PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימון

hanna666
25-12-08, 22:40
שלום לכל חברי האתר :) אני קורא כבר הרבה זמן באתר ישראלבודי יש שם אחלה מאמרים וכמו כן אחלה פורומים אני מתאנן כבר שנתיים עברתי על כל התוכניות וגיוונתי בתרגילים וראיתי תוצאות יפות אבל אני כבר תקופה לא רואה עלייה אני צורך מזון באופן מסודר עם מאזן קלורי חיובי אני משתמש גם באבקת חלבון + CREATINE + BCAA כרגע אני עומד על 75 קילו עם 10% שומן אני יודע שזה נמוך לתקופת מסה

לעניין : קראתי באתר על תוכנית לעליה במסת שריר http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=93&CategoryID=82&Page=8

בתוכנית רשום לעבוד 3 תרגלים לכל שריר 18 חזרות ( כל חזרה 8 שניות ) אתם חושבים שזאת תוכנית טובה שאפשר להעלות בסה איתה ? אני יודע כי כל גוף זה משהו אחר ויש תוכניות שעובדות עלי ולא עובדת על אחרים ...
מישהו ניסה אותה ? והאם ראיתם תוצאות ממנה ?

ברוס ויין
25-12-08, 22:47
תעלה אוכל

hanna666
26-12-08, 09:46
שלום לכל חברי האתר :) אני קורא כבר הרבה זמן באתר ישראלבודי יש שם אחלה מאמרים וכמו כן אחלה פורומים אני מתאנן כבר שנתיים עברתי על כל התוכניות וגיוונתי בתרגילים וראיתי תוצאות יפות אבל אני כבר תקופה לא רואה עלייה אני צורך מזון באופן מסודר עם מאזן קלורי חיובי אני משתמש גם באבקת חלבון + creatine + bcaa כרגע אני עומד על 75 קילו עם 10% שומן אני יודע שזה נמוך לתקופת מסה

לעניין : קראתי באתר על תוכנית לעליה במסת שריר http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=93&categoryid=82&page=8

בתוכנית רשום לעבוד 3 תרגלים לכל שריר 18 חזרות ( כל חזרה 8 שניות ) אתם חושבים שזאת תוכנית טובה שאפשר להעלות בסה איתה ? אני יודע כי כל גוף זה משהו אחר ויש תוכניות שעובדות עלי ולא עובדת על אחרים ...
ככה הולכת התוכנית באימון חזה ויד אחורית

לחיצת חזה בשכיבה {3 סטים של 18 חזרות לסט}
לחיצה בשיפוע {חזה עליון, 3 סטים 18 חזרות לסט}
פלייס { 3 סטים 18 חזרות לסט}
לחיצה עם ידיים צמודות בסמית משין{3 סטים 18 חזרות }
לחיצה "צרפתית" {3 סטים 18 חזרות}
מקבילים – 18 חזרות

the animal
26-12-08, 14:18
עזוב אותך, התוכנית הזאת יותר מתאימה למתאמן על חומרים.
תנסה hst

hanna666
26-12-08, 14:25
שלום לכל חברי האתר :) אני קורא כבר הרבה זמן באתר ישראלבודי יש שם אחלה מאמרים וכמו כן אחלה פורומים אני מתאנן כבר שנתיים עברתי על כל התוכניות וגיוונתי בתרגילים וראיתי תוצאות יפות אבל אני כבר תקופה לא רואה עלייה אני צורך מזון באופן מסודר עם מאזן קלורי חיובי אני משתמש גם באבקת חלבון + creatine + bcaa כרגע אני עומד על 75 קילו עם 10% שומן אני יודע שזה נמוך לתקופת מסה

לעניין : קראתי באתר על תוכנית לעליה במסת שריר http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=93&categoryid=82&page=8

עזוב אותך, התוכנית הזאת יותר מתאימה למתאמן על חומרים.
תנסה hst

נסיתי את הhst עליתי איתה יחסית יפה איזה עוד תוכניות יש עוד חץ מ hst 5x5 ?

anitaFTW
26-12-08, 14:55
נסיתי את הhst עליתי איתה יחסית יפה איזה עוד תוכניות יש עוד חץ מ hst 5x5 ?

אם עלית איתה יפה למהה שלא תמשיך?

hanna666
26-12-08, 15:07
אם עלית איתה יפה למהה שלא תמשיך?

אני רוצה לנסות משהו חדש יש איזה תוכנית טובה חוך ממנה ומ 5x5

the animal
28-12-08, 07:27
אני רוצה לנסות משהו חדש יש איזה תוכנית טובה חוך ממנה ומ 5x5

יש יותר מדי בשביל שאני אוכל לומר לך... אתה יכול לקרוא באתר על 5-10-20