PDA

צפה בגרסא המלאה : NOZ Vs

פומה
19-02-09, 15:35
NOZ Super Charged Vs NO-XPLODE (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1405&CategoryID=361&Page=1)

http://www.israelbody.org/_Uploads/1405NO_XPLODE_BIG.jpg Vs http://www.israelbody.org/_Uploads/ma_291noz.jpg

שאלות

1. שניהם מוגדרים פורמולות ?
2. מה ההבדל בין 2 המוצרים ?
3. כמה קראטין וגלוטומין יש במנת הגשה ?
4. המוצרים מזרימים את הדם וגורמים לפאמפ ?
5 .טוב לקחת אותם בתקופת חיטוב או מסה ?
6. איך הטעם ? (הבנתי שיש רק טעם תפוז)
7. מה ההבדל בניהם לבין קראטין טהור (מונו) ?
8. הפאמפ מיועד רק על אחוז שומן נמוך ? (מתחת ל- 12-13 אחוז)
9. הקראטין של סלמס הוא קראטין טהור (מונו) כמו של אופטימום וצ'מפיון ?
10. השאלה הכי חשובה, איזה את ממליצים הכי הרבה מבניהם ?

אשמח לקבל תשובות
:)

kapulsky
19-02-09, 15:40
i dont know much about those two supplements but i do know that any NITRIC OXIDE supplement is worthless as u can get the same "pump" feeling with sugar. hey but try and sell sugar as a supplement.1

barak666
19-02-09, 15:54
i dont know much about those two supplements but i do know that any NITRIC OXIDE supplement is worthless as u can get the same "pump" feeling with sugar. hey but try and sell sugar as a supplement.1

תירגום:

אני לא יודע הרבה על אלו שני supplements אבל אני כן יודע שכל חנקני תחמוצת להשלים הוא חדל כפי שאתה יכול להשיג את אותה "הפצצה" ההרגשה עם סוכר. היי, אבל תנסה ותימכור סוכר כ supplement.1

Eyeseen
19-02-09, 16:05
תירגום:

אני לא יודע הרבה על אלו שני supplements אבל אני כן יודע שכל חנקני תחמוצת להשלים הוא חדל כפי שאתה יכול להשיג את אותה "הפצצה" ההרגשה עם סוכר. היי, אבל תנסה ותימכור סוכר כ supplement.1

ישר כוח. חבל שהתרגום לא קריא מבחינת ה...עברית שלו ?

orelllll
19-02-09, 16:05
1. כן
2. חברות שונות שניהם בערך אם אותם מרכיבים
3. לא זוכר
4. אחו :):):):):):)
5. עדיף מסה יש כאלה שיגידו לך שזה יעזור לך לאבד פחות שריר אם תיקח את זה בחיטוב
6. תפוז חומצתי לא משו הנו אקספלור טעם ענבים נראה טעים בהתחלה אחר כך עושה בחילות אני לא רוצה להלחיץ אבל אישית הקאתי איזה פעמיים מהמוצר אוליי עקב רגישות לניטריק אוקסייד שיש במוצר
7. אין מה להשוות יש לך שם עוד הרבה מרכיבים מועילים כמו ארג'נין קראטין אטיל אסטר חומצות אמינו וכו..
8. לא הבנתי את השאלה
9. ממש לא סלמס גם נחשב פורמולה אבל קצת פחות טובה לפי דעתי האפקט שלה טוב לאחר האימון
10. ההתלבטות קשה אבל אני הייתי הולך על ה- נוז בגלל שהוא מתאים גםם ללפני וגם לאחרי בניגוד לנו אקספלור
וגם שהמלצת השימוש של הנו אקספלור היא 2-3 סקופים לפני האימון האבקה תיגמר יחסית מהר וגם הטעם שלה בקושי הסתדרתי אם סקופ וחצי אז 3

moo
19-02-09, 16:30
. שניהם מוגדרים פורמולות ?
כן, no פורמולה לפני אימון של חברת bsn (מכילה קריאטין-כוח,קפאין וטאורין- מרץ,פוקוס ואנרגיה, ארג'נין - חומצת אמינו הידוע כניטריק אוקסייד - מזרימה דם לשריר ונותנת פאמפ-ניפוח)
הנוז היא פורמולת קריאטין שיש בה גם מעט ארג'נין(בהשוואה לno) ויש בה גלוטמין שמסייע להתאוששות, אין בה קפאין !
אני ממליץ על הno לפני אימון וקריאטין רגיל בבוקר ואחרי אימון
אם אתה מחפש פורמולת קריאטין בלבד הנוז פצצה.
אבל הno הרבה יותר חזק ומורגש בגלל הקפאין/טאורין והארג'נין

3 גרם בערך בנוז, בno לא ידוע זוהי פורמולה סגורה שלא יודעים כמה קריאטין יש בה (אבל תאמין לי יש מספיק)

הno מזרים בטירוף, הנוז לא כ"כ מורגש בפאמפ

מאסה בעיקרון, רשמתי בתשובה ל1,2 מה אני ממליץ. אבל אם אתה רוצה להדר קח no לפני ונוז אחרי
אם אתה לא רוצה לאבד כח בחיטוב אפשר לשלב אותם, אתה יכול לנסות שורפי שומן שיש בהם את הקפאין וצינטרום אורנטים שמסייע לשרוף שומן ומפצה על איבוד הכח כתוצאה מחוסר בפחמימה.

כרגע בחנות יש רק תפוז, לno יש אריזות קטנות של פונץ, במשלוחים הבאים יגיע יותר פונץ לדעתי

קריאטין מונו הוא הקריאטין הרגיל, הוא סופח מעט נוזלים. הקריאטין אתיל אסטר מלאט חזק פי 3 ולא סופח נוזלים (מה שיש בנוז ובno)

הפאמפ הוא תמיד קיים, זה כמו שרירי הבטן ככל שאתה חטוב יותר הם בולטים יותר כך גם הוורידים ככל שאתה חטוב ומיובש יותר העור יותר צמוד לשריר והוריד בולט.

לא הוא גם קריאטין מתקדם (אתיל אסטר מלאט)
הקריאטין סל מאס הוא של bsn (אותה חברה שמייצרת no) הא כמו הנוז, לדעתי הנוז מעט חזק יותר
רשמתי שהכי טוב זה no לפני אימון ונוז אחרי (אתה אמור לקחת את הסל מאס אחרי לפי הוראות של bsn)

אז ככה
1. No אקפלואוד ללא ספק
2. להשלים קריאטין נוז אחרי האימון
3. אם זה יקר מדי לקחת גם נוז וגם NO, אז קח NO ותשלים קריאטין מונו אחרי האימון כפית תה עם השייק, וכפית תה בבוקר של מונו בלבד
(אל תהיה נעול על קריאטין מונו של אופטימום, של ניצרס בסט יותר זול וזה אותו מוצר)

בארה"ב הno אקספלואוד מאוד נחשב שם יש גם את הנאנו ואפור שהוא מוצר מקביל של מאסלטק (מוצר שאין בארץ כמעט)
ובחנות יש גם את האקספנד שהוא מקביל לno אקספלואוד רק בכדורים (צריך לקחת 4 כדורים לפני אימון)

הדבר הכי חשוב הוא להכניס חלבון ובעיקר פחמימה
אז אם אתה לא אוכל קודם כל תקנה גיינר שמתאים לך
אחרת לא משנה מה תקח וכמה תתאמן לא תגדל בצורה האידיאלית !

מקווה שעשיתי סדר
בהצלחה

hanna666
19-02-09, 16:35
פשש איזה פירוט זה מעליי

moo
19-02-09, 16:40
אני שמח שעזרתי

אחי אפשר לתת הרצאה ולז__ן ת'מוח
אני מקווה שנגעתי בדברים העיקריים
שמי שרוצה לקנות ידע מה שהוא צריך בגדול
ואם הוא באמת מתעניין את השאר הוא יחפש ברשת

תבלו

פומה
19-02-09, 17:54
. שניהם מוגדרים פורמולות ?
כן, no פורמולה לפני אימון של חברת bsn (מכילה קריאטין-כוח,קפאין וטאורין- מרץ,פוקוס ואנרגיה, ארג'נין - חומצת אמינו הידוע כניטריק אוקסייד - מזרימה דם לשריר ונותנת פאמפ-ניפוח)
הנוז היא פורמולת קריאטין שיש בה גם מעט ארג'נין(בהשוואה לno) ויש בה גלוטמין שמסייע להתאוששות, אין בה קפאין !
אני ממליץ על הno לפני אימון וקריאטין רגיל בבוקר ואחרי אימון
אם אתה מחפש פורמולת קריאטין בלבד הנוז פצצה.
אבל הno הרבה יותר חזק ומורגש בגלל הקפאין/טאורין והארג'נין

3 גרם בערך בנוז, בno לא ידוע זוהי פורמולה סגורה שלא יודעים כמה קריאטין יש בה (אבל תאמין לי יש מספיק)

הno מזרים בטירוף, הנוז לא כ"כ מורגש בפאמפ

מאסה בעיקרון, רשמתי בתשובה ל1,2 מה אני ממליץ. אבל אם אתה רוצה להדר קח no לפני ונוז אחרי
אם אתה לא רוצה לאבד כח בחיטוב אפשר לשלב אותם, אתה יכול לנסות שורפי שומן שיש בהם את הקפאין וצינטרום אורנטים שמסייע לשרוף שומן ומפצה על איבוד הכח כתוצאה מחוסר בפחמימה.

כרגע בחנות יש רק תפוז, לno יש אריזות קטנות של פונץ, במשלוחים הבאים יגיע יותר פונץ לדעתי

קריאטין מונו הוא הקריאטין הרגיל, הוא סופח מעט נוזלים. הקריאטין אתיל אסטר מלאט חזק פי 3 ולא סופח נוזלים (מה שיש בנוז ובno)

הפאמפ הוא תמיד קיים, זה כמו שרירי הבטן ככל שאתה חטוב יותר הם בולטים יותר כך גם הוורידים ככל שאתה חטוב ומיובש יותר העור יותר צמוד לשריר והוריד בולט.

לא הוא גם קריאטין מתקדם (אתיל אסטר מלאט)
הקריאטין סל מאס הוא של bsn (אותה חברה שמייצרת no) הא כמו הנוז, לדעתי הנוז מעט חזק יותר
רשמתי שהכי טוב זה no לפני אימון ונוז אחרי (אתה אמור לקחת את הסל מאס אחרי לפי הוראות של bsn)

אז ככה
1. No אקפלואוד ללא ספק
2. להשלים קריאטין נוז אחרי האימון
3. אם זה יקר מדי לקחת גם נוז וגם no, אז קח no ותשלים קריאטין מונו אחרי האימון כפית תה עם השייק, וכפית תה בבוקר של מונו בלבד
(אל תהיה נעול על קריאטין מונו של אופטימום, של ניצרס בסט יותר זול וזה אותו מוצר)

בארה"ב הno אקספלואוד מאוד נחשב שם יש גם את הנאנו ואפור שהוא מוצר מקביל של מאסלטק (מוצר שאין בארץ כמעט)
ובחנות יש גם את האקספנד שהוא מקביל לno אקספלואוד רק בכדורים (צריך לקחת 4 כדורים לפני אימון)

הדבר הכי חשוב הוא להכניס חלבון ובעיקר פחמימה
אז אם אתה לא אוכל קודם כל תקנה גיינר שמתאים לך
אחרת לא משנה מה תקח וכמה תתאמן לא תגדל בצורה האידיאלית !

מקווה שעשיתי סדר
בהצלחה

תודה לכולם
ובמיוחד לך, ידע רב יש לך
עשיתי לי המון סדר בראש ולהגיע להחלטה

בגדול יש לי כמה שאלות נוספות?
1. למה חשוב לקחת קראטין לאחר אימון ? (אני יודע שה no לא מבקש אחרי אימון, רק לפני)
2. תהליך הפאמפ עם הפורמולה ולא באופן טבעי גורם להרחבת כלי הדם, האם יש בזה סיכון ?
3. איך אתה ממליץ לקחת את ה- no לפני אימון סקופ וביום ללא אימון סקופ בבוקר ?
4. אמרת שיש טעם חדש פונצ' שאמור להגיע, ידוע לך עם הוא אמור להגיע במשלוח הקרוב בשבוע הבא ?

moo
19-02-09, 18:04
1. למה חשוב לקחת קראטין לאחר אימון ? (אני יודע שה no לא מבקש אחרי אימון, רק לפני)
NO לוקחים לפני כי זוהי פורמולה לפני אימון (בעיקר בגלל הקפאין טאורין וארג'נין)
אחרי אימון לוקחים קריאטין לסוגיו (מונו או אתיל אסטר) ועם יש בפורמולה גלוטמין/ארג'נין מה טוב, שים לב שבחלבון אופטימום/צמפיון גם ככה יש 4 גרם גלוטמין ו 5.5 BCAA במנת הגשה אז אתה יכול ללכת על המונו אחרי אימון מה גם שחצי קילו יספיק לך לים זמן (אתה לקח כל יום כפית מטבח בבוקר וביום אימון גם כפית בשייק אחרי אימון).

2. תהליך הפאמפ עם הפורמולה ולא באופן טבעי גורם להרחבת כלי הדם, האם יש בזה סיכון ?
לא, הקפאין יותר מסוכן כיוון שהוא מעלה את הדופק, אם ידוע לך שיש לך בעיות בלחץ דם/בלב אל תקח סיכון, מה גם שאת הNO מומלץ ע"י היצרן לצרוך רק אחרי גיל 18.

3. איך אתה ממליץ לקחת את ה- no לפני אימון סקופ וביום ללא אימון סקופ בבוקר ?
ללא אימון לא לקחת NO בכלל, לא יתן לך כלום חבל על הכסף. תקנה מונו חצי קילו/קילו (לבוקר ואחרי אימון) וNO רק ללפני אימון, אם אתה קונה את הNO הגדול זה 60 מנות ואתה לוקח רק לפני אימון אז זה לפחות ל4 חודשים (אלא אם כן אתה כל יום במכון).

4. אמרת שיש טעם חדש פונצ' שאמור להגיע, ידוע לך עם הוא אמור להגיע במשלוח הקרוב בשבוע הבא ?
יש רק באריזה קטנה ואולי כבר אין. בקיצור קח את התפוז כי הוא באריזה גדולה. (הקטנה זה 40 מנות והוא 2/3 מהגדול 60 מנות, ההפרש במחיר משהו כמו 100 ש"ח אז לך על הגדול)

פומה
19-02-09, 18:09
תודה....

מה זה ארג'נין?

moo
19-02-09, 18:28
חומצה אמינית שמזרימה את הדם ונותנת את הפאמפ
כל המוצרים בדף מכילים ארג'נין:
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=361

Vassive - NO ו Deca Stack אין כרגע וכנראה לא יהיה