PDA

צפה בגרסא המלאה : אמה

avram1
28-12-08, 18:28
שאני עושה פטישים אני מרגיש אתה האמה עובדת ממש חזק זה ממש שורף יותר מהיד הקדמית אני עושה 12 חזרות לפני זה שהייתי עושה 8 חזרות לא הייתי מרגיש ככה באמה (שניהם עם אותו משקל)
זה אומר שאני צריך לחזק את האמה?
או שני לא עושה את התרגיל נכון?

BlackJack`
28-12-08, 18:52
זה בסדר גמור, פטישים לא עובד ישירות על היד הקדמית הוא עובד על הBrachioradialis (http://www.exrx.net/Muscles/Brachioradialis.html) שזה שריר שחלק ממנו זה באמה

itaiprz1
28-12-08, 18:58
זה שמעלי צודק ואם אתה רוצה תרגיל עוד יותר טוב לאמה פשוט תעשה כפיפות מרפקים עם אחיזה הפוכה.

ofek12
28-12-08, 19:06
את האמה אפשר לאמן כל יום וזה מומלץ יש שתי תרגילים את אוחז במוט עם משקל או עם משקוליות מניח את האמה על הירך ( זה בישיבה) ומרים את פרק כף היד אחרי זה הופך את האמה וחוזר על הפעולה

לוזון
28-12-08, 19:16
את האמה אפשר לאמן כל יום וזה מומלץ יש שתי תרגילים את אוחז במוט עם משקל או עם משקוליות מניח את האמה על הירך ( זה בישיבה) ומרים את פרק כף היד אחרי זה הופך את האמה וחוזר על הפעולה

לא נכון..
לא מומלץ לעבוד כל יום על האמה אל תגיד סתם דברים..

CBA
28-12-08, 19:18
לא נכון..

ואני יוסיף ואומר שעדיף לא לעבוד על שום שריר כל יום.

Krisg
28-12-08, 20:31
לא נכון..
האמה בכל מקרה עובדת בכל אימון

ofek12
28-12-08, 21:08
האמה עובדת כל יום כל פעם שאתה מרים משהו ,כותב , אוחז וכ"ד לכן אפשר לאמן אותה כל יום וזה לא אני ממציא זה מספר של ארנולד שוורצנגר the education of a bodybuilder

itaiprz1
28-12-08, 22:36
האמה עובדת כל יום כל פעם שאתה מרים משהו ,כותב , אוחז וכ"ד לכן אפשר לאמן אותה כל יום וזה לא אני ממציא זה מספר של ארנולד שוורצנגר the education of a bodybuilder

אה נו בטח אם רשום אז רשום למה לא אמרתה את זה קודם.

WEST $ SIDE
29-12-08, 00:15
מן הסתם שאתה תרגיש את האמה בתרגיל הזה ..

trx--->sus
29-12-08, 10:06

מה זה קשור?

גם הגב והכתפיים עובדים כל יום בתנועות יומיומיות זה אל אותו דבר כמו באימון

Bono
29-12-08, 10:13

אז תעשה סקוואט כל יום הרי אתה גם ככה קם כל יום מכסא

avram1
29-12-08, 15:37
אני יודע שהאמה עובדת בתרגיל הזה חזק אבל היא עובדת יותר חזק מהיד קדימית?