PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשר לנו אקספלוד

SiX PACK
22-02-09, 02:51
יש לי פה שני קופסאות שאני מתכוון להתחרע עליהם בזמן הקרוב......

שאלה אחת שהכי חשובה לי -

עד כמה התוסף יעיל בעלייה במאסה..?

תודה מראש.

פומה
22-02-09, 07:06
SIX PACK יש לך אולי תשובה לאשכול שפתחתי ?

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=49756

hanna666
22-02-09, 09:04
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1405&CategoryID=361&Page=1

תקרא מה עושה
אחד החזקים

SiX PACK
22-02-09, 22:55
תנו קצת חוות דעת אישיות בבקשה.

kapulsky
23-02-09, 01:42
my opinion and the opinion of the scintific community is tha this supplement is a complete waist of money!!!!!!1

now the creatin in it will work like all other creatin but the NO wont and nether will the argenin

i can give u a good article but i cant show it here so if u want talk to me on facbook

itaiprz1
23-02-09, 02:03
my opinion and the opinion of the scintific community is tha this supplement is a complete waist of money!!!!!!1

now the creatin in it will work like all other creatin but the no wont and nether will the argenin

i can give u a good article but i cant show it here so if u want talk to me on facbook

אני באותה דעה שלך אחי אני ישמח ליראות את המאמר, מה הפייסבוק ש'ך?

SiX PACK
23-02-09, 02:28

now the creatin in it will work like all other creatin but the no wont and nether will the argenin

דעתך היא דעתך אבל אתה מדבר על החברה, והחברה אומרת שהמוצר העיף להם את הראש.

אז אני לא מבין בדיוק על מה אתה מדבר, וביקשתי בלי מאמרים ושטויות, רוצה דעות של אנשים בעל נסיון. (בקשר להשפעתו ויעילותו של המוצר על העלייה במאסה)

תודה.

kapulsky
23-02-09, 02:39
אני באותה דעה שלך אחי אני ישמח ליראות את המאמר, מה הפייסבוק ש'ך?

find Dan Kapulsky

kapulsky
23-02-09, 03:01
דעתך היא דעתך אבל אתה מדבר על החברה, והחברה אומרת שהמוצר העיף להם את הראש.

אז אני לא מבין בדיוק על מה אתה מדבר, וביקשתי בלי מאמרים ושטויות, רוצה דעות של אנשים בעל נסיון. (בקשר להשפעתו ויעילותו של המוצר על העלייה במאסה)

תודה.

well u didnt say anywhere not to give articles

but i cant give u any opinion based on the use of this supplement as i try not to buy the latest "fad" and wait for some scientific reviews, luckly for me when those came out i found out that while the idea of NO i a good one, the supplement itself doesnt do anything for ya. all the reviews stated that there is no effect on the actuall body (only the mind) its called the "placebo effect"!1

boris19
23-02-09, 09:39
אחלה מוצר.
תתחיל מסקופ וחצי וכשתרגיש שהוא פחות משפציע תעלה ל-2

adimenia
23-02-09, 10:26
המוצר יעבוד עליך בדיוק לשבוע שבועיים וזהו חבל על הכסף אבל אם כבר קנית תהנה

Shlomik
23-02-09, 11:14
אני התחלתי עם כף אחת והרגשתי קצת יותר אנרגתי באימון, באימון אחריו לקחתי 2 כפות והיה לי אימון מדהים, אחד האימונים הטובים שהיו לי אבל הייתי יותר מדי ערני אחרי זה ובגלל שאני מתאמן בלילה זה הפריע לי, לאורך כל התקופה שהשתמשתי במוצר צרכתי כף וחצי 30 דקות לפני אימון, אני יכול להגיד לך שזה נותן לך הרבה יותר חשק ומטיבציה להתאמן גם כשאתה מגיע מותש מהעבודה זה מעיר אותך ומאפשר לך לעשות אימונים חזקים מאוד וכמובן שגם הפאמפ שאתה מקבל מהמוצר הזה לא דומה לאף מוצר אחר שניסיתי.

בקיצור מומלץ, זה המוצר היחידי מעבר לחלבון וקריאטין שרכשתי כבר 3 פעמים בשנתיים האחרונות.

eyalamzleg
23-02-09, 11:16
משפיע שבוע בלבד

Pro_XXL_Universe
23-02-09, 12:17
משפיע שבוע בלבד

חחחחחחחחח מזה החרא הזה שבוע בלבד?יאנו אחרי שבוע זהו?לא עובד כלום?או שזה משפיע או שזה לא משפיע..

marcosos
23-02-09, 13:03
מה עם הנאנו ואפור אותו דבר או שיותר טוב?

matan666
23-02-09, 14:00
משגע אותי שבארץ הוא עולה 529-600 שקל שbb.com מוכרים אותו ב 35$.

הכריש בקרייסלר
23-02-09, 16:35
אחלה מוצר השפיע עלי לאורך כל הדרך תמיד לקחתי סקופ אחד בלבד כחצי שעה לפני האימון,שילבתי אותו עם קריאטין מונו וזה נתן לי פאמפ מדהים באימון(השתמשתי במוצר פעמיים כחודשיים כל תקופה)עליתי יפה מאוד והמוצר גם מאוד טעים ונותן לך יותר ריכוז באימון,עצה שלי אל תבוא עם ציפיות ותשלב אותו עם קריאטין מונו אתה תעוף בלי שתרצה.

denous
23-02-09, 16:49
השתמשתי במוצר, הוא נחמד לא משהו אדיר...
עד כמה הוא עוזר לעלייה במאסה?
אני יכול רק להגיד שהיה לי יותר כוח - גם סבל וגם כוח להרים יותר.
בנוסף לזה, לא יודע אם זה בגלל שאני לוקח את הנו או שזה טבעי אבל היה לי מוטיבציה מאוד טובה והרבה אנרגיה.
זהו, לא יותר מזה...
בכל מקרה תתחיל איתו כי זה נותן הרגשה טובה, עצם זה שאתה מנסה על עצמך מוצר חדש נותן אנרגיה ומוטיבציה להמשיך להתאמן וחזק יותר.

SiX PACK
24-02-09, 03:04
השתמשתי במוצר, הוא נחמד לא משהו אדיר...
עד כמה הוא עוזר לעלייה במאסה?
אני יכול רק להגיד שהיה לי יותר כוח - גם סבל וגם כוח להרים יותר.
בנוסף לזה, לא יודע אם זה בגלל שאני לוקח את הנו או שזה טבעי אבל היה לי מוטיבציה מאוד טובה והרבה אנרגיה.
זהו, לא יותר מזה...
בכל מקרה תתחיל איתו כי זה נותן הרגשה טובה, עצם זה שאתה מנסה על עצמך מוצר חדש נותן אנרגיה ומוטיבציה להמשיך להתאמן וחזק יותר.

אוקיי תודה.

bolt
24-02-09, 03:06
סיקס פאק תדווח בבקשה מה ההתרשמות שלך מהמוצר אחרי שתשתמש בו

nevizada
24-02-09, 10:47
לא אחרי הפעם הראשונה תן לו חודש ככה

cono
24-02-09, 11:46
לקחתי אותו וסיימתי את כל הקופסא...
במשך כל הזמן לא השפיע... ולא הרגשתי עליה שונה במאסה/כוח...התחלתי במינון של כף עברתי לכף וחצי אז 2 ואז 3 ולא עזר שומדבר..
שמע, כמו שאתה רואה מהתגובות פה על כל אחד זה השפיע אחרת, חלק זה העיף, לחלק (לי) זה לא הזיז את הביצה...
תנסה ורק ככה תדע
תהנה :)

shayetet13
24-02-09, 22:55
תשמע אחי גם אני משתמש בו קניתי מאמריקה 2 קופסאות של ה 60 מנות, אומרים שזה נותן מרץ ויכולת מיקוד ויש עליו המון סגולות ופרסים וכו', אבל בתכלס בשטח לפחות מהניסיון שלי איתו שאני עכשיו משתמש בו כבר חודש תראה אני לא יודע לזהות את את מה שהוא נותן לי כי אני באמת לא מרגיש כלום או לא מבחין במשהו מיוחד זה דעתי אולי בעתיד בהמשך השימוש שלו אני יראה תתוצאות אבל זה נכון לעכשיו.... אבל אחי מה אתה צריך את השטויות האלה אתה מזומורפ טהור אתה תגדל גם בלי זה...

unique
28-02-09, 16:24
נחמד מאוד ב-2-3 פעמים הראשונות.. נותן אנרגיות , התאוששות טובה ומצב רוח טוב.{בשאר האימונים אתה פשוט מרגיש בתחילת האימון התאוששות טובה}
כל פעם שתעלה את המינון אתה תרגיש את השיפור לאימון אחד בלבד.
בקיצור אם אתה קונה אותו בארה"ב הוא שווה כל שקל... אם מישהו חושב לקנות בארץ אני מציע לו שישמור את הכסף שלו.