PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בבחירת גיינר, ממש לפני הזמנה ומתלבט

TheDrag0n
23-02-09, 22:27
בשיחה עם נציג ישראלבודי, הומלץ לי על IsoGainer.
לאחר חיפוש בפורום, לאף אחד אין דעה בכלל על הגיינר הזה, כולם שואלים את כולם שאלות.

אני לא רזה, ולא שמן.
נתונים :
משקל : 81
גובה : 1.86

מאוד מתקשה לאכול בצבא, יוצא מצבים שאני לא אוכל 5 שעות, ואני פשוט מנסה לדחוף כל דבר לפה.
החלטתי להזמין גיינר, שמעתי הרבה אנשים שאומרים שזה באמת לא שווה ת'כסף, כי זה נגמר צ'יק צ'אק וכו', מישהו יכול לאמת?

אני מתכנן לשתות שייק גיינר בבוקר, ולפני השינה.
וביום של אימון - בין הארוחות (בנוסף לבוקר ולילה)

אני מחפש בעיקר לעלות במסה לכבוד הקיץ הקרב ובא (אני יודע שזה לא מבטיח לי תוצאות עד תחילת הקיץ -אפריל)

יש פה אנשים שיוכלו לעזור לי?
אני ממש לפני הזמנה של גיינר + אבקת חלבון אופטימום Whey.

המון תודה לעוזרים.

eladddi
23-02-09, 22:34
בשיחה עם נציג ישראלבודי, הומלץ לי על isogainer.

יש פה אנשים שיוכלו לעזור לי?
אני ממש לפני הזמנה של גיינר + אבקת חלבון אופטימום whey. ???

המון תודה לעוזרים.

גם גיינר וגם אבקת חלבון ?
סגיינר יש גם חלבון ..
מה עם אימונים אתה מספיק ליתאמן ולנוח ??
תקנה רק אבקה חלבון ופשוט תשתדל לפחות לאכול \ אבקה כמה שאתה צריך ביום..
האבקה זה דבר זמין תקח את זה איתך איפה שהו ותשלים פחממות בזמן שיש לך לאכול ..

king l8
23-02-09, 22:44
לפי דעתי לא צריך גם אבקת חלבון וגם גיינר !!
ולפי דעתי תקנה אבקת חלבון ופשוט תוסיף לך פחמימות שיבולת שועל וכו' בבלנדר ותעשה לך אחלה גיינר!

TheDrag0n
24-02-09, 00:38
מה? אפשר הסבר יותר מפורט ?

רגע אולי אני קצת מבולבל..

גיינר = אבקת עליית במסה ?

Bar's
24-02-09, 00:57
מה? אפשר הסבר יותר מפורט ?

רגע אולי אני קצת מבולבל..

גיינר = אבקת עליית במסה ?

בדיוק.
אבל אתה מספיק להתאמן כמו שצריך? לאכול בשאר היום את הכמויות שאתה צריך?

TheDrag0n
24-02-09, 02:03
להתאמן כן, אני מתאמן לפי תוכנית ab.
יום כן יום לא.
לאכול אני מנסה כמה שאפשר והכי נקי שאפשר..
אבל כמו שאמרתי לפעמים אני מפספס ארוחות מאוד חשובות.
נגיד היום אכלתי ארוחת צהריים בשעה 12, ואחרי זה אכלתי רק ב-6, מבינים?
בד"כ זה לא קורה אבל יש לי איזה יום-יומיים בשבוע כאלה..וזה מאוד קשה. כי אני מרגיש את הרעב

אני רוצה לעלות במסה כמה שיותר לקראת הקיץ. (אומנם אני צריך הרבה מסה, אבל אני לא רוצה להיות בקיץ עם אחוז שומן גבוה)

Shlomik
24-02-09, 12:33
האיזו-גיינר הוא מוצר מעולה מבחינת ההרכב, מתאים לאנשים שמחפשים עליה הדרגתית בפיתוח מסת שריר מתאים גם לפני הקיץ כיוון שהסיכוי שתעלה איתו באחוזי שומן באופן משמעותי הוא קטן.

המוצר מגיע כרגע רק בטעם שוקו, במידה ואתה מעוניין בטעם אחר יש מוצר מגביל של חברת bsn בשם true-mass אשר מגיע בטעמים וניל וקרם עוגיות.

אתה לא יכול לטעות עם אף אחד מהמוצרים.

במידה ויש לך שאלות לפני ההזמנה תרגיש חופשי גם לפנות אלי באופן אישי,
שלומיק

TheDrag0n
24-02-09, 14:41
היי שלומיק, תודה על התגובה.

אין לי בעיה עם הטעם שוקו.
אני רוצה להיות בטוח שהמוצר שווה את הכסף, כי אני קורא פה שהרבה אומרים יחס של כמות - זמן וכסף לא שווה.
והאם זה באמת יעזור לי להשלים את הארוחות החסרות לי, ולתת לי את מלוא התועלת, לעלות במסה נקייה.

תודה

ATok
24-02-09, 15:23
חח, אני אנסה להגיב את דעתי.
גיינר = עלייה במסת שריר(זה לא ממש ככה, כמו שרשום, זה תחליף ארוחה. אם תתאמן או אם לא זה פשוט כמו שאתה אוכל ארוחה רגילה עם מה שמכיל גם הגיינר,חלבון פחמימות וכו')
ואללה, עד לא מזמן גם אני רציתי לקנות גיינר, אחרי שיחה קצרה עם המאמן התחרטתי.
בוא תישמע גיינר כמו שאמרו לך, זה באמת מספיק לממש קצת זמן. אני לא יודע בנוגע לשלך, אבל למשל סיריוס מאס של 5.5קג' מספיק ל 16 יום, אם אתה אוכל "מנה".. הרוב לא אוכלים מנה אחת אלה חצי מנה שזה משהו כמו 25גר חלבון 600 קלוריות משהו בסיגנון הזה. אם מתאים לך לבזבז כל חודש 300+ שקל אז סבבה.
תיראה לי המאמן המליץ חלבון, אבל לי אין בעיות עם פיספוס ארוחות, אבל בוא תיראה בחלבון יוצא לך משהו כ 81 מנות של 20גר חלבון לכל מנה. עכשיו גיינר(אני מדבר על סיריוס מאס) 32 מנות שמכילות 20גר' חלבון לעומת 81 מנות של חלבון שמכילות גם 20 גר' חלבון. אבל מה אין פחמימות, עכשיו לא יצא לי עדיין לחשב אם יוצא יותר משתלם לקנות את הפחמימות גם(בננה, תותים, שיבולת שועל וכו') אבל ניראה לי שיותר משתלם.
תחליט אתה אחי =) אם יש לך עוד שאלות אני ישמח(ד"א אם אתה מעוניין לדעת מה בסוף החלטתי ליקנות.. קראטין חח xd)

TheDrag0n
24-02-09, 15:56
תודה לך על התגובה.
אני מתשמש באבקת חלבון של אופטימום, מה שאתה אומר זה פשוט להוסיף לשייק שיבולת שועל ועוד פחמימות לשייק ובעצם אני אגיע לתוצאה שגיינר משלים לי?

ובטח שאני מעוניין לדעת למה קנית קריאטין, מה ההגיון בין מה שהסברת לי לבין קריאטין?
קריאטין זה לא למי שתקוע במשקלים ? הוא נותן לך את הפוש של ה-20-30 אחוז לשריר, וככה בעצם זה עוזר למי שתקוע במשקלים.
ומה שכן, אחרי שאתה מפסיק להשתמש בקריאטין (יגיע מתישהו לא? אסור לקחת את זה על בסיס קבוע) אתה חוזר לגודל שלך האמיתי, כי קריאטין מגדיל אותך קצת.

אני גם קניתי קריאטין ולאחר המון הסברים וקריאת מאמרים הפסקתי להשתמש בו.
אשמח להסבר שלך, הוא יושב לי פה מול העיניים מחכה שאני אשתה אותו חח

ATok
24-02-09, 16:48
אני לא יודע בקשר לכל הערכים שנימצאים בגיינר, אבל לגבי כמות החלבון ופחמימות בהחלט, אם תשתמש בכמויות הנכונות אין שום סיבה.
אין הגיון בין מה שהסברתי לך עד לקראטין. מה שהסברתי לך היה למה שביקשת, הקראטין היה מוזכר אם יעניין אותך.
אני בשונה ממך מסודר בארוחות ומקבל את כל מה שאני נחוץ לו עכשיו, אז אין לי צורך בחלבון או גיינר. למרות זאת לעלייה של מאסה אני לא יתנגד, בנוסף לזה ש 5 גר' קראטין אני לא מקבל בארוחות =)
קראטין לבדווקא לאלו שתקועים, הוא נותן פוש גם לאלו שלא(במידה אם הוא משפיע בכלל).
לא הבנתי למה אסור לקחת אותו על בסיס קבוע?(אני משער לעצמי בגלל כמה מיתוסים שכניראה קראת, נחכה לתגובה שלך)
בקשר ל"חוזר לגודל הרגיל שלך" כבר אני מבין שלא קראת הרבה או לעומק, כי כימעט בכל אשכול ומאמר רשום הקטע הזה, בזמן שימוש בקראטין הגוף סופח נוזלים לשריר, כך שאתה מקבל נפח יותר, לאחר הפסקת השימוש, יורדים הנוזלים ולא נפח השריר באמת ללא הנוזלים.

TheDrag0n
24-02-09, 16:51
חח לקחת אותי כבר כאחד שחיי רק לפי מאמרים באינטרנט..
טעות.

למה לא לקחת קריאטין באופן קבוע? כדי שהגוף לא יתרגל.
לגביי ה"ניפוח" הזה, אתה צודק, לא הסברתי את עצמי כמו שצריך.
לא התכוונתי שאתה יורד בשריר..סלח לי :)

ATok
24-02-09, 17:47
לא התכוונתי או אמרתי שאתה חיי על מאמרים, פשוט אמרת כי קראת אז הגבתי במקביל.
גם לי לא יזיק מעט ידע, מה רע בזה שהגוף כן יתרגל?

Shlomik
24-02-09, 18:14
היי שלומיק, תודה על התגובה.

אין לי בעיה עם הטעם שוקו.
אני רוצה להיות בטוח שהמוצר שווה את הכסף, כי אני קורא פה שהרבה אומרים יחס של כמות - זמן וכסף לא שווה.
והאם זה באמת יעזור לי להשלים את הארוחות החסרות לי, ולתת לי את מלוא התועלת, לעלות במסה נקייה.

תודה

אני ינסה לתת את דעתי לגבי אם המוצר שווה את הכסף, זה נכון שאבקת חלבון מספיקה לך ליותר זמן אבל השאלה אם אתה אוכל מספיק?

זה לא יעזור אם תקנה אבקת חלבון ב350 ש"ח שתספיק לך ל3-2 חודשים ולא תראה איתה שום שיפור בעליה במסה לעומת רכישה של גיינר שיעלה לך 350 ש"ח ויספיק לך לחודש עד חודש וחצי אבל תעלה איתו 0.5-2 ק"ג במשקל, אני חושב שכולם יסיכמו איתי שהאופציה השניה עדיפה למרות שהיא תספיק לך לפחות זמן, מקוה שהצלחת לרדת לסוף דעתי.

ולכן אני אומר דבר כזה אם אתה באמת מאמין שתצליח לרכוש רק אבקת חלבון ובאמת תקפיד על לשלב איתה פחמימות כל פעם ומספיק פחמימות אם זה פירות ו/או שיבולת שועל אז אתה יכול ללכת על אבקת חלבון מנסיון שלי מרבית האנשים בשלב מסוים מפסיקים להקפיד על שילוב הפחמימות ואז לא מגיעים לתוצאות שהם שואפים אליהם, אם מראש אתה יודע שאהיה לך קשה לשלב פחמימות אז אין פה בכלל התלבטות תרכוש את האיזו-גיינר או מוצר אחר שאתה מעוניין בו ולך עליו כי במקרה כזה אבקת חלבון לא תעשה לך הרבה שינוי מבחינת פיתוח מסת שריר.

מקווה שעזרתי,
שלומיק

TheDrag0n
24-02-09, 18:46
תשמע בעיקרון אני מנסה להשלים כמה שיותר ארוחות פחמימות בסדר היום שלי.
אני יותר בבית מאשר בבסיס, אז זה קצת מאזן לי.
בבסיס אני אוכל מאוד גרוע! ארוחת צהריים ב-12 וארוחה אח"כ אלוהים יודע מתי. (סביבות 5) וגם - אני אוכל באגט עם חזה עוף \ שניצל. (קונה בשק"ם)

כשאני בבית אני מפרק סירים של אורז עם אפונה \ שועית ירוקה, פאסטות \ ספגטי.
אני מנסה תמיד לשמור על מאזן ולאכול כל 3 וחצי שעות מקסימום.
בזמן האחרון פשוט התחלתי לקחת איתי 2 פרוסות עם פסטרמה ולאכול אותן בשעה 10.

אתה מבין, אני יום ככה יום ככה, יום אחד אני אוכל מעולה יום אחרי אני אוכל על הפנים.
בגלל זה הרגשתי שאני צריך את הגיינר שישלים לי את הארוחה החסרה הזאת בשעות הצהריים.

עכשיו לגביי האבקת חלבון, אתה מתכוון שאני ישאר עם אבקת חלבון, ופשוט יוסיף לשייק שיבולת שועל ? (ככה זה הולך? )
מצטער על הבורות פשוט אני רוצה שהכל יהיה ברור לי.

Shlomik
24-02-09, 18:59
זאת אפשרות, לדעתי זה פחות נוח.
במקרה שלך לדעתי הייתי הולך על אבקה לעליה במסה, תמיד אתה יכול לקחת חלבון ולזרוק בתיק כמה פרוסות לחם / פירות אבל איך שלא תהפוך את זה אם יש לך ימים שבהם אתה אוכל על הפנים 1-2 מנות של אבקה לעליה במסה יכולות ליצור שינוי משמעותי והם הרבה יותר נוחות לצריכה מאשר אבקת חלבון ושיבולת שועל.

TheDrag0n
24-02-09, 19:02
תודה לך שלומי, רק בבקשה כיוון אחרון:
איזו גיינר \ סיראס מאס ?

משקל 81 גובה 1.86
(תמונות יעזרו? אני יכול להעלות לצורך המחשה, אולי זה יכוון איזה גיינר יותר טוב לי)

TheDrag0n
24-02-09, 19:46
ושאלה אחרונה חביבה חח
האם להתחיל שימוש בקריאטין ? יש לי קריאטין של אופטימום בבית.

hanna666
24-02-09, 22:03
תודה לך שלומי, רק בבקשה כיוון אחרון:
איזו גיינר \ סיראס מאס ?

משקל 81 גובה 1.86
(תמונות יעזרו? אני יכול להעלות לצורך המחשה, אולי זה יכוון איזה גיינר יותר טוב לי)

http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=100&ArticleID=135

hanna666
24-02-09, 22:04
ושאלה אחרונה חביבה חח
האם להתחיל שימוש בקריאטין ? יש לי קריאטין של אופטימום בבית.

אפשר לשלב 5 גרם ביום