PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלות בקשר לתזונה סביב האימון ובאימון

AvivX
18-02-09, 13:12
1. בארוחה חצי שעה לפני אימון מה הכי מומלץ לאכול או לשתות ?
2. בזמן האימון מה מומלץ לצרוך? וכל כמה זמן לשתות מים נגיד כל סיום סט וכו' ?
3. מיד בסיום האימון צריך פחמימה מהירה בעלת א''ג גבוה , חלבון ועוד משהו ? ובאיזה כמות ?
4. בסיום האימון שאני לוקח תסוכר ענבים עם מי הכי טוב לקחת את זה ? עם איזה נוזל(מים , חלב וכו')
5. אחרי שאכלתי תארוחה מיד בסיום האימון אחרי כמה זמן אני צריך עוד פעם לאכול ומה לאכול ?

king l8
18-02-09, 16:01
1. בארוחה חצי שעה לפני אימון מה הכי מומלץ לאכול או לשתות ?
2. בזמן האימון מה מומלץ לצרוך? וכל כמה זמן לשתות מים נגיד כל סיום סט וכו' ?
3. מיד בסיום האימון צריך פחמימה מהירה בעלת א''ג גבוה , חלבון ועוד משהו ? ובאיזה כמות ?
4. בסיום האימון שאני לוקח תסוכר ענבים עם מי הכי טוב לקחת את זה ? עם איזה נוזל(מים , חלב וכו')
5. אחרי שאכלתי תארוחה מיד בסיום האימון אחרי כמה זמן אני צריך עוד פעם לאכול ומה לאכול ?

1.אתה לא חייב לאכול אם אכלת טוב לפני אבל אם אתה רוצה אנרגיה אתה יכול לאכול איזה פרי +יוגורט
2.בזמן האימון תשתה הרבה מים אחי לא צריך משהו מיוחד
3.ישר שאתה מסיים את האימון תצרוך פחמימה בעלת ערך גליקימי גבוה כמו סוכר ענבים,לחם לבן,בננות,תמרים,ציצוקים וכ' + חלבון לדוגמא אבקת חלבון,טונה,קוטג, חזה עוף וכו'
4.איך שבא לך אחי .. אתה יכול גם לערבב את זה עם האבקת חלבון
5.אחרי שאכלתה ישר אחרי אימון תאכל בערך שעה אחרי ארוחה גדולה הכוללת פחמימות + חלבונים + שומנים !

adimenia
18-02-09, 16:02
1.אתה לא חייב לאכול אם אכלת טוב לפני אבל אם אתה רוצה אנרגיה אתה יכול לאכול איזה פרי +יוגורט
3.ישר שאתה מסיים את האימון תצרוך פחמימה בעלת ערך גליקימי גבוה כמו סוכר ענבים,לחם לבן,בננות,תמרים,ציצוקים וכ' + חלבון לדוגמא אבקת חלבון,טונה,קוטג, חזה עוף וכו'
5.אחרי שאכלתה ישר אחרי אימון תאכל בערך שעה אחרי ארוחה גדולה הכוללת פחמימות + חלבונים + שומנים !

מה שהוא אמר!

hanna666
18-02-09, 16:09

אין צורך אחרי חצי שעה לאכול ארוחה גדולה הוא יכול גם אחרי שעתיים מה הבעיה ?

AvivX
18-02-09, 16:25
ובאיזה כמויות לצרוך ? (כמה גרם נגיד)

hanna666
18-02-09, 16:28
ובאיזה כמויות לצרוך ? (כמה גרם נגיד)

לצרוך מה

AvivX
18-02-09, 16:35
בשאלות שרשמתי .. בהודעה הראשונה

AvivX
18-02-09, 23:44
אז באיזה כמויות לקחת ?

The-One
19-02-09, 00:15
יש לי שאלה בנושא

הארוחה של שעה לאחר האימון שרושמים ארוחה גדולה של פחמימות חלבונים וכו"
היא ממש כאילו זה חייב? או שזה לא משנה עם משלימים תערכים של התפריט בסופו של דבר? בחיים לא השקעתי בארוחה הזאת פשוט אכלתי רגיל ארוחה אחרי אימון ובמשך היום המשכתי לאכול כרגיל בלי דגש על ארוחה מסוימת של שעה לאחר האימון.

hanna666
19-02-09, 07:24
יש לי שאלה בנושא

היא ממש כאילו זה חייב? או שזה לא משנה עם משלימים תערכים של התפריט בסופו של דבר? בחיים לא השקעתי בארוחה הזאת פשוט אכלתי רגיל ארוחה אחרי אימון ובמשך היום המשכתי לאכול כרגיל בלי דגש על ארוחה מסוימת של שעה לאחר האימון.

היא משנה העיקר להשלים את הערכים בסוף היום

YossI822
19-02-09, 07:28
אחרי אימון 0.8גרם פחמימות לכל קילו.

the animal
19-02-09, 14:21
יש לי שאלה בנושא

אם אתה משלב בארוחה של ישר אחרי האימון פחמימות וחלבונים בכמות מספקת, אז העיקר הוא סך הערכים הסופי

Amit32
19-02-09, 15:51

לא אוכלים קוטג' אחרי האימון מהסיבה שבמוצרי חלב (אל תתפוס אותי במילה ותגיד שאבקת חלבון נחשב מוצר חלב והספיגה שלו מהירה) יש חלבון קזאין שהספיגה שלו איטית וזה בדיוק ההפך ממה שאנחנו רוצים אחרי אימון.

the animal
19-02-09, 16:11
לא אוכלים קוטג' אחרי האימון מהסיבה שבמוצרי חלב (אל תתפוס אותי במילה ותגיד שאבקת חלבון נחשב מוצר חלב והספיגה שלו מהירה) יש חלבון קזאין שהספיגה שלו איטית וזה בדיוק ההפך ממה שאנחנו רוצים אחרי אימון.

מיתוס שנופץ...

hanna666
19-02-09, 16:17

כמו שאמרו לך זה מיתוס אני אוכל גבינה אחרי האימון מה הבעיה ?

king l8
19-02-09, 19:58

אחי מיתוס אחושרמוטה !!! אין חשיבות למהירות הספיגה!!

AvivX
19-02-09, 22:32
כדי לשתות קפה 45 דקות לפני אימון זה עוזר בכלל ?
יש לזה חסרונות ?

hanna666
20-02-09, 13:49
יש לזה חסרונות ?

זה יתן לך מרץ

king l8
20-02-09, 14:48
יש לזה חסרונות ?

יכול מאד לעזור .. אם הקפאין ישפיע עליך זה יתן לך אנרגיה לפני האימון