PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך המלצה לתוספי מזון\אבקות,המטרה - להעלות משקל.

zivk
18-02-09, 17:48
אז ככה אני שוקל סביבות ה50 קילו +-
גובה מטר 75 בערך .
קראתי פה באתר על כול האבקות אבל לא הצלחתי לבחור משהו שמתאים לי,אני חדש בכול הקטע של הספורט.
Bmr 1500 ...
נכנסתי למחשבון באינטרנט שבודק מה המשקל שעליי לשקול בהתאם לגיל והגובה שלי- קיבלתי 60.
אז ככה שאני צריך 10 קילו .
על איזה גיינר \ אבקה אתה ממליצים?
החילוף חומרים שלי מהיר ביותר,וקצת קשה לי לאכול הרבה במהלך היום(אני דיי מכריח את עצמי לאחרונה,אבל עדיין קשה)
תודה מראש חברים

barak666
18-02-09, 18:08
אני חושב שזה יעזור לך לבחור את האבקה שאתה צריך

http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=81&ArticleID=335&SearchParam=לבחור

לפי הנתונים שאתה מביא פה זה או פרפקט 3000 או סריוס מס או צ'מפיון...

zivk
18-02-09, 18:13
את המדריך הזה קראתי,בגללו גם פתחתי את השירשור פה.
טוב נחכה לעוד דעות ,תודה .

itaiprz1
18-02-09, 19:01
לדעתי אוכל זה הגיינר הכי טוב,
במשקל כזה אני לא ראוה איך גיינר נכנס לתמונה.

matzov1
18-02-09, 19:02
סיריוס מאס
חפש פה באתר

zivk
18-02-09, 19:11
אתה יכול לפרט?
סיריוס מאס
חפש פה באתר
כול אחד אומר משהו אחר,אני מבולבל :confused:

barak666
18-02-09, 19:16

תיראה מה הוא כותב
(אני דיי מכריח את עצמי לאחרונה,אבל עדיין קשה)

יש חלק מהפורום פה שלא מבינים אנשים רזים...

גיינר יכנס טוב בתפריט שלו אם הוא אומר שקשה לו מאוד לידחוף אוכל גיינר נועד להשלים ארוחות חסרות וקלוריות נוספות לעליה במסה...

zivk
18-02-09, 19:22
תיראה מה הוא כותב

גיינר יכנס טוב בתפריט שלו אם הוא אומר שקשה לו מאוד לידחוף אוכל גיינר נועד להשלים ארוחות חסרות וקלוריות נוספות לעליה במסה...

לפחות מישהו שמבין את הבעיה פה ;) זה לא רק שקשה לאכול הרבה אלא זה משולב עם חילוף חומרים מהיר.
אוקיי אז איזה גיינר טוב יכול להתאים לי ?
אני נכלל בקטגוריה של "קבוצה שנייה- רזים, מנסים לעלות במשקל אך מתקשים, אוכלים אבל לא מספיק (עבודה, לימודים...)בעלי חילוף חומרים מהיר. "
אם ככה,אז אני צריך לבחור בין ה4 מוצרים שיש שם ?
*צ'מפיון מאס של חברת צ'מפיון
*סיריוס מס של חברת אופטימום
*סופר האווי וויט 1200 של חברת צ'מפיון
*קריאטין מס 10,000 של חברת הלטי'אנד'פיט
אשמח לעזרה בקטע הזה ממי שיודע... :)

barak666
18-02-09, 19:27
לפחות מישהו שמבין את הבעיה פה ;) זה לא רק שקשה לאכול הרבה אלא זה משולב עם חילוף חומרים מהיר.
אוקיי אז איזה גיינר טוב יכול להתאים לי ?
אני נכלל בקטגוריה של "קבוצה שנייה- רזים, מנסים לעלות במשקל אך מתקשים, אוכלים אבל לא מספיק (עבודה, לימודים...)בעלי חילוף חומרים מהיר. "
אם ככה,אז אני צריך לבחור בין ה4 מוצרים שיש שם ? אשמח לעזרה בקטע הזה ממי שיודע

או פרפקט 3000 או סריוס מאס לא משנה במה תיבחר שתי אבקות אלו יביאו לך את התוצאות כמובן עם תיצרוך בכמות הנכונה...

חלק מהאנשים ימליצו לך פרפקט חלק סריוס (תמיד מיתווכחים בין שתי האבקות האלו לפי מה שראיתי פה)

lil Weed Man
18-02-09, 19:34
פרפקט 3000.

zivk
18-02-09, 20:20
כמה זמן 5.5 קילו תחזיק בשימוש יום יומי ?

barak666
18-02-09, 20:29
כמה זמן 5.5 קילו תחזיק בשימוש יום יומי ?

אני חושב שהאבקה הכי גדולה של פרפקט זה 4.5 ק"ג וזה תלוי כמה תיצרוך מהאבקה...

zivk
18-02-09, 20:32
סליחה על הדאבל אני לא יכול לערוך..
ראיתי שב Serious Mass יש 1250 קלוריות ואילו בperfect רשום שאפשר להגיע עד ל3000 קלוריות..
אם ככה אז עדיף לי אתה הפרפקט לא ? הריי אני צריך לעלות במשקל ..
ועוד שאלה , כמה זמן 4-5 קילו אבקה תספיק ? בשימוש יום יומי ? כ 2-3 פעמים ביום כמו שרשום בהוראות שימוש...
תודה לכולם יום טוב :P

hanna666
18-02-09, 20:38
קודם כל תבנה תפריט תראה אם חסרות לך קלוריות ואחר כך תחשוב על אבקה

barak666
18-02-09, 20:40
1599500590

תיתקשר למישספר הנ"ל הם יעזרו לך בכול השאלות שקשורות לאבקות...

galSH
18-02-09, 20:40
בפרפקט יש יותר מנות מבסיריוס מאס, לדעתי פרפקט עדיף.

ATok
18-02-09, 21:14
ואללה אחי, כמה שלא אומרים ששמנים עצלנים. תכלס רזים גם =)
הייתי כמוך עד לפני כמה זמן. אחי תפוס תעצמך בידיים ותתחיל לאכול מסודר.
הרוב גם ככה אני חשבתי הרזים שהם אוכלים מלא בארוחה אחת ואוכלים איזה 2-3 ארוחות כאלה ביום ואחרי זה מתפלאים למה הם רזים. מכיוון שרוב הסיכויים כי לאנשים ממש רזים יש חילוף חומרים ממש מהיר, מה שאומר שאתה לא צריך לאכול קילו כל ארוחה. כל שעתיים אתה צריך לספק לקיבה שלך מזון שלא תפרק מאגרים..
אני לא יודע אם אתה עצלן( יושב בבית ואין לך כח לאכול פשוט) או שפשוט באמת אין לך אפשרות(מה שלא אפשרי, כל בנאדם שרוצה לאכול מוצא תפתרון!)
הייתי ממליץ על סיריוס מש מפיו של חבר, אבל רק שתדע משהו, זה שתקנה אבקה ותשלב אותה איכשהו אולי אפילו במקום ארוחות ותמשיך לאכול כמו עד עכשיו, אתה לא תעלה, רק לידיעתך...
בהצלחה בקיצר אחי =)

zivk
18-02-09, 23:02
התחלתי לאכול קצת יותר טוב,ואני רואה שיש שיפור במשקל אבל הוא קטן מאוד ואני רוצה לתת לגוף פוש.
התפריט שלי כרגע כולל 3 ארוחות ביום.
בוקר-חביתה מ3 ביצים,עגבניות,מלפפון קוטג' אחד מהקופסאות הקטנות או חצי קוטג' גדול,חצי פחית טונה,ו2-3 פרוסות לחם,זיתים,ואיזה פרי אחרי הארוחה.
צהריים וארוחה לפני אימון(כשאני מתאמן)-צלחת תפו''ח\כוסמת\אורז(אחד מאלה),5-6 פרוסות פסטרמה\עוף,מלפפון,זיתים,ואיזה פרי אחרי הארוחה.
ובערב ואחרי אימון(כשאני מתאמן)-כמו בצהריים.
לפני השינה-קורנפלקס עם חלב.
עדיף לחלק את התפריט ל6 ארוחות מאשר 3 ? פה חשבתי שהגיינר יכנס ויתן לי את הפוש,אני לא יצליח לחלק ל6 ארוחות,גם בגלל שאין לי זמן להיות כול היום בבית,ומצד שני לאכול 6 פעמים ביום נישמע לי סיוט.
מה דעתכם..?

barak666
18-02-09, 23:15
אני אמרתי לך את דעתי בקשר לשינוי הזה אני ואתה עכשיו ביחד באותו מטרה שמע לי הכי טוב תיתקשר למיספר שאמרתי לך שאל מה טוב לך...

ATok
19-02-09, 19:36
חחח, אין פה אחד שאוכל פחות מ 6 ארוחות ביום אני חושב..
תיקרא עוד קצת.

Holy_Templar
19-02-09, 19:51
התחלתי לאכול קצת יותר טוב,ואני רואה שיש שיפור במשקל אבל הוא קטן מאוד ואני רוצה לתת לגוף פוש.
התפריט שלי כרגע כולל 3 ארוחות ביום.
בוקר-חביתה מ3 ביצים,עגבניות,מלפפון קוטג' אחד מהקופסאות הקטנות או חצי קוטג' גדול,חצי פחית טונה,ו2-3 פרוסות לחם,זיתים,ואיזה פרי אחרי הארוחה.
צהריים וארוחה לפני אימון(כשאני מתאמן)-צלחת תפו''ח\כוסמת\אורז(אחד מאלה),5-6 פרוסות פסטרמה\עוף,מלפפון,זיתים,ואיזה פרי אחרי הארוחה.
ובערב ואחרי אימון(כשאני מתאמן)-כמו בצהריים.
לפני השינה-קורנפלקס עם חלב.
עדיף לחלק את התפריט ל6 ארוחות מאשר 3 ? פה חשבתי שהגיינר יכנס ויתן לי את הפוש,אני לא יצליח לחלק ל6 ארוחות,גם בגלל שאין לי זמן להיות כול היום בבית,ומצד שני לאכול 6 פעמים ביום נישמע לי סיוט.
מה דעתכם..?

ידידי , בשביל לגדול צריך לאכול ... אבקה לא תעזור לך , אם תאכל 3 ארוחות ביום . אתה רוצה לראות תוצאות?
תאכל לפחות 3 ארוחות גדולות + 2 ארוחות ביניים קטנות . ואבקה.

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=39074

תקרא את זה , תיישם לך תפריט נוח , תראה אם אתה בכלל צריך גיינר .
תלמדו
האבקה אינה מחליפה ארוחות

לכן שמה :תוסף תזונה ולא תחליף תזונה ...

בהצלחה

hanna666
19-02-09, 21:03
ידידי , בשביל לגדול צריך לאכול ... אבקה לא תעזור לך , אם תאכל 3 ארוחות ביום . אתה רוצה לראות תוצאות?

תלמדו
האבקה אינה מחליפה ארוחות

בהצלחה

אחי אני מצייע שתשים את המאמר איך לבנות תפריט לעליה במסה או בחיטוב

Holy_Templar
20-02-09, 06:21
אחי אני מצייע שתשים את המאמר איך לבנות תפריט לעליה במסה או בחיטוב

שמתי...

hanna666
20-02-09, 13:54
שמתי...

טוב זה מאוד יעזור לאנשים

Holy_Templar
20-02-09, 14:14
טוב זה מאוד יעזור לאנשים

כן אני אוציא את זה לנעוצים האמת ... כי זה לא נגיש לאנשים , וזו שאלה שנשאלת בערך הכי הרבה בפורום (טבעי אנשים מגיעים עם רצון לעלות מסה ולא יודעים איך להתחיל) .

hanna666
20-02-09, 14:15
כן אני אוציא את זה לנעוצים האמת ... כי זה לא נגיש לאנשים , וזו שאלה שנשאלת בערך הכי הרבה בפורום (טבעי אנשים מגיעים עם רצון לעלות מסה ולא יודעים איך להתחיל) .

אכן אולי תמצאו דרך להעביר את זה לאנשים

Holy_Templar
20-02-09, 14:18
אכן אולי תמצאו דרך להעביר את זה לאנשים

אם תסתכל הוא נעוץ , ויותר קל לגשת אליו ולהמליץ עליו לכל מי ששואל על מסה.
כי הוא מכסה בערך 99.9% מהשאלות הסטנדרטיות על מסה.

hanna666
20-02-09, 14:25
אם תסתכל הוא נעוץ , ויותר קל לגשת אליו ולהמליץ עליו לכל מי ששואל על מסה.
כי הוא מכסה בערך 99.9% מהשאלות הסטנדרטיות על מסה.

אאא כן עכשיו ראיתי
מקווה שכל החדשים יקראו כי זה מאוד יעזור להם

Holy_Templar
20-02-09, 18:00
אאא כן עכשיו ראיתי
מקווה שכל החדשים יקראו כי זה מאוד יעזור להם

אתה יכול להיות היד שמשלחת להם את האשכול הזה שוב ושוב ... וככה כל האנשים בפורום בשביל זה הרכבתי את המדריך ..

hanna666
20-02-09, 19:37
אתה יכול להיות היד שמשלחת להם את האשכול הזה שוב ושוב ... וככה כל האנשים בפורום בשביל זה הרכבתי את המדריך ..

כך אעשה מיום והלאה אני לא אפרט בכתיבה אלה אביא להם את המדריך

roybns
20-02-09, 22:17
פרפקט חרא של אבקה...עם אולטימט עליתי 6 קילו כמעט ב3 חודשים
התחלתי עם הפרפקט חודש שלם סיימתי אותה וכלום אותו משקל.
יש לציין שהיא דוחה בטעם שלה...
קח סיריוס מאס

itaiprz1
20-02-09, 23:11
תיראה מה הוא כותב

שחיפים ישארו שחיפים אם הם יחליטו שהם רוצים לגדול מגיינר,
מה זה אני לא יכול לאכול יש לך איזשהיא מחלה מיוחדת בכיבה שאתה לא מסוגל ?!?!?
גיינר הוא לא תחילף לאוכל ולא בא למאלות תפריט של 3000 אלף קלוריות מתי תבינו, אתם אומרים שאין זמן לאכול תמצאו זמן, כמו שאצם מוצאים זמן להיתאמן והחלתם שאתם רוצים לגדול אז תאכלו, איכשהוא יצאה פה סטיגמה שגיינר בה למאלות תפריט של 2500 קלוריות ו3000 , במספרים כאלה אני אפילו לא רואה מקום לגיינר אולי בבימיים ממש עמוסים אבל ברגיל רק אוכל,
תגיד לי משהוא אתה חושב שכל הענקיים רוני קולמן והספורטאים האחרים חיים על גיינרים ?

אבל תעשה מה שבראש שלך.

מדוזה
21-02-09, 15:36
שאלה לי אליכם , תוסף מזון הוא מורכב מאוכל , יש כאלה שלא מסוגלים לאכול ביום 3 ארוחות גדולה ו2 קטנות (אני כזה ) פשוט אי אפשר , הקיבה הקטנה זה גורם להקיא אין תאבון ואין מקום להכיל כל כך הרבה אוכל , אני לוקח כדורים שאמורים לפתוח תתיאבון , עברתי ניתוח להוצאת שקדים או משו כזה שיהיה לי עוד מקום להכניס אוכל אבל עדיין , קשה לי לאכול ברמות האלה, מה הבעיה להוסיף ביום 1250 קלורויות מתוסף מזון מה לא טוב בזה ?

בנוסף לכך אומרים שתוסף מזון זה משו שהוא כן בריא ולא מזיק כי בסה"כ הוא מבוסס מאוכל , אז אם אני אוכל 2 ארוחות בשריות ביום נגיד , או ארוחה בשרית וארוחה שיש בה חלבון ופחמימות אני אוכל כל יום , מה הבעיה שעיקר הקלוריות או בנוסף אני יוסיף קלוריות מתוסף מזון ?

תסכים איתי שתוסף מזון לעליה במשקל לא נועד לאנשים כמו רוני קולמן והאחרים ולדווקא לאנשים שהם שחיפים .
ואם תוסף מזון הוא כמו אוכל ואוכלים ביום ארוחה בשרית וארוחה שיש בה חלבון ופחמימות מה הבעיה אפילו לפרק אריזה שלמה של תוסף מזון ביום מה לא בריא בזה ? זה כמו לאכול הרבה לא ?

hanna666
21-02-09, 16:42
שאלה לי אליכם , תוסף מזון הוא מורכב מאוכל , יש כאלה שלא מסוגלים לאכול ביום 3 ארוחות גדולה ו2 קטנות (אני כזה ) פשוט אי אפשר , הקיבה הקטנה זה גורם להקיא אין תאבון ואין מקום להכיל כל כך הרבה אוכל , אני לוקח כדורים שאמורים לפתוח תתיאבון , עברתי ניתוח להוצאת שקדים או משו כזה שיהיה לי עוד מקום להכניס אוכל אבל עדיין , קשה לי לאכול ברמות האלה, מה הבעיה להוסיף ביום 1250 קלורויות מתוסף מזון מה לא טוב בזה ?

בנוסף לכך אומרים שתוסף מזון זה משו שהוא כן בריא ולא מזיק כי בסה"כ הוא מבוסס מאוכל , אז אם אני אוכל 2 ארוחות בשריות ביום נגיד , או ארוחה בשרית וארוחה שיש בה חלבון ופחמימות אני אוכל כל יום , מה הבעיה שעיקר הקלוריות או בנוסף אני יוסיף קלוריות מתוסף מזון ?

תסכים איתי שתוסף מזון לעליה במשקל לא נועד לאנשים כמו רוני קולמן והאחרים ולדווקא לאנשים שהם שחיפים .
ואם תוסף מזון הוא כמו אוכל ואוכלים ביום ארוחה בשרית וארוחה שיש בה חלבון ופחמימות מה הבעיה אפילו לפרק אריזה שלמה של תוסף מזון ביום מה לא בריא בזה ? זה כמו לאכול הרבה לא ?

תוסף תזונה ---- תוסף לא תחליף

מדוזה
21-02-09, 16:55
נכון זה אומר שצריך לאכול חוץ מהתוסף לא אמרתי לחיות רק על התוסף , השאלה מה הבעיה שהתוסף יהיה המזין קלוריות העיקרי ?

hanna666
21-02-09, 17:01
נכון זה אומר שצריך לאכול חוץ מהתוסף לא אמרתי לחיות רק על התוסף , השאלה מה הבעיה שהתוסף יהיה המזין קלוריות העיקרי ?

כי בתוסף לא תאכל לקבל את מלא הערכים ולא תאכל לקבל את כל הויטמנים והמנרלים הנחוצים לגוף

מדוזה
21-02-09, 17:14
בכלליות , אם אני מקבל את כל המנרלים והויטמנים הנחוצים לגוף זה יהיה בסדר לפרק אריזה של תוסף מזון ביום ?

שייקה
21-02-09, 18:50
תאכל נכון הכי טוב

king l8
21-02-09, 19:38
בכלליות , אם אני מקבל את כל המנרלים והויטמנים הנחוצים לגוף זה יהיה בסדר לפרק אריזה של תוסף מזון ביום ?

אתה מתעסק בשטויות אחי .. למה שתעשה דבר כזה?
תאכל כמו שור = תגדל כמו שור !

galSH
21-02-09, 20:48
אתה מתעסק בשטויות אחי .. למה שתעשה דבר כזה?
תאכל כמו שור = תגדל כמו שור !

אבל הוא כותב לך שהוא לא יכול לאכול כמו שור.

תראה אם אתה מקבל את כל הדברים החשובים מהאוכל הרגיל אז אין בעיה להוסיף גיינר, אבל פשוט שלא תתבסס עליו.

hanna666
21-02-09, 20:52
אבל הוא כותב לך שהוא לא יכול לאכול כמו שור.

תראה אם אתה מקבל את כל הדברים החשובים מהאוכל הרגיל אז אין בעיה להוסיף גיינר, אבל פשוט שלא תתבסס עליו.

זה מה שאמרו לו אבל הוא רוצה להתבסס עליו וזה לא טוב

zivk
22-02-09, 23:02

תלמדו
האבקה אינה מחליפה ארוחות

בהצלחה
קראתי את המדריכים ואת המאמרים כולל זה שפירסמתה פה,אגב "itaiprz1" בכלל לא הבנתה את הכוונה שלי,אני לא רוצה שהגיינר יהיה המקור העיקרי אלא תוספת!.
אין לי מושג איך אתם מכניסים 6 ארוחות ליום,חלק נכבד מהיום אני עובד ועושה עוד דברים מסביב.
מה אתם בבית כול היום?ועוד שאלה-מה התפקיד של הגיינר אם לא לעזור להעלות מסה?
אגב אני לא מתאמן בחדר כושר אלא בבית,אולי בעתיד ..

זה מה שאמרו לו אבל הוא רוצה להתבסס עליו וזה לא טוב
כניראה שגם אתה לא הבנתה אותי .. חבלל

קצת פירוט בתשובות יעזור לי מאוד , הרי אם לא נשאל אז לא נדע.. ;)

barak666
22-02-09, 23:06
אחי תקשיב אתה לא חייב להיות כול היום בבית וליתחון וכן האבקה זה כדי להשלים לך קלוריות חסרות או להוסיף על הקלוריות שאכלתה שיהיה מאזן חיובי בדרך ככלל לאכול ארוחות מסודרות זה יותר חשוב מלהיות בבית וליתחון...

תקציב לעצמך 3 ארוחות עיקריות וליפני השיינה עם אתה יכול תידחוף עוד ארוחה בלי ארוחות בניים זה גם בסדר גמור

קח פרפקט 3000...