PDA

צפה בגרסא המלאה : 3 שאלות לגבי Pro Complex Gainer

max132
17-02-09, 17:09
אני רוצה עליה נקיה פחות או יותר במסה.

1- איך היא לעומת סיריוס מס או פרפקט?

2- מה הערכים של כף שמקבלים עם האבקה?

3- איזה טעם עדיף מבין: וניל, שוקו, בננה.?

תודה.

DanielP
17-02-09, 18:01
1.סתכל על הערכים ותבין לבד..
2.זה טבלת הערכים של האבקה pro complex gainer- http://www.israelbody.org/_Uploads/108value.JPG (יש אפשרות להגדיל אם אתה לא מצליח לקרוא)
3. על טעם ועל ריח...............
לפי דעתי בננה/שוקו

Shlomik
17-02-09, 18:03
1. המוצר מאוד מאוד איכותי, הוא מכיל תשלובת חלבונים של מי גבינה, ביצה וחלבון קזאין, בנוסף המוצר מורכב בעיקר מפחמימות מורכבות שמגיעות מתפוחי אדמה ותירס, אחוז שומן נמוך ותוספת של מולטי ויטמין מינרל ואינזמי עיכול.

יחסית לשתי המוצרים שציינת מבחינת הרכיבים של המוצר הם מאוד דומים, רק שבמוצר הזה יש יחס חלבון פחמימה של 1.5:1 ככה שאתה מקבל במוצר הזה אחוז חלבון גבוה היותר משתי המוצרים שציינת.

2. במנה שהיא חצי כף, יש 30 גרם חלבון ו42-43 גרם פחמימה ובאזור ה300 קלוריות.

3. אני ממש אהבתי את השוקו, גם הוניל נחמד פחות מתוק אם אתה מעדיף.
בננה חסר כרגע בארץ וגם האמת לא יצא לי לטעום.

מקווה שעזרתי,
שלומיק

שייקה
17-02-09, 18:19
הגיינר לפי דעתי עם הערכים הכי טובים לפני הטרו מאס אבל באמת חבל על הכסף... לך על סיריוס מאס לגבי מה ששאלת:
1.לעומת פרפקט וסיריוס היא יותר טובה אבל לא בהרבה, מכילה שלוש סוגי חלבון שמבודדים אחד מהשני - חלבון ביצה, חלבון מי גבינה והקזאין..

2. כף אחת- 160 גרם אבקה אשר מכילה:
620 קלוריות
55 גרם חלבון
85 גרם פחמימות

3. בננה אין חבר שלי ניסה להזמין ממספר חנויות ואין בננה מה שכן בתור אחד שטעם את שני הטעמים של אופטימום אני יכול להגיד לך שווניל יותר טעים הוא מתוק ולא עושה טעם לוואי בפה אחרי לעומת השוקו שהוא גם לא רע אבל פחות אהבתי.. זה הרבה תלוי בך אם אתה חובב שוקולוד לך על השוקו אם פחות נסה תווניל

galSH
17-02-09, 21:11
לפי מה שהבנתי האבקה הזאת יותר "איכותית" מכיוון שיש בה ויטמינים והוא גם מכיל תשלובת חלבונים וכל מה ששלומיק אמר.
אבל אני חושב שפרפקט 3000 הכי משתלמת, אומנם אין בה ויטמינים וכו' אבל יש בה הכי הרבה מנות ורמת החומרים גם גבוהה.

max132
17-02-09, 23:23
תודה לכולכם.

הפעם אני אלך עליה.