PDA

צפה בגרסא המלאה : מולטי ויטמין.

ThE HummeR
16-02-09, 15:18
מי משתמש פה במולטי ויטמין שהוא לא יקר כמו אופטי-מן ויש לו מחיר סביר כמו למשל מה שמוכרים בישראל בודי ה- healthy n fit הזה שאני לא אזמין אותו מפה רק בגלל שעולה לי כסף גם המשלוח.
אז תנו לי שם של מולטי ויטמין בערך כמו המחיר של ה-healthy הזה שאפשר להשיג אותו במקום אחר.. ואל תתנו לי שם של חנות או משו כדי שלא ינעלו לי ת'אשכול.
תודה לעונים.

Monosodium Glutamat
16-02-09, 17:12
היתה לפני כמה ימים כתבה בהארץ, כל הדברים האלה שווים לתחת.
אומנם בדקו השפעות על מחלות לב וסרטן אבל בכל מקרה, מתחיל להסתמן שזה לא עושה את האותו האפקט שויטמינים ממקורות טבעיים עושים.

ויותר מזה, אני זוכר שלפני שנה בערך היתה כתבה בערוץ 2 על זה שזה אפילו מגביר את התמותה(אבל אני לא כ"כ בטוח שאני זוכר אז קח את זה בערבון מוגבל)

hypertrophy
16-02-09, 17:21
אישית השתמשתי באלפא ספורט של סופהרב והייתי מרוצה
גם הvm 2000 של סולגאר טוב

hanna666
16-02-09, 20:18
אומנם בדקו השפעות על מחלות לב וסרטן אבל בכל מקרה, מתחיל להסתמן שזה לא עושה את האותו האפקט שויטמינים ממקורות טבעיים עושים.

ויותר מזה, אני זוכר שלפני שנה בערך היתה כתבה בערוץ 2 על זה שזה אפילו מגביר את התמותה(אבל אני לא כ"כ בטוח שאני זוכר אז קח את זה בערבון מוגבל)

תביא אותה

ThE HummeR
16-02-09, 21:04
אישית השתמשתי באלפא ספורט של סופהרב והייתי מרוצה
גם הvm 2000 של סולגאר טוב

דברים כאלה שאתה קונה בסופר :):):):), בית טבע וכ'ו ?..

hanna666
16-02-09, 21:05
דברים כאלה שאתה קונה בסופר :):):):), בית טבע וכ'ו ?..

בחנות נעליים :d

ThE HummeR
16-02-09, 21:06
מזה אני רושם סופר פאר ם והוא עושה לי סמיילים ..חח

BodyKilo
16-02-09, 21:43

לא הייתי מסתמך בעיניים עצומות על "הארץ" ועל Ynet בכל הנוגע לדברים האלה.

מולטי ויטמין כדור אחד ביום רק יעשה טוב.

כל שני וחמישי מוציאים כתבה כנגד דבר מסויים...
אוקיי אז הראו מחקר אחד נגד צריכת מולטי ויטמין, אבל מה עם 1000 המחקרים האחרים שמעודדים צריכה של מולטי ויטמין לאנשים שלא אוכלים מספיק ירקות ופירות?

וכן, בדקו השפעות על מחלות לב וסרטן, וזה בכלל לא התפקיד העיקרי של מולטי ויטמין. (וגם אני בספק אם זה לא משפיע לטובה בכל הנוגע למחלות לב וסרטן)