PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום לכולם חדש פה שאלה בנוגע להרזיה

veteran
24-02-09, 12:02
אני שוקל בסביבות 65 +- אני מטר שבעים ואני מעוניין להוריד בערך 4 קילו ולהפוך אותם לשריר

האימונים שאני מבצע הם בעיקר מתח מקבילים שכיבות סמיכה כפיפות בטן ( רגיל יהלום וכו' ) ובטן .

מה שאני רוצה זה להוריד את אחוזי השומן ולהמיר אותם בשריר אני לא רוצה להיראות כמו בודיבילדרים אלה יותר בסגנון רגיל מחוטב כמו שנקרא .

האם תוכלו להציע לי תוספים ( כי אני לא מבין בזה כלום ) שיוכלו לעזור לי להוריד באחוזי השומן ולא לאבד רקמות שריר יקרות

תודה לעוזרים

barak666
24-02-09, 12:22
התרגילים שאמרתה שאתה עושה בבית הם כן טובים וכן שורפים שומן ומוסיפים כוח אבל כדי ליראות שינוי גדול אתה צריך לעשות כמה דברים חשובים חוץ מהאימון שאמרתה שאתה עושה בביתה:

1)ארובי שזה אומר ריצה הליכה אופניים וכו'

2)אכילה נכונה שהקלוריות שאתה מכניס לגוף יהיו פחות ממה שאתה שורף (מאזן שלילי)

(תיקרא את המאמרים שבאתר אני חושב שזה יעזור לך)

תנסה קודם ארובי+תפריט שבועים שלוש אם לא ילך תישאל בקשר לתוספים אבל אני חושב שיהיה שינוי מצויין לדעתי...

!Demon!
24-02-09, 12:36
תרגילי כוח לא שורפים שומן...כאשר אתה מבצע אותם יש הוצאה קלרית אבל לא בשביל זה עושים אותם..כדי להתחטב יש צורך להיות במאזו קלורי שלילי..זה בכלליות תריץ חיפוש או מאמרים שיעזרו לך להבין פחות או יותר ותחזור עם שאלךות ספציפיות

paruz
24-02-09, 13:08
דבר ראשון - שומן לא הופך לשריר- מיתוס!
שומן זה שומן ושריר זה שריר!
התרגילים שאתה עושה יעזרו לך בתהליך אבל , לא הם יבאו את השינו שאתה רוצה, אלה ,תפריט מאוזן אם מאזן קלוריות שלילי והרבה אירובי יעשו העבודה.
אל תתחיל לקנות תוספי מזון כי אתה לא יודע כמה תתמיד בזה, קח לך חודש "ניסיון" מה שנקרה, בדוק את עצמך ואת רמת ההשקע שלך ואז תחשוב.
אני ממליץ לקרוא את המאמרים שבאתר ויש גם תפריטים נהדרים - יאללה לעבודה.

hanna666
24-02-09, 14:31
אם אתה רוצה תוסף שישמור לך כמה שיותר על מסת השריר אני מציע לך לקחת קריאטין או hmb
אם אתה רוצה שורף שומן לך על libo6x או hydroyxcut hardcore

king l8
24-02-09, 15:01
עזוב אותך תוספים עכשיו אחי .. תקרא מאמרים תבנה לך תפריט כמו בנאדם ואז תבדוק אם אתה צריך תוספים או לא

veteran
24-02-09, 18:01
האם תוכלו לעזור לי לבנוות תפריט שבועי כולל מה לאכול לפי אימון אירובי ואנאירובי ואחרי כי אני לא מבין בזה בכלל תודה לעוזרים:bow:

veteran
24-02-09, 18:05
האם תוכלו לעזור לי לבנוות תפריט שבועי כולל מה לאכול לפי אימון אירובי ואנאירובי ואחרי כי אני לא מבין בזה בכלל תודה לעוזרים:bow:

והאם זה נכון שלפני אימון אפשרי לשתות קופאין וזה יזרז את תהליך שריפת הקלוריות לדוגמא אנרג'י דרינק לצורך העניין ( xl ) אמת או מיתוס ?

!Demon!
24-02-09, 19:25
1. לא ניראה לי שמישהו יבנה לך תפריט פה תעשה חיפוש יש מלא תפריטים
2. זה לא מזרז את התהליך אתה עוזר בניוד השומן שכל עוד אתה לא באחוז שומן נמוך ולא בגרעון קלורי זה לא כלכך נוגע לך

hanna666
24-02-09, 22:05
והאם זה נכון שלפני אימון אפשרי לשתות קופאין וזה יזרז את תהליך שריפת הקלוריות לדוגמא אנרג'י דרינק לצורך העניין ( xl ) אמת או מיתוס ?

קפאין*
הוא יתן מרץ לפני האימון
לגבי התפריט תקרא את המדריך לחיטוב ותבנה אם יש איזו שהיא בעיה תגיד לי

veteran
25-02-09, 19:26
טפריט החיטוב מדברת על אנשים ששוקלים 80 קילו אני בקושי 65

veteran
25-02-09, 23:50
הקטע שהאוכל שאני בעיקר אוכל זה אורז בשר טונה פסטה ולא מרבה לאכול ממתקים / קולה חטיפים לחם ושטויות

האם בלי להיות כפוף למאזן קלורי שלילי בגלל חשד לפגיעה בגביהה אני עדיין אוכל להוריד במשקל ? כמובן עם אימוני אירובי ואנאירובי במשך השבוע ?

hanna666
26-02-09, 11:53
הקטע שהאוכל שאני בעיקר אוכל זה אורז בשר טונה פסטה ולא מרבה לאכול ממתקים / קולה חטיפים לחם ושטויות

האם בלי להיות כפוף למאזן קלורי שלילי בגלל חשד לפגיעה בגביהה אני עדיין אוכל להוריד במשקל ? כמובן עם אימוני אירובי ואנאירובי במשך השבוע ?

אם אתה לא תהיה במאזן שלילי לא תרד באחוז שומן

veteran
26-02-09, 12:23
תודה על התשובות המהירות אבל אני עדיין מנסה להסביר שאני לא אוכל יותר מ1500 קלוריות ביום וגם זה בלחץ אז תחשבו כמה מזה יורד לי רק על מנוחה בלי קשר לאימונים אז אני מסביר שאני בגרעון קלורי שלילי בלי לנסות אפילו ועדיין האחוז שומן לא יורד מה הסיבה ? אולי אני כן יורד באחוז שומן אבל לא מרבה להתאמן 3 -4 פעמים בשבוע אולי זאת הסיבה ?

hanna666
26-02-09, 12:25
תודה על התשובות המהירות אבל אני עדיין מנסה להסביר שאני לא אוכל יותר מ1500 קלוריות ביום וגם זה בלחץ אז תחשבו כמה מזה יורד לי רק על מנוחה בלי קשר לאימונים אז אני מסביר שאני בגרעון קלורי שלילי בלי לנסות אפילו ועדיין האחוז שומן לא יורד מה הסיבה ? אולי אני כן יורד באחוז שומן אבל לא מרבה להתאמן 3 -4 פעמים בשבוע אולי זאת הסיבה ?

אין קשר בין מספר האימונים לירידה באחוז שומן כנראה שאתה לא בגרעון כי אם ביית אין סיבה שלא תרדי

veteran
26-02-09, 12:27
אין קשר בין מספר האימונים לירידה באחוז שומן כנראה שאתה לא בגרעון כי אם ביית אין סיבה שלא תרדי

אז אני צריך להיכנס חזק לגירעון קלורי שלילי עם הרבה אירובי הבנתי אבל אני לא מוכן לקחת את הסיכון שאני לא יגבה אני גם ככה נמוך .

ועוד שאלה למה זה טוב לאכול שעה וחצי לפני אימון כוס אורז מאודה ואחרי אימון לפחות פחית טונה וחצי מסוננים אחרי אימון ?

hanna666
26-02-09, 12:35
אז אני צריך להיכנס חזק לגירעון קלורי שלילי עם הרבה אירובי הבנתי אבל אני לא מוכן לקחת את הסיכון שאני לא יגבה אני גם ככה נמוך .

ועוד שאלה למה זה טוב לאכול שעה וחצי לפני אימון כוס אורז מאודה ואחרי אימון לפחות פחית טונה וחצי מסוננים אחרי אימון ?

לגבי הגביה אין סיכון אל תדאג
לגבי האכילה לפני האימון על מנת שיהיה לך כוח ואנרגיה באימון כי אורז זו פחמימה ופחמימות מהוות מקור אנרגיה לגוף
לגבי האכילה לאחר האימון תאכל טונה במים ולא בשמן ובנוסף תאכל פחמימה בעלת אינדקס גליקימי גבוה

veteran
26-02-09, 16:32
לגבי הגביה אין סיכון אל תדאג
לגבי האכילה לפני האימון על מנת שיהיה לך כוח ואנרגיה באימון כי אורז זו פחמימה ופחמימות מהוות מקור אנרגיה לגוף
לגבי האכילה לאחר האימון תאכל טונה במים ולא בשמן ובנוסף תאכל פחמימה בעלת אינדקס גליקימי גבוה

טונה במים זה דוחה ברמות לא יתוארות אני אוכל טונה בשמן אבל אני מסנן אותה עד שלא נשאר טיפת שמן

veteran
26-02-09, 16:59
שאלה האם אני אוכל לקנות פה את המארז של morsos שיש בחטיף 20 גרם חלבון איכותי במקום לפרק כופסאות טונה גועליות , מה אומרים לא עדיף ?

hanna666
26-02-09, 17:01
שאלה האם אני אוכל לקנות פה את המארז של morsos שיש בחטיף 20 גרם חלבון איכותי במקום לפרק כופסאות טונה גועליות , מה אומרים לא עדיף ?

אפשרי שניהם מקורות חלבון אבל אני מעדיף את הטונה

!Demon!
26-02-09, 17:02

תיראה שאין בחטיף שומן רווי לא מומלץ וסוכרוז בכמות מופרזת