PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשה| מחקר לגבי חלבון

Max90kg
20-02-09, 14:40
מישהו יכול לתת לי מחקר/מאמר שמוכיח שאין צורך ביותר מ-2 גרם חלבון פר קילו?

haim15
20-02-09, 14:42
מישהו יכול לתת לי מחקר/מאמר שמוכיח שאין צורך ביותר מ-2 גרם חלבון פר קילו?

אין לי מושג עם יש מחקר אבל אני יודע שלא קורה כלום כי היו ימים שהייתי אוכל 2.5 גרם חלבון ולפעמים יותר ולא קרה לי כלום אז תאכל וזהו!
לפי מה שאני חושב כשאוכלים הרבה חלבון אז הכליות עובדות יותר מהר אבל עם אתה תאכל מספיק סיבים וכמובן תשתה הרבה מים כדי שתהיה תנועה של סיבים אז לא יקרה כלום נראה לי שזה נכון אבל בואא נחכה שאנשים עם יותר ידע יאשרו זאת!

the animal
20-02-09, 14:44
אין לי מושג עם יש מחקר אבל אני יודע שלא קורה כלום כי היו ימים שהייתי אוכל 2.5 גרם חלבון ולפעמים יותר ולא קרה לי כלום אז תאכל וזהו !

הוא דיבר על צורך ולא על סכנה

haim15
20-02-09, 14:52
הוא דיבר על צורך ולא על סכנה

נכון עכשיו שמתי לב לזה סליחה!

Amit32
20-02-09, 15:07
יש כאן הרבה חומר לקרוא על חלבון :
http://www.goleango.com/show_article_heb.php?cat_id=1&art_id=49

Max90kg
20-02-09, 15:10
במידה וצריכת החלבון היומית שלכם עולה על הצריכה היומית המומלצת עבורכם, גופכם לא יהיה מסוגל לספוג את עודפי החלבון והעודפים יהפכו לפחמימות או לשומנים, כתלות בצרכי הגוף (בדרך כלל לשומן).
לא הבנתי, איך חלבון יכול להפוך לפחמימות ולשומנים?
ותודה על המאמר, למרות שהוא לא עונה לי סופית על הדרישות הוא עזר לי :)

Amit32
20-02-09, 15:13

כמו שיתר פחמימות ופחמימות מסוכרים יהפכו לשומן ככה גם זה..
איך זה קורה בדיוק? אני לא ממש יודע.

hanna666
20-02-09, 15:35

הוא לא יהפוך אליהם אבל בגוף ישתמש בו כמו שהוא עוסק בפחמימות ובשומנים (למטרות אנרגיה)

Amit32
20-02-09, 16:02
הוא לא יהפוך אליהם אבל בגוף ישתמש בו כמו שהוא עוסק בפחמימות ובשומנים (למטרות אנרגיה)

אני לא רואה איך הפחמימות והסוכרים אצל אנשים שמנים הופך לאנרגיה.
המקרה שאתה מדבר עליו זה בדייאטה דלת פחמימות ועתירת חלבונים,
הדייאטה הזאת מניבה תוצאות מהירות אבל לא לתווך הארוך ובגלל זה צריך לגוון בדיאטה הזאת,
מה שיקרה למי שמתאמן ומקור הקלוריות העיקרי שלו הוא מחלבונים זה שבמקום שהגוף יקח את האנרגיה
מפחמימות (ואין מאיפה לקחת) אז הוא ינצל את החלבון כמקור אנרגיה ואין התפתחות טובה של השריר.

hanna666
20-02-09, 16:05
אני לא רואה איך הפחמימות והסוכרים אצל אנשים שמנים הופך לאנרגיה.
המקרה שאתה מדבר עליו זה בדייאטה דלת פחמימות ועתירת חלבונים,
הדייאטה הזאת מניבה תוצאות מהירות אבל לא לתווך הארוך ובגלל זה צריך לגוון בדיאטה הזאת,
מה שיקרה למי שמתאמן ומקור הקלוריות העיקרי שלו הוא מחלבונים זה שבמקום שהגוף יקח את האנרגיה
מפחמימות (ואין מאיפה לקחת) אז הוא ינצל את החלבון כמקור אנרגיה ואין התפתחות טובה של השריר.

אני מתכוון אם לגוף אין מקור אנרגיה

itaiprz1
20-02-09, 17:34
אבל זה לא שלא צריך זה תלוי, בן אדם שנוטה להשמין עדיף לו להביא את הקלוריות מחלבונים ופחות מפחמימות מבחינת האחוזים.

hanna666
20-02-09, 19:34
אבל זה לא שלא צריך זה תלוי, בן אדם שנוטה להשמין עדיף לו להביא את הקלוריות מחלבונים ופחות מפחמימות מבחינת האחוזים.

אין קשר אחי הפחמימות לא ישמינו אותך אלה המאזן החיובי שאתה נמצא בו

Amit32
21-02-09, 00:38

אתה אומר שטויות...
שאתה אומר מאזן חיובי ושלילי מדברים על בן אדם נורמלי שנותן לגוף שלו מכל אבות המזון, ומה יקרה אם אני יזין את הגוף מעוגות ומחטיפים ועדיין יהיה על נטרלי? במידה ואני נוטה להשמנה ובלי חילוף חומרים גבוה אני ישמין. הדברים האלה משתנים מאדם לאדם אתה לא יכול לקבוע כאלה דברים.

to2005
21-02-09, 01:48
אתה אומר שטויות...
שאתה אומר מאזן חיובי ושלילי מדברים על בן אדם נורמלי שנותן לגוף שלו מכל אבות המזון, ומה יקרה אם אני יזין את הגוף מעוגות ומחטיפים ועדיין יהיה על נטרלי? במידה ואני נוטה להשמנה ובלי חילוף חומרים גבוה אני ישמין. הדברים האלה משתנים מאדם לאדם אתה לא יכול לקבוע כאלה דברים.

אתה לא תשמין אחי.. ההרכב גוף שלך ישתנה אבל אתה לא תשמין

itaiprz1
21-02-09, 02:21

מן הסתם , אבל לכל דבר יש חלק בזה , ועדיין בן אדם עם נטייה להשמנה צריך יותר חלבון מבן אדם עם חילוף חוצרים מהיר.

hanna666
21-02-09, 13:54
אתה אומר שטויות...

שתוק שתוק לך תתאבד

Amit32
21-02-09, 16:11
שתוק שתוק לך תתאבד

לפחות אני מנסה לעזור פה לאנשים, אפילו אם אני טועה פה ושם.
ולא כל הודעה שלי זה"מחזק 123"

hanna666
21-02-09, 16:53
לפחות אני מנסה לעזור פה לאנשים, אפילו אם אני טועה פה ושם.
ולא כל הודעה שלי זה"מחזק 123"

תודה שאתה מנסה לעזור אבל אחי כשאתה מדבר שטויות אתה יכול רק להקשות על השואל