PDA

צפה בגרסא המלאה : חלבון מי גבינה - איזוטון פרו - Izoton Pro Whey

omrip
22-02-09, 15:16
שלום!

נראה שזאת אבקת חלבון מתוצרת ישראל וזולה יותר מהאחרות. (ראיתי גם במקומות אחרים את ה 2.3Kg ב 220 שקל). נמכרת בחנות פה. (לא יכול לשים לינק משום מה...:rolleyes:)

שאלות: :D
מישהו מכיר את זה? יש בדיקות מעבדה? מי החברה שמייצרת? למה יקר?

תודה! :cool:

hanna666
22-02-09, 15:22
זאת האבקה
http://www.israelbody.org/index.asp?categoryid=89&articleid=191&searchparam=Izoton%20Pro%20Whey
אני מצייע שתתקשר לחנות שמה יענו לך על כל השאלות עליה
לגבי בדיקת מעבדה אני אבדוק לך ואעדכן

omrip
22-02-09, 21:59
היי תודה על התשובה... אני התקשר אליהם ואברר.

ובכל זאת, יש פה אנשים שניסו ויכולים לתת חוות דעת?

Shlomik
23-02-09, 11:30
את המוצר שציינת לא מייצרים יותר כבר מעל שנה וחצי, אני צריך באמת לברר מה הוא עוד עושה באתר.

בכל מקרה אם אתה מחפש אבקה תוצרת הארץ איכותית ובמחיר טוב הייתי מציע לך לבדוק לגבי המוצר הזה:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=853&CategoryID=89&Page=1

הוא חלבון כשר של חברת אופטימלי באיכות מאוד גבוהה, וגם מגיע במגוון טעמים מאוד גדול: וניל, וניל עוגיות, קפוצינו, בננה ותות.

אם יש לך שאלות נוספות תרגיש חופשי לפנות אלי גם באופן אישי,
שלומיק

omrip
23-02-09, 14:01
תודה שלומיק, אבל זה פשוט לא נראה הגיוני.

אני לא מבין למה אבקות של חברות מוכרות מאוד מארה"ב עולות רק במעט יותר ממוצר ישראלי. אם ניקח בחשבון עלויות יבוא (ועוד בכאלה משקלים וכמויות) ואם נחשוב עד כמה ענף החלב בארץ מפותח אני הייתי מצפה להפרשי מחירים משמעותיים. חבל.

תודה בכל אופן!

Shlomik
23-02-09, 15:55
היי עומרי,

אני בהחלט מבין למה אתה מתכוון, אני רק יכול להגיד לך שאנחנו קונים את האבקות חלבון תוצרת הארץ בהפרש קטן מאוד מהאבקות חלבון תוצרת ארצות הברית ולכן גם ההפרש לצרכן הוא של כמה עשרות ש"ח בלבד.

רק נקודה למחשבה כך בחשבון שיצרן ישראלי של חלבון לא מוכר אותם כמויות כמו יצרן בחו"ל ולכן בדרך כלל הוא לא מפיץ את האבקות חלבון בעצמו אלה דרך חברת הפצה שמעבירה את הסחורה לחנויות ומשווקת את המוצר זו דוגמא לאחת הסיבות שהמחירים הם כאלה.

מקווה שעזרתי,
שלומיק

itaiprz1
23-02-09, 21:08
היי עומרי,

אני בהחלט מבין למה אתה מתכוון, אני רק יכול להגיד לך שאנחנו קונים את האבקות חלבון תוצרת הארץ בהפרש קטן מאוד מהאבקות חלבון תוצרת ארצות הברית ולכן גם ההפרש לצרכן הוא של כמה עשרות ש"ח בלבד.

רק נקודה למחשבה כך בחשבון שיצרן ישראלי של חלבון לא מוכר אותם כמויות כמו יצרן בחו"ל ולכן בדרך כלל הוא לא מפיץ את האבקות חלבון בעצמו אלה דרך חברת הפצה שמעבירה את הסחורה לחנויות ומשווקת את המוצר זו דוגמא לאחת הסיבות שהמחירים הם כאלה.

מקווה שעזרתי,
שלומיק

פשוט ברגע שהיא תיהיה זולה במחירים של חול זה ישבור את השוק של האבקות חלבון ואת זה אתם לא רוצים, לא מאשים אותכם זה הגיוני בהחלט.

omrip
24-02-09, 00:24
פשוט ברגע שהיא תיהיה זולה במחירים של חול זה ישבור את השוק של האבקות חלבון ואת זה אתם לא רוצים, לא מאשים אותכם זה הגיוני בהחלט.

מדויק!
ושוב פעם, חבל כי בסופו של יום מי שמפסיד זה לא רק הצרכן הישראלי אלא גם השוק המקומי.
הרי עם ענף חלב מפותח כמו שיש בארץ אפשר לעשות הרבה יותר... :rolleyes:

Shlomik
24-02-09, 14:13
ההחלטה לגבי המחיר היא לא שלנו, אני מבין את ההיגיון שלכם ומזמין אתכם לפנות ליצרן אני האחרון שיתלונן אם ירדו המחירים :whistle: