PDA

צפה בגרסא המלאה : עלייה במשקל

maaw
28-02-09, 23:52
לפני חודש פחות או יותר התחלתי לאכול 3 ארוחות ביום,עלית 4 קילו בערך,מאז אני תקוע לא מצליח לעלות.. ניסיתי לשלב עוד ארוחה אבל עדיין אני על אותו משקל..המצב הזה מתסכל אותי לא יודע מה לעשות..אם זה משנה אז אני אוכל ארוחה בצהריים,ארוחה אחר הצהריים עוד אחת ובערב ,ולפעמים עוד ארוחה קטנה בבוקר(טוסט או משהו)
איפה הבעיה לדעתכם? מה לעשות?

!Demon!
28-02-09, 23:58
אם האימונים שלך תקינים , ואתה יושן מספיק רוב הסיכוים שהבעיה היא בתזונה-תוסיף קלוריות

obzion
01-03-09, 00:01
אם האימונים שלך תקינים , ואתה יושן מספיק רוב הסיכוים שהבעיה היא בתזונה-תוסיף קלוריות

הוא עלה 4 קילו בחודש.. מה יש להוסיף?

!Demon!
01-03-09, 00:03
הוא עלה 4 קילו בחודש.. מה יש להוסיף?

כן אבל אחרי זה הוא נתקע , תקרא שוב

obzion
01-03-09, 00:05
כן אבל אחרי זה הוא נתקע , תקרא שוב

"לפני חודש פחות או יותר התחלתי לאכול 3 ארוחות ביום,עלית 4 קילו בערך,מאז אני תקוע לא מצליח לעלות.. "

נתקע? מתי היה לו זמן להתקע? עבר חודש והוא עלה בו 4 קילו!
אם הוא ימשיך לאכול באותה צורה הוא ימשיך לעלות במשקל... אולי במקום 4 קילו הוא יעלה רק 2 בחודש.. גם ככה 4 קילו בחודש זה קצב מוגזם.

!Demon!
01-03-09, 00:14
"לפני חודש פחות או יותר התחלתי לאכול 3 ארוחות ביום,עלית 4 קילו בערך,מאז אני תקוע לא מצליח לעלות.. "

נתקע? מתי היה לו זמן להתקע? עבר חודש והוא עלה בו 4 קילו!
אם הוא ימשיך לאכול באותה צורה הוא ימשיך לעלות במשקל... אולי במקום 4 קילו הוא יעלה רק 2 בחודש.. גם ככה 4 קילו בחודש זה קצב מוגזם.

תשמע אני לא יודע בדיוק תמצב שלו , אם נתקע אומר יומיים לא עולה משקל אז אתה צודק אם זה תקופה אז אני צודק..:d

hanna666
01-03-09, 09:28
אחי חכה עוד קצת זמן אם אתה רואה שאתה עדיין לא עולה תנסה להסויף קצת קלוריות

roybns
01-03-09, 11:19
חחחחחחחח אני לא מאמין
הוא עלה 4 קילו בחודש והוא אומר שהוא תקוע... אחי אני עליתי 6 קילו ב3 וחצי חודשים עם תזונה נכונה.
כל אחד והגנטיקה שלו סבלנות חביבי סבלנות

!Demon!
01-03-09, 11:47
חחחחחחחח אני לא מאמין
הוא עלה 4 קילו בחודש והוא אומר שהוא תקוע... אחי אני עליתי 6 קילו ב3 וחצי חודשים עם תזונה נכונה.
כל אחד והגנטיקה שלו סבלנות חביבי סבלנות

יכול גם להיות שהוא עלה חצי קילו שריר כל השאר שומן/נוזלים ...אז אתה לא יכול להגיד ואו 4 קילו , צריך לדעת 4 קילו של מה

Holy_Templar
01-03-09, 11:48
יכול גם להיות שהוא עלה חצי קילו שריר כל השאר שומן/נוזלים ...אז אתה לא יכול להגיד ואו 4 קילו , צריך לדעת 4 קילו של מה

4 קילו בחודש הרוב המוחץ נוזלים ושומן .

!Demon!
01-03-09, 12:03
4 קילו בחודש הרוב המוחץ נוזלים ושומן .

כן זה ברור , סתם הבאתי לבחור דוגמא שלא יתבעס על עצמו ;)