולם לא הייתי בטוח לגביו).

Max90kg
24-12-08, 18:27
shut up and squat!!.. (כי עם דדליפט זה לא זורם)

מה זה פאקינג משנה...
+1

באמת זה ישנה משהו אם הוא עובד בראשון או בשני???
נשבע לך קראתי את זה לא הבנתי כלום :o

the animal
24-12-08, 22:37
לכן בוריאציות ישרות הרגליים למיניהן ההאמסטרינגס יעבדו כסינרגטים לכל אורך התנועה.

השאלה אם בביצוע הוריאציות הללו בלבד הראש לטווח ארוך (מבחינה תיאורטית אם לא מעשית) תחול הזנחה של הראש הקצר והשארותו מאחור ביחס לשלושת הראשים הדומיננטים בפשיטת הירך (דבר שמעולם לא הייתי בטוח לגביו).

פה אני איבדתי אותך... אבל קיבלתי את התשובה שרציתי, תודה!
ולאלו שאמרו מה זה משנה, סתם, רוצה לדעת...