PDA

צפה בגרסא המלאה : :):):) vs optimum

Soprano
27-02-09, 23:25
אני יכול להשיג חלבון i-s-s ב300 כולל שייקר
ואני יכול להשיג ב340 אופטימום, שניהם אבקת חלבון, מה יותר כדאי?

לא יודע למה אי אפשר לבטא את זה וזה מראה חייכנים - i-s-s

rosilio
28-02-09, 08:32
כי אסור לדבר על חברות מתחרות,אחי יש לך אותי באיסיקיו לא? דבר איתי שאני אהיה מחובר

Eyeseen
28-02-09, 08:44
היו לי את שניהם, Optimum יותר טעים.

SiX PACK
28-02-09, 11:19
הערכים של i s s על הפנים, האבקה אולי טעימה, אך מלאה בסוכרים ושומנים. איך אתה משווה בכלל בין השניים

eden.B.
28-02-09, 11:30
Optimum בלי להסס אפילו (חרא דבר I S S)

itaiprz1
28-02-09, 12:11
אני היתאכזבתי מאופטימום לא אהבתי אותה,.
על ה:איאסאס קראתי שהיא טובה אבל לא ניסתי אותה.

Max90kg
28-02-09, 12:59
הערכים של i s s על הפנים, האבקה אולי טעימה, אך מלאה בסוכרים ושומנים. איך אתה משווה בכלל בין השניים
אני ראיתי את הבדיקת מעבדה ולא ראיתי שם את הסעיף הזה. יש לך בסיס להגיד את זה? אם כן מה הוא?

Soprano
28-02-09, 13:16
סיקס פאק אתה בטוח?

m0she
28-02-09, 13:52
יש בi-s-s פחות חלבון מאופטימום, גם לפי בדיקות המעבדה (שלהזכירכם, משקפות חבילה אחת ולא את הממוצע - תמיד יש סטיות, גם בקוטג' שלכם).

itaiprz1
28-02-09, 14:52
2 בחברות טובות והמחיר שלהם ממש דומה הפרש 2 דולר,
פשוט בארץ ההפרשים משתנים
אז החברה הזאת נחשבת למצוינת אז לא הבנתי את הסטיגמה שלה שהיא לא טובה, כאילו מה שעולה פחות מאופטימום הוא לא טוב.

m0she
28-02-09, 14:53
רק שכחת שהמנה של i-s-s שוקלת יותר, משמע יש פחות מנות הגשה בכל חבילה ואחוז חלבון נמוך יותר. בחישוב פשוט יוצא שבאופטימום יש כמה אחוזי חלבון יותר מi-s-s (אם אני זוכר נכון, 74% באופטימום ו69 בi-s-s לפי תוצאות הבדיקה). ושוב, אתה שוכח שתמיד יש סטיות והסטיה בבדיקה היא תקנית. אם משקללים את כל הנתונים האלה, יוצא שאין באמת הפרש בין אופטימום לi-s-s מבחינת המחיר, אולי 5-10 שקל.

הערה: אני לא אומר שi-s-s זה ממש גרוע ואסור להשתמש בזה וכו' - לא ניסיתי את האבקה בעצמי. החישוב הכלכלי שמוצג הוא פשוט שגוי.

itaiprz1
28-02-09, 15:24
רק שכחת שהמנה של i-s-s שוקלת יותר, משמע יש פחות מנות הגשה בכל חבילה ואחוז חלבון נמוך יותר. בחישוב פשוט יוצא שבאופטימום יש כמה אחוזי חלבון יותר מi-s-s (אם אני זוכר נכון, 74% באופטימום ו69 בi-s-s לפי תוצאות הבדיקה). ושוב, אתה שוכח שתמיד יש סטיות והסטיה בבדיקה היא תקנית. אם משקללים את כל הנתונים האלה, יוצא שאין באמת הפרש בין אופטימום לi-s-s מבחינת המחיר, אולי 5-10 שקל.

הערה: אני לא אומר שi-s-s זה ממש גרוע ואסור להשתמש בזה וכו' - לא ניסיתי את האבקה בעצמי. החישוב הכלכלי שמוצג הוא פשוט שגוי.

אתה עושה השוואה של סה"כ חלבון ,

אבל בגדול כמה גדול ההבדל אם אתה תיקח במנה את ה22 ל24 גרם חלבון, זה לא שחלבון זה דבר זול שאפשר להגיד שיהיה עוד,
אז בגדול אם אתה מסתכל על זה בוא נגיד אי.אס.אס עולה 300 (סתתם דוגמא) ויש בו 1600 חלבון
אופטימום עולה 340 ויש בו 1800 חלבון
פרו קומפלקס עולה 420 ויש בו 2300 חלבון , אז אפשר להגיד שהמחיר הולך לפי מחיר פר חלבון, ולא לפי האיכות של החלבון,

m0she
28-02-09, 15:25
טוב נו משה אתה מהמערכת של ישראלבודי ואתה חייב להיות משוחד,נכון אנחנו צעירים אבל לא טמבלים

כמובן שאתה לא טמבל. אתה יודע שאני צודק, ושאת המתמטיקה לא מעניינות ההתחכמויות שלך. תביא מחשבון, תעשה את החישוב ותראה שההשוואה שלך בין המנות היא מצחיקה כי המנות בכלל לא באותו גודל. מאחר ואתה לא טמבל, אתה מחליט להאשים אותי כאילו שאני לא בסדר - הבעיה היא שאני ואתה יודעים שאני צודק.

שוב, לא אמרתי שזאת אבקה גרועה ואסור להשתמש בה. רק אמרתי שהחישובים שמבוצעים כאן אינם נכונים. זה הכל.

m0she
28-02-09, 15:27
אתה עושה השוואה של סה"כ חלבון ,

אבל בגדול כמה גדול ההבדל אם אתה תיקח במנה את ה22 ל24 גרם חלבון, זה לא שחלבון זה דבר זול שאפשר להגיד שיהיה עוד,
אז בגדול אם אתה מסתכל על זה בוא נגיד אי.אס.אס עולה 300 (סתתם דוגמא) ויש בו 1600 חלבון
אופטימום עולה 340 ויש בו 1800 חלבון
פרו קומפלקס עולה 420 ויש בו 2300 חלבון , אז אפשר להגיד שהמחיר הולך לפי מחיר פר חלבון, ולא לפי זה איכותי וזה לא,

שוב, לא אמרתי מה איכותי ומה לא. תעשה את החישוב ותבדוק אם אופטימום באמת יותר יקר, ואם כן אז בכמה. בפועל, אופטימום לא יקר ב40 שקל יותר מהסיבה הפשוטה שיש בו יותר חלבון. סתם דוגמא, לפי החישוב שלך (סתם לצורך הדוגמא) הבדל של 200 גרם חלבון זה שמינית מהחלבון שיש בi-s-s, שמינית מ300 זה 37.5 שקל. הבדל של 2.5 שקל לחבילה. אז תבדקו כמה חלבון יש באמת בכל חבילה ואז תחשבו הלאה - לפי טעם למשל.

m0she
28-02-09, 15:35
אני אמרתי שהיא לא טובה כל כך? אני מנסה לגרום לך לחשוב ככה? כנראה שאתה דווקא כן טמבל.

אני בטוח שישבת, רוקנת חבילה סקופ סקופ וספרת את המנות. בכל אופן, הבדיקות שאתה כל כך אוהב להזכיר אומרות אחרות. אתה לא יכול לאחוז את החבל משני קצותיו.

נגיד שלי יש אינטרס. למחשבון אין אינטרס. תעמיד את השאלה למבחן המחשבון ונראה מי צודק. או שגם casio עובדים בשביל ישראלבודי..

Glycolysis
28-02-09, 15:36
אתה עונה במשפט -"שוב, לא אמרתי שזאת אבקה גרועה ואסור להשתמש בה",דרך המשפט אתה מנסה כאילו לגרום לנו לחשוב שהיא "לא טובה כל כך",אתה הרי משיראלבודי ויש לך אינטרס,i-s-s יצאה הכי אמינה בבדיקות מעבדה,אני חושב שאופטימום לא שווה אפילו חצי שקל יותר,אני אישית ספרתי ויצא לי 77 מנות ב i-s-s ואז יוצא שיש את אותו גרם חלבון למנה,היא גם יותר טעימה מאופטימום לכן אני מעדיף i-s-s:wiggle:

שמשהו יביא לו באן רואים שהוא היבואן או משהו בסיגנון, שכל אחד ישתה מה שבא לו.
וזה לא קשור שיש לו אינטרס או לא, הוא מציג לך עובדות מתמטיות בזמן שאתה מציג "אני ספרתי" על הקופסה רשום 71 על הקופסה של אופטימום רשום 77 ויש טעמים שגם יותר, אז למי נאמין למתמטיקה ועובדות שחור על גבי לבן או איזה פיסטוק חלבי שנרשם לפה אתמול ומנסה לייחצן את המוצר שלו? יאללה גבר תן גז.

m0she
28-02-09, 15:37
טוב, glycolysis צודק, הדיון באמת הגיע לקיצו. עברנו להשמצות חסרות בסיס. שכל אחד יעשה את החישוב ויבדוק מה שווה לו.

ננעל.