PDA

צפה בגרסא המלאה : שמן קנולה

erez163
20-02-09, 12:06
איך שמן קנולה כשומן איכותי??
כלומר, כמו שאני לוקח 2 כפות שמן זית בבוקר.. אפשר לקחת 2 כפות שמן קנולה בצהריים? או שעדיף טחינה או חמאת בוטנים? (אני במסה)
תודה ושבת שלום...

Holy_Templar
20-02-09, 12:48
איך שמן קנולה כשומן איכותי??
כלומר, כמו שאני לוקח 2 כפות שמן זית בבוקר.. אפשר לקחת 2 כפות שמן קנולה בצהריים? או שעדיף טחינה או חמאת בוטנים? (אני במסה)
תודה ושבת שלום...

טחינה וחמאת בוטנים ושמן זית ...

זה המקורות שמן שאני טוחן כל הזמן

hanna666
20-02-09, 14:02
טחינה וחמאת בוטנים ושמן זית ...

זה המקורות שמן שאני טוחן כל הזמן

מחזק .

the animal
20-02-09, 14:46
מקור טוב

erez163
20-02-09, 17:12
אם אני רוצה לצרוך את השומנים בתפריט שלי משמנים (יותר נוח לי 2 כפות שמן זית מאשר 2 כפות טחינה - כי אני במטרה להעלות במשקל ונלחם על כל קלוריה..), על איזה שמנים כדאי להסתמך?? (או שאפשר רק שמן זית?)

Bar's
20-02-09, 17:32
אם אני רוצה לצרוך את השומנים בתפריט שלי משמנים (יותר נוח לי 2 כפות שמן זית מאשר 2 כפות טחינה - כי אני במטרה להעלות במשקל ונלחם על כל קלוריה..), על איזה שמנים כדאי להסתמך?? (או שאפשר רק שמן זית?)

טחינה, שמן זית/קנולה (עדיף זית), מיונז 5%, חמאת בוטנים, שקדים, אגוזי מלך וכו'...

erez163
20-02-09, 17:36
אני מעדיף את זה בשמנים (טחינה, מיונז, חמאת בוטנים וכו' קשה לי לאכול - סמיך כזה).. הרבה יותר קל לי לקבל קלוריות משמנים... על איזה מומלץ?? הרי אני לא יכול לחיות רק על שמן זית

mandarine
20-02-09, 18:32
שמן קנולה מומלץ, במיוחד כזה מכבישה קרה או מועשר אומגה 3. לשמן זית טעם מר דוחה..
יש ממרח vicol כמו אוליביה, שעשוי משמן קנולה מועשר ויטמינים וסיבים ועם ויטמין E עשו אותו בשיטה שכביכול לא פוגעת בעררכי שמן קנולה. נחמד לסנדויצ'ים אם אוכל..
מה עם אבוקדו וחטיפי שומשום\חלווה מטחינה מלאה (ללא סוכר) או מרציפן ללא סוכר?יקר אבל טעים.
אני מסיימת אבוקדו שלם עד אבוקדו וחצי כל יום כי זה המקור שומן היחיד אצלי אבל עדיף לגוון.

erez163
20-02-09, 19:02
באמת שהטעם ממש לא משנה לי.... כי אני פשוט לוקח כף שופך לתוכה שמן ושותה... לכן חשוב לי שזה יהיה בשמן ולא במקור אחר.