PDA

צפה בגרסא המלאה : חגורת גב? למה זה טוב?

freepsider
07-01-09, 22:38
ואיפה אני קונה משהו טוב במחיר טוב?

חשבתי על נייק אבל בטח המחיר מוציא את העינים...

BXL
07-01-09, 22:51
אם אתה לא במצב של 4 חזרות דד ליפט או סקוואט עד למצב כשל אחרי 4 חזרות שהביצים יוצאות לך מהמקום אז אין ממש צורך בחגורת גב לפי דעתי :)

freepsider
08-01-09, 08:10
מה זה הקשקוש הזה אחי....
מישהו משתמש?

hanna666
08-01-09, 08:40
שמע בכללי חגורת גב מיועדת לשימרה על גב ישר ( כדי לא לכופף אותן ) כי ברגע שאתה שם משקל גבוה אתה נוטה להיעזר בגב על מנת להרימו

reshos123
08-01-09, 09:30
אם אתה לא במצב של 4 חזרות דד ליפט או סקוואט עד למצב כשל אחרי 4 חזרות שהביצים יוצאות לך מהמקום אז אין ממש צורך בחגורת גב לפי דעתי :)

בתור אחד שעושה רבעי ושלישי סקוואט ואחר כך מתווכח ומחפש צידוקים לזה, אני לא חושב שדעתך כל כך משנה.

אלא אם אתה עובד להרבה חזרות, קשה מאוד במצבים כאלה להקפיד על צורה טובה לאורך כל החזרות
או שאתה עובד מאוד כבד והחגורה היא מקדם בטיחות
בכל מצב אחר פשוט תשים את האגו בצד ותוריד משקל

Fatboy
08-01-09, 10:34
חגורת גב היא חובה לעבודת 1,3,5 בסקוואט ובדד

כל הקטע של "לחזק את החגורה הפנימית" הוא נכון, אבל שמדובר במשקלי עבודה של rm3 ה"חגורה הפנימית" אף פעם לא תהיה מספיק חזקה לשמור עליך כמו חגורה

freepsider
08-01-09, 14:54
תודה ילד שמן חח.

אתה מכיר מקומות שניתן לקנות?

hanna666
08-01-09, 15:07
תודה ילד שמן חח.

אתה מכיר מקומות שניתן לקנות?

חנויות ספורט - מגה .....

Max90kg
08-01-09, 15:42
זה שומר על עמוד השדרה בתרגילים כמו סקוואט ודד ליפט.
עולה בסביבות ה-90 ש"ח

///Efi///
08-01-09, 17:12
חגורת גב היא חובה לעבודת 1,3,5 בסקוואט ובדד

לא רק, כל תרגיל גדול. אם אני עושה מילטרי ל5 חזרות לא צריך חגורה? בנט אובר רו ל5 חזרות לא צריך חגורה? ויש עוד הרבה..

little_friend
08-01-09, 17:16
אני לא משתמש בחגורה, אני לא מאמין בזב ברמה של 99.9% מהמשתמשים פה.

לדעתי זה אחלה גימיק, אחלה פוזה במכון, אחלה דרך לזרוק כסף לפח (וכנ"ל כפפות). חוץ מזה-......

אה ואיך אני מת על האלה שיושבים בכיסא ועושים כפיפות מרפקים על 10 קילו ושמים חגורה.. אחד הדברים שצריך לצלם..

///Efi///
08-01-09, 17:25
לדעתי זה אחלה גימיק, אחלה פוזה במכון, אחלה דרך לזרוק כסף לפח (וכנ"ל כפפות). חוץ מזה-......

אה ואיך אני מת על האלה שיושבים בכיסא ועושים כפיפות מרפקים על 10 קילו ושמים חגורה.. אחד הדברים שצריך לצלם..

תנסה לעשות תרגיל כמו T באר חופשי, או בנט אובר רו עם מישקל כבד ל3 חזרות, ותגיד לי אם אתה עדיין מאמין או לא מאמין :basketball:... כל תרגיל שדורש היתקופפות קדימה ואתה מעמיס בו מישקל כבד, חייב חגורה, אלה אם כן יש לך זוקפי גב ביוניים או משו בסיגנון...

kiler
08-01-09, 18:43
חגורה זה חלק מהאימון שלי בידיוק כמו הכפפות והבקבוק מים בתרגלים האלה במשקל כבד אני מישתמש בחגורה מעור לא החארטה של הסקוטץ סקוואט . טי באר. לחיצת כתפיים.כפיפת מרפקים בעמידה.בנט אובר. לחיצת כתפים בעמידה ועוד כמה שאולי שככתי אבל בעיקר התרגילים שמופעל לחץ גדול על עמוד השדרה ותרגילים שנוטים לתת צ'טים לפעמיים עם הגב

little_friend
08-01-09, 19:49
תנסה לעשות תרגיל כמו t באר חופשי, או בנט אובר רו עם מישקל כבד ל3 חזרות, ותגיד לי אם אתה עדיין מאמין או לא מאמין :basketball:... כל תרגיל שדורש היתקופפות קדימה ואתה מעמיס בו מישקל כבד, חייב חגורה, אלה אם כן יש לך זוקפי גב ביוניים או משו בסיגנון...

מי אמר לך שאני לא עושה...

אני בתוכנית כוח אחי

///Efi///
08-01-09, 19:54
מי אמר לך שאני לא עושה...

אני בתוכנית כוח אחי

ואתה מצליח לישמור בבנט אובר רו על גב זקוף עם מישקל כבד? וואלה אז אתה תותח, אני גם בסט השני של החימום כבר שם חגורה כי אני לא מצליח לישמור על גב זקוף.. אבל אם אתה מצליח, אני מצדיע לך :sbb2: (בלי בציניות)

little_friend
08-01-09, 20:00
ואתה מצליח לישמור בבנט אובר רו על גב זקוף עם מישקל כבד? וואלה אז אתה תותח, אני גם בסט השני של החימום כבר שם חגורה כי אני לא מצליח לישמור על גב זקוף.. אבל אם אתה מצליח, אני מצדיע לך :sbb2: (בלי בציניות)

לא יודע 70 זה הרבה?......

///Efi///
08-01-09, 20:05
לא יודע 70 זה הרבה?......

הכל יחסי, בשבילי זה הרבה, אני עובד עם המישקל הזה.. (5x5)

little_friend
08-01-09, 20:07

גם אני.... אין לי בכלל בעיה להחזיק אותו עם גב ישר..

האמת אין לי שום בעיה גם בסקוואט, דדליפט, מיליטרי......

the animal
08-01-09, 20:08

אני מתגעגע לתוכנית הזאת:( התוכנית הכי כיפית שיצא לי לעשות

///Efi///
08-01-09, 20:25
אני מתגעגע לתוכנית הזאת:( התוכנית הכי כיפית שיצא לי לעשות

יש איזה כח עליון שמונע ממך לעשות אותה שוב?:confused:

the animal
08-01-09, 20:39
יש איזה כח עליון שמונע ממך לעשות אותה שוב?:confused:

לא, פשוט ws4sb יותר מתאימה לצרכים שלי

The Sun
08-01-09, 21:20

אני איתך.
כשמגיעים למצב שעושים הרמה אחת כבדה לשיא אישי פעם בשבוע אחרי שנתקעת עם 3 תוכניות של התקדמות ליניארית - אז הגיע הזמן לחגורה.

אחלה תגובה lf