PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה באמת חשובה

רועי ב.א
28-02-09, 22:31
אני בתקופת מסה ואני אוכל הרבה כדי שיהיה לי מסה
עליתי בהיקף יד זה נכון אבל עליתי גם בשומן בצד יחסית האחוז ושמן שלי לדעתי עלה(הוא היה מאוד נמוך לפני 2-3 שבועות)

עכשיו אני אוכל יחסית קצת שומנים שהם בסדר כי אני לא ממש אוהב..ואני אוכל הרבה פחמימות....יש לזה קשר להשמנה נכון? (אני מדבר על הרבה מאוד פחמימות....לדעתי אפילו משהו כמו 350-400 גרם לא זוכר בדיוק לפי התפריט)

ניסיתי לבנות תפריט חדש ויצא לי 300 גרם כמה שניסיתי....לדעתי אם אני יחליף במקום 70 גרם קורנלפקס בבוקר ללחם שיפון 2 פרוסות זה יעזור? (אין לי בעיה שיהיו לי 2 סוגי לחם-לחם קל שחור ולחם שיפון העיקר שזה יעזור)

אני יגביל את עצמי רק ל-2 פירות ביום מעל 2 זה לא טוב נכון?זה יתן לי הרבה פחמימות

בקיצור אני רוצה להגביל את עצמי למתחת ל250 גרם פחמימות כדי למנוע השמנה..וזה קשה מאוד כי אז אם נגיד אני אוכל 180 גרם חלבון אני יצטרך לאכול 80 גרם שומן +- ואז אני גם ישמין...אני צריך להגיע ל2500 קלוריות ביום עם אימון ובלי 2300.

דבר שני בתפריט החדש שבניתי אז בערב שמתי 1 גביע (250 גרם) גבינה בולגרית וזה מעולה רק שיש בזה הרבה נתרן ואני אוכל יחסית הרבה נתרן במשך היום....אז באיזה גבינה יש בערך 300 מ''ג נתרן שאני אוכל לאכול בכמויות גדולות ועם קצת שומן רווי ומעל ל-12 גרם חלבון?

תודה...אם צריך אני יעלה את התפריט

!Demon!
28-02-09, 22:41
אני בתקופת מסה ואני אוכל הרבה כדי שיהיה לי מסה
עליתי בהיקף יד זה נכון אבל עליתי גם בשומן בצד יחסית האחוז ושמן שלי לדעתי עלה(הוא היה מאוד נמוך לפני 2-3 שבועות)
במסה עוךים בשומן..אם זה נקי זה טיפה אם מלוכלך הרבה..אם אתה עולה יותר מדי בשומן תוריד קצת קלוריות
עכשיו אני אוכל יחסית קצת שומנים שהם בסדר כי אני לא ממש אוהב..ואני אוכל הרבה פחמימות....יש לזה קשר להשמנה נכון? (אני מדבר על הרבה מאוד פחמימות....לדעתי אפילו משהו כמו 350-400 גרם לא זוכר בדיוק לפי התפריט)
השמנה-עודף קלורי(מכניס יותר ממה שמוציא) גם עם תוכל הרבה שומן וקצת פחמימות
ניסיתי לבנות תפריט חדש ויצא לי 300 גרם כמה שניסיתי....לדעתי אם אני יחליף במקום 70 גרם קורנלפקס בבוקר ללחם שיפון 2 פרוסות זה יעזור? (אין לי בעיה שיהיו לי 2 סוגי לחם-לחם קל שחור ולחם שיפון העיקר שזה יעזור)
אם לדוגמא שני דברים 100 קלוריות ,בקטע של קלוריות לא משנה מאיפה הן באות לחם אחד או אחר(שניהם גלוקוז)
אני יגביל את עצמי רק ל-2 פירות ביום מעל 2 זה לא טוב נכון?זה יתן לי הרבה פחמימות
פירות זה טיפה אחר למה זה פרוכטוז ולרוב לא ישמש לאנרגיה תשתדל לאכול בבוקר או בסביבת האימון..בקטע של בריאות אין לך מה לדאוג מ2 פירות לא יקרה כלום
בקיצור אני רוצה להגביל את עצמי למתחת ל250 גרם פחמימות כדי למנוע השמנה..וזה קשה מאוד כי אז אם נגיד אני אוכל 180 גרם חלבון אני יצטרך לאכול 80 גרם שומן +- ואז אני גם ישמין...אני צריך להגיע ל2500 קלוריות ביום עם אימון ובלי 2300.
כמו שאמרתי לא משמינים מחפמימה או שומן..שניהם זה קלוריות
חלבון-4 ק
פחמימה 4 ק
שומן 9 ק
ורק אם יש לך עודף קלוריות אתה "תשמין"
מה שכן פחמימות נוטעות להגור נוזלים , מה שניראה כמו שומן אבל בחיטוב אם יורדים די מהר
דבר שני בתפריט החדש שבניתי אז בערב שמתי 1 גביע (250 גרם) גבינה בולגרית וזה מעולה רק שיש בזה הרבה נתרן ואני אוכל יחסית הרבה נתרן במשך היום....אז באיזה גבינה יש בערך 300 מ''ג נתרן שאני אוכל לאכול בכמויות גדולות ועם קצת שומן רווי ומעל ל-12 גרם חלבון?
לא יודע איזה סוג אבל תיראה כמה נתרן יוצא לך לאכול ביום שלא יהיה יותר מ כמה גרמים בודדים(אם אני לא טועה אל תעבור ת3)על בסיס קבוע
תודה...אם צריך אני יעלה את התפריט

בכיף :)

Max90kg
28-02-09, 22:42
אתה תמיד עולה בשומן במסה. שום דבר לא ישנה את זה.
תמשיך לעלות במסה אל תדאג בקשר לשומן אתה תוריד אותו בחיטוב.
ואתה לא צריך לדאוג בקשר לנתרן

hypertrophy
28-02-09, 22:56
דימון ענה לך אחד לאחד בדיוק על השאלה שלך....

רועי ב.א
01-03-09, 07:50
demonתודה רבה אחי..!
יהיה בסדר עכשיו רק להתאמן טוב לאכול טוב ולישון טוב

king l8
01-03-09, 11:25
demonתודה רבה אחי..!
יהיה בסדר עכשיו רק להתאמן טוב לאכול טוב ולישון טוב

יפה אמרת !

!Demon!
01-03-09, 11:31
בכיף , אם משהו אני פה :)